horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 15 kwietnia 2019 do dnia 21 kwietnia 2019

linia_poziom

Waga Twoja brakująca połóweczka Strzelca - najlepszy horoskop tygodniowy

Waga Twoja brakująca połóweczka Strzelca

Waga ma pod koniec tego tygodnia słuchać starannie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Wagi sprzyjający do podjęcia kroków w sprawach uczuciowych. Emocjonalnie bieżący tydzień będzie czasem szybkiego rozwoju. Przekonasz się, że przez wsparcie koleżanek nie będzie dla Ciebie rzeczy niemożliwych do spełnienia.

Wkrótce wykiełkuje w Twoim umyśle chęć zmian i tym razem będzie miała możliwość do spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze wydarzenia. Uważaj na to co jesz, posiłki potrafią działać na zdrowie, dlatego zwróć przez najbliższe dni uwagę na porzeczki, te owoce mogą dać Ci dużo sił witalnych. Dobrym omenem okaże się drobna moneta w szufladzie starego człowieka.

Nie spędzaj czasu całymi dniami przed komputerem, lepiej idź na długą wycieczkę nad wodę. Zapamiętaj by do piątku pozałatwiać wszelkie znaczące rzeczy. Opatrzność być może wkrótce zrekompensuje Ci smutki, jakie doznałeś ostatnim czasy. O ile myślisz o własnej firmie, obecnie jest na to świetny czas na takowe działania.

Pamiętaj! W weekend będzie ci groził kolor niebieski, obserwuj przedmioty, które dostajesz, pod tym kątem. Skończ rozpamiętywać minione czasy, a zwróć uwagę na teraźniejszość, i pielęgnuj przyjaźnie, bo niebawem mogą się przydać. Przyszedł czas, żeby rozpocząć aktywnie uzewnętrzniać swoje myśli. Znajomi postrzegają nas nie tak jak tego chcielibyśmy.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Dzięki pozytywnemu ułożeniu Urana zbliżający się tydzień, da Baranowi długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby podwyżka?.W nadchodzących dniach Baran doświadczy, iż z pomocą przyjaciół nie ma kwestii niemożliwych. do zrealizowania. Najbliższy tydzień w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych służbowych kontaktów. Ale dzięki oddziaływaniom Saturna masz szansę na czas zakończyć swoje projekty. Szczęśliwa liczba w czasie tego tygodnia to 24. ... więcej i więcej »

Byk Przygotuj się dobrze na sobotę, prawdopodobnie będziesz miał czas żeby zabrać się ze znajomymi na spacer. Przyszły tydzień dla Byka to start jedynego w swoim rodzaju rozdziału, można zatem zacząć pewne sprawy od nowa, korzystając z nabytej wiedzy i doświadczeń. ... więcej i więcej »

Bliźnięta W nadchodzącym okresie staraj się więcej czasu spędzać z dzieckiem. W umyśle Bliźniąt narodzą się świeże pomysły zarobkowe. Przyszedł dzień, żeby rozpocząć głośno wyrażać własne myśli. Bliscy widzą nas nie tak jak tego oczekujemy. ... więcej i więcej »

Rak W bieżącym czasie nie zalecane jest rozpoczynanie trudnych inicjatyw, dużo lepiej przeznaczyć swój wolny okres na odpoczynek. Jeśli marzysz o nowej pracy, to właśnie jest na to znakomity okres na takie działania. ... więcej i więcej »

Lew Zapamiętaj by do czwartku wykonać wszelkie znaczące zagadnienia. Los prawdopodobnie wkrótce wynagrodzi Ci trudy, jakie otrzymałeś w poprzednim tygodniu. Wkrótce zaistnieje w Tobie wizja przemian i tym razem ma szansę do spełnienia, dlatego też już czas na ciekawe zakupy. ... więcej i więcej »

Panna Zaprzestań roztrząsać to co było, a zauważ przyszłość, i dbaj o przyjaźnie, gdyż niebawem mogą się przydać. Niebezpieczny dla Ciebie numer w czasie tego tygodnia to 1. ... więcej i więcej »

Waga Masz dużą nadzieję zobaczyć jeden, pasujący kawałek do ciekawej układanki którą stanowi twój własny świat. Dla Wagi ten tydzień to okres nieprzewidzianego wzmożonego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotąd nic takiego nie można było się spodziewać. ... więcej i więcej »

Skorpion Oczekuje na Skorpiona przede wszystkim praca nad zrozumieniem to co mówią inni. Żeby sporo pojąć należy zaangażować chłodne kalkulacje. Już niedługo pojawi się w twojej głowie zamiar zmian i tym razem ma szansę realizacji, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć byłe sprawy. ... więcej i więcej »

Strzelec Osoby nie będące w związku spod znaku Strzelca w najbliższym okresie będą miały szansę na odszukanie drugiej połówki na długie lata. Zastanawiasz się tak niestandardowo, że znajomi nie umieją ci pomóc. ... więcej i więcej »

Koziorożec Zastanawiasz się tak nietypowo, że pozostali nie umieją za Tobą nadążyć. Tydzień sprzyja szukaniu miłosci oraz małym zmianom celów. ... więcej i więcej »

Wodnik Osoba urodzona pod tym znakiem musi nie zapominać, że nic nie znaczące zadania które odkłada codziennie, pod koniec tygodnia przypomną o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. Wspólne oddziaływanie na Wodnika planety Mars i Saturn oznacza zwiększone szansę na sukces. ... więcej i więcej »

Ryby Człowiek urodzony w tym znaku musi nie zapominać, że małe zadania które zostawia na później codziennie, pod koniec tygodnia okażą się istotne i zabraknie już na nie czasu. Dla Ryby najbliższy czas to okres dającego sie przewidzieć, słabnącego zainteresowania ze strony ludzi po których dotąd niczego takiego nie można było się spodziewać. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Zanotuj sobie by do niedzieli zrealizować wszelkie istotne formalności. Los przypuszczalnie w najbliższym czasie zrekompensuje Ci trudy, jakie otrzymałeś w ostatnim czasie. O ile myślisz o stałym związku, obecnie jest to idealny etap na takowe wyzwania. Konstelacja Wagi nadal będzie w rzadkim układzie z Wenus co wpłynie na sprawy zawodowe. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Najbliższy czas w firmie Wagi, okaże się czasem podejmowania decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Należy przeto każdy wybór skrupulatnie rozpatrzeć. Nadchodzący tydzień będzie dla Wagi wielce pracowitym okresem Ale dzięki pozytywnemu położeniu Marsa będzie w stanie rozwikłać wszystkie sprawy. Astrologiczne obliczenia mówią, że Wadze teraz nic nie powinno zaszkodzić w zdobyciu majątku. Nie przesiaduj do późna przed telewizorem, lepiej wybierz się na krótką wędrówkę po lesie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Doświadczysz, że dzięki wsparciu najbliższych nie będzie dla Ciebie spraw niemożliwych do spełnienia. Piątek to właściwy termin do indywidualnych wycieczek w trakcie których możesz spotkać ukochanego. Samotne osoby spod znaku Wagi w nadchodzącym tygodniu będą miały sprzyjające okoliczności na znalezienie drugiej połówki na zawsze. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Neptun nie pomaga w załatwianiu spraw towarzyskich. Waga ma nawyk nie dopuszczania innych do głosu. Mimo to w sobotę szczególnie zwróć uwagę na znajomych którym możesz pomóc dając im czas by coś zrobiły samemu. W przyszłym tygodniu odbędzie się fizyczna wędrówka, dzięki której dowiesz się, że Twoja opinia osób jest niesprawiedliwa. ...
więcej i więcej »

stopka