horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 marca 2019 do dnia 17 marca 2019

linia_poziom

Waga Twoja brakująca połóweczka Strzelca - najlepszy horoskop tygodniowy

Waga Twoja brakująca połóweczka Strzelca

W poniedziałek nieznajomy zepsuje Tobie humor, ale do piątku, pod warunkiem, że będziesz pamiętać o innych, wszytko zapewne wróci do normy. Ten tydzień dla Wagi to start niepowtarzalnego okresu, powinno się więc rozpocząć wszystko od nowa, czerpiąc z posiadanej wiedzy i doświadczeń. Waga ma pod koniec tego tygodnia obserwować bardzo starannie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Wagi sprzyjający do podjęcia kroków w sprawach niematerialnych.

Układy konstelacji oznajmiają, że Wadze teraz nic nie powinno pomóc w odzyskaniu dobrego imienia. Choćby w ostatnich dniach dosięgły Ciebie przeróżne dolegliwości to w tym tygodniu dzięki pomocy układu planet możesz liczyć na poprawę. Piątek to dobry czas do samotnych wycieczek w czasie których możesz spotkać ukochanego.

Zacznij zauważać z kim się zadajesz, uważnie zastanów się czy to dla Ciebie dobre kontakty. Najsłabszym dniem na sprawy zawodowe będzie z pewnością wtorek. Plany będą przebiegać w niespodziewanym czasie, tak jakby od dawna miało to nastąpić.

Dokładność i sumienność ludzi spod znaku Wagi nie zostaną z początkiem tygodnia dostrzeżone, co może być źródłem dawno zapowiadanych roszad. Masz małą nadzieję odszukać pojedynczy, brakujący kawałek do delikatnej mozaiki którą stanowi twoje życie wewnętrzne. Nadchodzący czas w firmie Wagi, okaże się okresem podejmowania istotnych decyzji i lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaci się zatem każdy wybór skrupulatnie przemyśleć. Nadchodzący tydzień będzie dla Wagi wybitnie aktywnym okresem Jednak dzięki odpowiedniemu ułożeniu Saturna zdoła wyjaśnić wszystkie sprawy.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Pamiętaj aby do niedzieli zakończyć wszelkie ważne formalności. Siła wyższa przypuszczalnie niedługo wynagrodzi Ci smutki, jakie doznałeś w poprzednim tygodniu. Jeżeli ostatnimi czasy trapiły Cię nieciekawe dolegliwości to w nadchodzących dniach dzięki wsparciu nieznanych sił możesz oczekiwać polepszenia . ... więcej i więcej »

Byk Wiele znaczącym sygnałem okaże się odblask światła w torbie członka rodziny. Bykowi raczej słabo będzie sprzyjało powodzenie w miłości, ale pod warunkiem, że nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Nie oczekuj niemiłej zmiany ze strony członka rodziny z zagranicy. Ten tydzień dla Bliźniąt to zaczątek jedynego w swoim rodzaju rozdziału, jest okazja zatem rozpocząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc z nabytej mądrości i doświadczeń. ... więcej i więcej »

Rak W poniedziałek ktoś z rodziny zepsuje Ci plany, ale do czwartku, pod warunkiem, że będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko prawdopodobnie wróci do porządku. Pamiętaj! W te dni będzie ci groził kolor biały, obserwuj ubrania innych ludzi na obecność tego koloru. ... więcej i więcej »

Lew Najlepszym dniem na sprawy zawodowe będzie niewątpliwie środa. Tydzień sprzyja zakupom i dużym modyfikacjom celów. ... więcej i więcej »

Panna Jeżeli ostatnio gnębiły Ciebie różne choroby to w nadchodzących dniach dzięki ingerencji nieznanych sił powinieneś spodziewać się poprawy. Nie spędzaj czasu godzinami przed ekranem komputera, lepiej idź na szybką przechadzkę do parku. ... więcej i więcej »

Waga Nie oczekuj trudnej wizyty członka rodziny dawno nie widzianego w Twoim domu. Staraj się pić rozsądne ilości herbaty, pamiętaj że, płyny w pewnym stopniu wpływają w niewielkim stopniu na Twoją aurę. ... więcej i więcej »

Skorpion Wydarzenia będą działy się w łagodnym tempie, tak jakby od jakiegoś czasu do tego się przymierzały. Masz małą szansę zobaczyć istotny, pasujący kawałek do skomplikowanej układanki którą jest twoje życie wewnętrzne. ... więcej i więcej »

Strzelec Staranność i pedantyzm osób spod znaku Strzelca zostaną z początkiem tygodnia zauważone, co może stać się źródłem od dawna spodziewanych zmian. Zacznij zauważać z kim się zadajesz, szczegółowo przeanalizuj czy to dla Ciebie dobre relacje. ... więcej i więcej »

Koziorożec W czwartek wieczorem dobra gwiazda nie będzie Ci sprzyjać, dlatego więc zmień swoje plany w tym dniu. Jeżeli niedawno dosięgły Cię nieciekawe przypadłości to w nadchodzących dniach dzięki ingerencji sprzyjających Ci energii powinieneś liczyć na poprawę. ... więcej i więcej »

Wodnik Spróbuj w tym tygodniu skupić się na kwestiach związanych ze swoją pracą. Koniecznie bądź uważny ponieważ wiele incydentów związanych z twoją rodziną będzie się toczyło blisko ciebie. Możliwe, że wpływ Marsa na znak Wodnika będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. Nie przesiaduj wiecznie przed komputerem, zamiast tego idź na szybką wycieczkę w teren. ... więcej i więcej »

Ryby Zmiana położenia Neptuna w znaku Ryby która niedługo się wydarzy już niedługo da o sobie znać mocnym oddziaływaniem. W poniedziałek znajomy zepsuje Tobie humor, ale do czwartku, jeżeli będziesz zachowywać się normalnie, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do porządku. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Jowisz, który częstokroć przynosi powodzenie Wadze, w najbliższym czasie nie zamierza być tak dobry, bądź gotowy spore niepowodzenie. Zanotuj sobie by do niedzieli załatwiać wszelkie istotne sprawy. Opatrzność być może wkrótce zrekompensuje Ci straty, jakie doznałeś w poprzednich dniach . Najbliższy tydzień w firmie Wagi, stanie się okresem podejmowania decyzji i nauki odpowiedzialności za nie. Opłaca się zatem każdorazowy wybór dobrze przemyśleć.Tydzień okaże się dla Wagi wielce aktywnym czasem. Jednak dzięki pozytywnemu układowi Urana zdoła rozwiązać wszystkie sprawy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Merkury w koniunkcji wraz z Plutonem sprawi, iż Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza niż kondycja psychiczna. Materialnie ten tydzień będzie czasem szybkiego rozwoju. Pluton, który częstokroć przynosi dobrą passę Wadze, w najbliższym tygodniu nie będzie tak hojny, czeka Ciebie wielkie niepowodzenie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Finansowo bieżący tydzień będzie czasem straconym. Słońce pomaga w rozwiązywaniu problemów miłosnych. Czeka na Ciebie głównie praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Aby sporo ogarnąć należy zdecydować się na dotychczasowe przekonania. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Wolne kobiety spod znaku Wagi w zbliżającym się czasie będą miały sposobność na znalezienie drugiej połówki na dobre i na złe. Konstelacja Wagi nadal będzie w niekorzystnym ustawieniu z Plutonem co będzie oddziaływać na sprawy intymne. Dokładność i pedantyzm ludzi spod znaku Wagi zostaną na początku tygodnia docenione, co stanie się źródłem dawno spodziewanych zwrotów w Twoim życiu. ...
więcej i więcej »

stopka