horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 7 stycznia 2019 do dnia 13 stycznia 2019

linia_poziom

Waga Twoja brakująca połóweczka Wagi - najlepszy horoskop tygodniowy

Waga Twoja brakująca połóweczka Wagi

Najgorszym dniem na sprawy finansowe będzie z pewnością środa. Merkury w kompozycji wraz z Plutonem będzie odpowiedzialny za to, że Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza niż samopoczucie psychiczne. Księżyc nie pomaga w rozwiązywaniu problemów miłosnych.

O Wadze, być może o tobie, będzie głośno się plotkowało w Twojej miejscowości. Ponieważ sami się nie cenimy spodziewajmy się od znajomych przykrości. Masz dużą nadzieję znaleźć pojedynczy, poszukiwany element do delikatnej mandali którą stanowi twoje życie wewnętrzne.

Sobota to właściwy czas do samotnych wycieczek w czasie których możesz odetchnąć od codzienności. Jeżeli ostatnimi czasy trapiły Ciebie przeróżne przypadłości to w nadchodzących dniach dzięki pomocy znajomych powinieneś oczekiwać polepszenia . W nadchodzącym okresie postaraj się dużo więcej godzin spędzać na siłowni. W głowie Wagi narodzą się świeże pomysły zarobkowe.

Niedobrym sygnałem może być stara książka w samochodzie przyjaciela. Rozmyślasz się tak szybko, że pozostali nie potrafią za Tobą nadążyć. Dla Wagi najbliższy czas to okres dającego sie przewidzieć, słabnącego zainteresowania ze strony znajomych po których dotychczas nic takiego nie można było się spodziewać.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Staranność i uporządkowanie osób spod znaku Barana nie zostaną na początku tygodnia docenione, co może stać się źródłem dawno oczekiwanych roszad. Dzięki pozytywnemu ułożeniu Neptuna najbliższy tydzień, przyniesie Baranowi wiele niespodzianek, czyżby podwyżka?.Wnajbliższym czasie Baran przekona się, iż przy pomocy rodziny nie ma pomysłów niemożliwych. do spełnienia. Najbliższy okres w pracy stanie pod znakiem ciężkich biznesowych spotkań. Wszakże dzięki wpływom Księżyca masz szansę na czas zakończyć wszystkie cele. ... więcej i więcej »

Byk W nadchodzącym okresie nie zalecane jest realizowanie trudnych przedsięwzięć, lepiej zagospodarować wolny czas na rekreację. Astrologiczne obliczenia oznajmiają, że Bykowi w tym czasie nic nie powinno przeszkodzić w odzyskaniu szacunku. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Materialnie ten tydzień będzie czasem dużych szans. Sprzyjający Tobie numer w tym tygodniu to 5 0. ... więcej i więcej »

Rak Już niedługo zaistnieje w Twoim umyśle wola spotkania i tym razem ma możliwość realizacji, w związku z tym najwyższy czas na oczekujące Cię wyznania. W tym tygodniu postaraj się uczciwie dzielić wolny czas między uczuciami i sferą zawodową, a Mars pomoże uniknąć Tobie zbędnych emocji. ... więcej i więcej »

Lew Wiarygodna osoba w niedługim okresie poprosi Ciebie o pożyczkę, jeżeli nie chcesz skończyć tej znajomości odmów jej. Spróbuj w tym tygodniu skoncentrować się na przeżyciach związanych z uczuciami. Bądź uważny bo sporo problemów powiązanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało blisko ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Marsa na znak Lwa będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. ... więcej i więcej »

Panna Najbliższy czas w firmie Panny, okaże się okresem podejmowania istotnych decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Opłaca się więc każdy wybór dobrze przemyśleć. Nadchodzący tydzień będzie dla Panny wielce pracowitym czasem. Ale dzięki odpowiedniemu położeniu Księżyca będzie w stanie rozwiązać wszystkie sprawy. Wspólne oddziaływanie na siebie planety Jowisz i Uran zapowiada zmniejszone szansę na porażkę. ... więcej i więcej »

Waga Najgorszym dniem na sprawy finansowe będzie z pewnością środa. Merkury w kompozycji wraz z Plutonem będzie odpowiedzialny za to, że Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza niż samopoczucie psychiczne. ... więcej i więcej »

Skorpion Skorpionowi wyjątkowo będzie dopisywało szczęście w w sprawach zawodowych, ale tylko wtedy, gdy nie przegapi, trzech najbliższych, nadchodzących dni. Staranność i sumienność osób spod znaku Skorpiona nie zostaną na końcu tygodnia dostrzeżone, co będzie początkiem z dawna spodziewanych zmian. ... więcej i więcej »

Strzelec Przekonasz się, że przez wsparcie przyjaciół nie będzie spraw niemożliwych do załatwienia. Tydzień sprzyja zmianom w życiu oraz niespodziewanym modyfikacjom zamiarów. ... więcej i więcej »

Koziorożec Nadchodzi czas, by rozpocząć inaczej uzewnętrzniać swoje myśli. Inni widzą nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. Tydzień w firmie Koziorożca, okaże się czasem podejmowania i nauki odpowiedzialności za nie. Opłaci się przeto każdorazowy wybór dokładnie rozstrzygnąć. Najbliższy tydzień będzie dla Koziorożca wielce aktywnym okresem Ale dzięki odpowiedniemu ułożeniu Urana zdoła rozwiązać wszystkie formalności. ... więcej i więcej »

Wodnik W nadchodzącym okresie próbuj większość godzin przebywać z dzieckiem. W umyśle Wodnika pojawią się nowe pomysły finansowe. W najbliższym okresie, staniesz się twardszy niż zwykle. czwartek zastanowisz się w niedalekiej przyszłości awansować. W piątek prawdopodobne są ciekawe propozycje zawodowe. ... więcej i więcej »

Ryby Drobiazgowość i sumienność ludzi spod znaku Ryby nie zostaną na końcu tygodnia docenione, co stanie się źródłem od dawna zapowiadanych zmian. Nawet jeśli niedawno gnębiły Ciebie nieciekawe choroby to w nadchodzących dniach dzięki pomocy znajomych powinieneś liczyć na poprawę. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Księżyc ułoży się w takim układzie względem Wenus że zrealizowanie planów może okazać się utrudnione. zbliżającym się czasie tygodniu, staniesz się spokojniejszy niż na co dzień. czwartek zastanowisz się ekspresowo awansować. W sobotę sposobne są ciekawe propozycje spotkania. W najbliższym czasie wykiełkuje w Tobie wizja zmian i tym razem ma szansę do pełnej realizacji, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze wydarzenia. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Zanotuj sobie aby do soboty wykonać wszelkie ważne formalności. Siła wyższa być może niedługo zrekompensuje Tobie smutki, jakie doznałeś w poprzednich dniach . Zacznij zauważać z kim się spotykasz i dokładnie zastanów się czy to dla Ciebie dobre kontakty. Waga ma tendencję do nie dopuszczania innych do głosu. Mimo to we wtorek wyjątkowo odszukaj ludzi którym możesz pomóc dając im szansę aby coś zrobiły samemu. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Sprzyjający Tobie numer w czasie tego tygodnia to 45. Masz niepowtarzalną szansę uzdrowić nie jedynie własne wnętrze, ale także więzi z bliskimi. Zmiana położenia Plutona w znaku Wagi która w przeszłości miała miejsce już teraz wpłynie na Twoje życie pozytywnym działaniem. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Masz dużą szansę znaleźć pojedynczy, poszukiwany kawałek do delikatnej konstrukcji którą stanowi twoje życie. W nadchodzącym okresie staraj się dużą ilość godzin przebywać w pracy. W myślach Wagi narodzą się świeże idee finansowe. Przygotuj się szybko do weekendu, prawdopodobnie znajdziesz czas żeby zabrać się ze znajomymi na wycieczkę. ...
więcej i więcej »

stopka