horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 3 grudnia 2018 do dnia 9 grudnia 2018

linia_poziom

Waga Twoja brakująca połóweczka Wagi - najlepszy horoskop tygodniowy

Waga Twoja brakująca połóweczka Wagi

Wkrótce pojawi się w Twoim umyśle wizja spotkania i tym razem ma możliwość do pełnej realizacji, w związku z tym najwyższy czas na oczekujące Cię wyzwania. Ważnym znakiem okaże się drobna moneta w ręku umundurowanego człowieka. Szczęśliwa liczba w tym tygodniu to 19.

Osoba urodzona pod tym znakiem musi nie zapominać, że na pozór mało znaczące zadania które zostawia na później każdego dnia, z końcem tygodnia dadzą znać o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. Spodziewaj się ciekawej zmiany ze strony znajomego z innego miasta. Zmiany będą przebiegać w gwałtownym czasie, jakby od dawna na to czekały.

Zapamiętaj aby do soboty wykonać wszelkie ważne rzeczy. Opatrzność być może w najbliższym czasie zrekompensuje Tobie troski, jakie otrzymałeś ostatnim czasy. Przyglądaj się temu co spożywasz, posiłki potrafią wpływać na nasze zdrowie, toteż zwróć uwagę na orzechy włoskie, ponieważ mogą dać Ci dużo mocy. Przygotuj się starannie na sobotę, prawdopodobnie znajdziesz czas żeby zabrać się z ukochaną osobą na wycieczkę.

Zacznij zauważać z kim się zadajesz, uważnie rozważ czy to dla Twojej osoby dobre kontakty. Wadze nad podziw dobrze będzie dopisywało powodzenie w życiu uczuciowym, oczywiście, jeżeli nie przegapi, dwóch najbliższych, nadchodzących dni. Niedługo wykiełkuje w twojej głowie wizja zmian i tym razem ma szansę realizacji, dlatego też już czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Uczysz się tak niestandardowo, że pozostali nie mogą za Tobą nadążyć. Nie zapomnij! W weekend będzie ci sprzyjał kolor czerwony, oglądaj ubrania innych ludzi na obecność tego koloru. ... więcej i więcej »

Byk Bykowi nie będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu ziemi. Plany będą dziać się w spodziewanym tempie, jakby od jakiegoś czasu na to czekały. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Mars, który zazwyczaj dostarcza pomyślność Bliźniętom, w zbliżającym się czasie nie zamierza być tak szczodry, czeka Ciebie spore rozgoryczenie. Dla Bliźniąt najbliższy tydzień będzie okresem dającego sie przewidzieć, wzmożonego zainteresowania ze strony znajomych po których dotąd nic takiego nie można było oczekiwać. ... więcej i więcej »

Rak Zakończ przywoływać minione czasy, natomiast dojrzyj teraźniejszość, i dbaj o przyjaźnie, ponieważ już za parę dni mogą być pomocne. Samotne osoby spod znaku Raka w najbliższym okresie będą miały sposobność na poznanie partnera na dobre i na złe. ... więcej i więcej »

Lew Masz właśnie sposobność podreperować nie jedynie własne samopoczucie, ale także więzi z rodziną. Konstelacja Lwa nadal będzie w sprzyjającym ustawieniu z Merkurym co będzie oddziaływać na sprawy bliskich. ... więcej i więcej »

Panna Wkrótce przydarzy Ci się duchowa podróż, na której dowiesz się, iż Twoja ocena osób jest niepoprawna. Spotka Ciebie teraz praca nad wsłuchaniem się w siebie. Aby Wszystko ogarnąć powinno się zdecydować się na uczucia. ... więcej i więcej »

Waga Wkrótce pojawi się w Twoim umyśle wizja spotkania i tym razem ma możliwość do pełnej realizacji, w związku z tym najwyższy czas na oczekujące Cię wyzwania. Ważnym znakiem okaże się drobna moneta w ręku umundurowanego człowieka. ... więcej i więcej »

Skorpion Przygotuj się szybko na sobotę, może będziesz miał czas żeby wybrać się ze znajomymi na koncert. Przestań rozgrzebywać minione czasy, a doceń przyszłość, i dbaj o znajomości, gdyż niebawem mogą być przydatne. ... więcej i więcej »

Strzelec O Strzelcu, raczej nie o tobie, będzie się dużo plotkowało przez Internet. Poczujesz, że przez wsparcie układu planet nie ma dla Ciebie spraw niemożliwych do spełnienia. ... więcej i więcej »

Koziorożec W środę w południe szczęście będzie Ci sprzyjać, dlatego też przemyśl swoje działania na ten dzień. Wspólne działanie na Ciebie planety Jowisz oraz Uran oznacza zmniejszone szansę na spotkanie szczęścia. ... więcej i więcej »

Wodnik Już wkrótce przydarzy Ci się ważna podróż, podczas której zrozumiesz, że Twoja ocena niektórych osób jest fałszywa. Przyglądaj się temu co spożywasz, jedzenie potrafi oddziaływać na zachowanie, toteż zwracaj uwagę na czereśnie, ponieważ mogą zakłócić w tobie przepływ energii. ... więcej i więcej »

Ryby W nadchodzącym tygodniu postaraj się więcej godzin przesiadywać w domu. W myślach Ryby narodzą się nowe pomysły zarobkowe. O Rybie, możliwe, że o tobie, będzie się sporo plotkowało przez Internet. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Nie zapomnij! Od środy do piątku będzie ci przypominał o sobie kolor pomarańczowy, badaj swoje otoczenie na obecność tego koloru. Wenus sprzyja odnawianiu kontaktów zawodowych. Masz minimalną nadzieję odnaleźć istotny, poszukiwany kawałek do pięknej mozaiki którą jest twój własny świat. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

W zbliżającym się okresie postaraj się większość czasu przebywać w domu. W głowie Wagi narodzą się świeże idee zarobkowe. Materialnie nadchodzące dni będą okresem szybkiego rozwoju. Dlatego, że sami się gubimy nie oczekujmy od innych zrozumienia. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Dzięki odpowiedniemu ułożeniu Księżyca zbliżający się tydzień, przyniesie Wadze dużo atrakcji, czyżby nowa praca?.W nadchodzącym tygodniu Waga doświadczy, że przy pomocy rodziny nie ma pomysłów niemożliwych. do urzeczywistnienia. Nadchodzący tydzień w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich służbowych spotkań. Jednak dzięki wpływom Saturna masz szansę pomyślnie zakończyć wszystkie projekty. Nie siedź zbyt długo przed laptopem, zamiast tego wybierz się na aktywną wycieczkę do lasu. Wspólne wpływanie na siebie planety Neptun oraz Pluton zapowiada zmniejszone nadzieje na spotkanie szczęścia. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

W czwartek rano Twój znak zodiaku będzie Tobie sprzyjać, toteż zmień swoje działania o tej porze. Jeśli marzysz o własnym biznesie, obecnie jest na to wspaniały etap na wiążące decyzje. Wadze szczególnie będzie sprzyjało powodzenie w w sprawach zawodowych, ale pod warunkiem, że nie przegapi, dwóch najbliższych, nadchodzących dni. ...
więcej i więcej »

stopka