horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 lutego 2019 do dnia 17 lutego 2019

linia_poziom

Waga Twoja brakująca połóweczka Wagi - najlepszy horoskop tygodniowy

Waga Twoja brakująca połóweczka Wagi

Niedługo pojawi się w Twoim umyśle zamiar zmian i tym razem ma szansę spełnienia, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć byłe sprawy. W nadchodzącym tygodniu postaraj się dużą ilość czasu spędzać na ćwiczeniach. W umyśle Wagi narodzą się świeże idee finansowe. Masz obecnie szansę podreperować nie jedynie swoje wnętrze, lecz również kontakty z bliskimi.

Mars pomaga w załatwianiu spraw miłosnych. Wadze raczej słabo będzie dopisywało powodzenie w w sprawach zawodowych, oczywiście, jeżeli nie przegapi, trzech najbliższych, nadchodzących dni. Nawet jeśli w ostatnich dniach gnębiły Ciebie różne choroby to teraz dzięki pomocy znajomych powinieneś spodziewać się poprawy.

Koniec tygodnia to właściwy termin do samotnych spacerów w trakcie których możesz odetchnąć od codzienności. Jeżeli marzysz o nowej pracy, aktualnie jest na to genialny okres na takie postanowienia. Działasz tak długo, że pozostali nie potrafią dotrzymać ci kroku.

Spróbuj w nadchodzących dniach skupić się na zdarzeniach powiązanych ze swoim życiem zawodowym. Koniecznie bądź czujny gdyż dużo problemów powiązanych z twoją rodziną będzie się toczyło wokół ciebie. Możliwe, że wpływ Wenus na znak Wagi będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. Ważna osoba w nadchodzącym okresie czasu zwróci się do Ciebie o pomoc, jeśli nie chcesz utracić przyjaźni pomóż tej osobie. Wspólne działanie na siebie planety Mars i Pluton zapowiada zmniejszone szansę na spotkanie szczęścia.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Baranowi przeciętnie będzie sprzyjało szczęście w miłości, jeśli nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni. Merkury w koniunkcji z Marsem sprawi, że Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza aniżeli kondycja psychiczna. ... więcej i więcej »

Byk Spotęgowane działanie na Ciebie planety Jowisz oraz Saturn zapowiada zmniejszone nadzieje na sukces. Możesz spodziewać się miłej przygody ze strony gościa z innego miasta. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Zapamiętaj by do niedzieli wykonać wszelkie znaczące sprawy. Opatrzność prawdopodobnie wkrótce zrekompensuje Ci troski, jakie doznałeś w ostatnim czasie. Dopilnuj by pić choćby minimalne ilości kawy, pamiętaj że, napoje zasadniczo mają wpływ w niewielkim stopniu na Twoje samopoczucie. ... więcej i więcej »

Rak W niedzielę po południu dobra gwiazda będzie Tobie sprzyjać, dlatego też zmień swoje plany o tej porze. Oczekuj trudnej wizyty bliskiego z innego miasta. ... więcej i więcej »

Lew zbliżającym się czasie tygodniu, będziesz łagodniejszy niż zwykle. W środę przeanalizujesz w niedalekiej przyszłości awansować. W sobotę możliwe są ciekawe oferty podróży. Przygotuj się starannie na wypoczynek, może będziesz miał kilka godzin żeby wybrać się z rodziną na spacer. ... więcej i więcej »

Panna Nie zapomnij! Na początku tygodnia będzie ci przypominał o sobie kolor biały, badaj swoje otoczenie pod tym kątem. Przychodzi dzień, by zacząć uzewnętrzniać swoje emocje. Członkowie rodziny postrzegają nas nie tak jak tego chcielibyśmy. ... więcej i więcej »

Waga Niedługo pojawi się w Twoim umyśle zamiar zmian i tym razem ma szansę spełnienia, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć byłe sprawy. W nadchodzącym tygodniu postaraj się dużą ilość czasu spędzać na ćwiczeniach. W umyśle Wagi narodzą się świeże idee finansowe. ... więcej i więcej »

Skorpion W poniedziałek znajomy zepsuje Ci humor, ale do soboty, pod warunkiem, że będziesz zachowywać się normalnie, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do normy. Skorpionowi będzie sprzyjać wsparcie żywiołu ognia. ... więcej i więcej »

Strzelec W bieżącym okresie nie zalecane jest rozpoczynanie dużych koncepcji, lepiej zagospodarować swój wolny czas na sport. Pilnuj tego co jesz, jedzenie potrafi oddziaływać na zachowanie, toteż zwróć przez najbliższe dni szczególną uwagę na truskawki, te owoce mogą pozbawić Cię mocy. ... więcej i więcej »

Koziorożec Już wkrótce będzie miała miejsce fizyczna wędrówka, na której zdasz sobie sprawę, że Twoja ocena niektórych osób będzie właściwa. Koziorożcowi szczególnie będzie dopisywało powodzenie w życiu uczuciowym, ale pod warunkiem, że nie prześpi dwóch najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Wodnik Spróbuj w najbliższym czasie skoncentrować się na zdarzeniach związanych ze swoim życiem zawodowym. Musisz być czujny gdyż wiele spraw powiązanych z twoją rodziną będzie się toczyło blisko ciebie. Możliwe, że wpływ Jowisza na znak Wodnika będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. Wspólne oddziaływanie na Ciebie planety Mars i Uran oznacza zmniejszone nadzieje na sukces. ... więcej i więcej »

Ryby Szczęśliwy Numer w czasie tego tygodnia to 51. Zakończ rozgrzebywać przeszłość, natomiast zauważ to co teraz, oraz pielęgnuj przyjaźnie, bo wkrótce mogą być użyteczne. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Spotka Ciebie przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w siebie. Aby sporo ogarnąć powinno się wziąć pod uwagę uczucia. Człowiek urodzony pod tym znakiem musi pamiętać, że mało znaczące sprawy do załatwienia które odkłada każdego dnia, z końcem tygodnia dadzą znać o sobie i zabraknie już na nie czasu. Najlepszym dniem na sprawy uczuciowe będzie z dużym prawdopodobieństwem czwartek. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Zacznij zauważać z kim wiążą Cię relacje służbowe, uważnie zastanów się czy to dla Twojej osoby odpowiednie kontakty. Dlatego, że sami się nie szanujemy spodziewajmy się od pozostałych zrozumienia. W nadchodzącym tygodniu postaraj się dużo więcej godzin przesiadywać w domu. W umyśle Wagi pojawią się nowe idee finansowe. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Człowiek urodzony pod tym znakiem musi nie zapominać, że nic nie znaczące sprawy o których zapomina każdego dnia, z końcem tygodnia okażą się istotne i może już zabraknąć na nie czasu. Waga ma zwyczaj nie dawania innym prawa do głosu. Mimo to w środę chociaż raz zwróć uwagę na ludzi którym możesz pomóc oddając im szansę by coś zrobiły samemu. Astrologiczne obliczenia oznajmiają, że Wadze obecnie nic nie powinno zaszkodzić w utracie majątku. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Zapamiętaj! W ten tydzień będzie ci przypominał o sobie kolor biały, oglądaj przedmioty, które dostajesz, na obecność tego koloru. Masz niepowtarzalną szansę poprawić nie tylko swoje nastawienie, ale także kontakty z przyjaciółmi. Waga ma nawyk nie dopuszczania innych do głosu. Dlatego też w piątek szczególnie znajdź ludzi którym możesz pomóc dając im szansę aby coś zrobiły samemu. ...
więcej i więcej »

stopka