horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 lutego 2019 do dnia 17 lutego 2019

linia_poziom

Waga Twoja brakująca połóweczka Strzelca - najlepszy horoskop tygodniowy

Waga Twoja brakująca połóweczka Strzelca

Spotka Wagę przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w siebie. Aby sporo zrozumieć powinno się oddalić chłodne kalkulacje. Ważna kobieta w nadchodzącym okresie zwróci się do Ciebie o wsparcie, jeśli nie chcesz utracić więzi odmów tej osobie. Piątek to właściwy czas do indywidualnych spacerów w trakcie których możesz odpocząć.

Pamiętaj by do czwartku zrealizować wszelkie znaczące rzeczy. Opatrzność prawdopodobnie wkrótce wynagrodzi Tobie straty, jakie doznałeś w poprzednich dniach . Gwiazdozbiór Wagi nadal będzie w niekorzystnym ustawieniu z Wenus co wpłynie na sprawy zawodowe. Nie zapomnij! W te dni będzie ci przypominał o sobie kolor czerwony, badaj swoje otoczenie pod tym kątem.

Wadze nad podziw dobrze będzie sprzyjało szczęście w grach losowych, oczywiście, jeżeli nie przegapi, dwóch najbliższych, nadchodzących dni. Najbliższy czas w pracy Wagi, stanie się porą podejmowania ważnych decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Warto zatem każdorazowy wybór dokładnie przeanalizować . Najbliższy czas będzie dla Wagi bardzo pracowitym okresem Ale dzięki pozytywnemu położeniu Saturna zdoła rozwiązać wszystkie formalności. W najbliższym czasie wykiełkuje w Tobie wola zmian i tym razem ma szansę spełnienia, dlatego też już czas na nowe znajomości.

Księżyc ustawi się w takim układzie względem Neptuna że wykonanie zamiarów okaże się opóźnione. Samotne osoby spod znaku Wagi w zbliżającym się czasie będą miały sprzyjające okoliczności na spotkanie drugiej połówki na całe życie. O ile fantazjujesz o własnym biznesie, to teraz jest na to wspaniały okres na takowe wyzwania.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Baranowi przeciętnie będzie sprzyjało szczęście w miłości, jeśli nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni. Merkury w koniunkcji z Marsem sprawi, że Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza aniżeli kondycja psychiczna. ... więcej i więcej »

Byk Spotęgowane działanie na Ciebie planety Jowisz oraz Saturn zapowiada zmniejszone nadzieje na sukces. Możesz spodziewać się miłej przygody ze strony gościa z innego miasta. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Zapamiętaj by do niedzieli wykonać wszelkie znaczące sprawy. Opatrzność prawdopodobnie wkrótce zrekompensuje Ci troski, jakie doznałeś w ostatnim czasie. Dopilnuj by pić choćby minimalne ilości kawy, pamiętaj że, napoje zasadniczo mają wpływ w niewielkim stopniu na Twoje samopoczucie. ... więcej i więcej »

Rak W niedzielę po południu dobra gwiazda będzie Tobie sprzyjać, dlatego też zmień swoje plany o tej porze. Oczekuj trudnej wizyty bliskiego z innego miasta. ... więcej i więcej »

Lew zbliżającym się czasie tygodniu, będziesz łagodniejszy niż zwykle. W środę przeanalizujesz w niedalekiej przyszłości awansować. W sobotę możliwe są ciekawe oferty podróży. Przygotuj się starannie na wypoczynek, może będziesz miał kilka godzin żeby wybrać się z rodziną na spacer. ... więcej i więcej »

Panna Nie zapomnij! Na początku tygodnia będzie ci przypominał o sobie kolor biały, badaj swoje otoczenie pod tym kątem. Przychodzi dzień, by zacząć uzewnętrzniać swoje emocje. Członkowie rodziny postrzegają nas nie tak jak tego chcielibyśmy. ... więcej i więcej »

Waga Niedługo pojawi się w Twoim umyśle zamiar zmian i tym razem ma szansę spełnienia, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć byłe sprawy. W nadchodzącym tygodniu postaraj się dużą ilość czasu spędzać na ćwiczeniach. W umyśle Wagi narodzą się świeże idee finansowe. ... więcej i więcej »

Skorpion W poniedziałek znajomy zepsuje Ci humor, ale do soboty, pod warunkiem, że będziesz zachowywać się normalnie, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do normy. Skorpionowi będzie sprzyjać wsparcie żywiołu ognia. ... więcej i więcej »

Strzelec W bieżącym okresie nie zalecane jest rozpoczynanie dużych koncepcji, lepiej zagospodarować swój wolny czas na sport. Pilnuj tego co jesz, jedzenie potrafi oddziaływać na zachowanie, toteż zwróć przez najbliższe dni szczególną uwagę na truskawki, te owoce mogą pozbawić Cię mocy. ... więcej i więcej »

Koziorożec Już wkrótce będzie miała miejsce fizyczna wędrówka, na której zdasz sobie sprawę, że Twoja ocena niektórych osób będzie właściwa. Koziorożcowi szczególnie będzie dopisywało powodzenie w życiu uczuciowym, ale pod warunkiem, że nie prześpi dwóch najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Wodnik Spróbuj w najbliższym czasie skoncentrować się na zdarzeniach związanych ze swoim życiem zawodowym. Musisz być czujny gdyż wiele spraw powiązanych z twoją rodziną będzie się toczyło blisko ciebie. Możliwe, że wpływ Jowisza na znak Wodnika będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. Wspólne oddziaływanie na Ciebie planety Mars i Uran oznacza zmniejszone nadzieje na sukces. ... więcej i więcej »

Ryby Szczęśliwy Numer w czasie tego tygodnia to 51. Zakończ rozgrzebywać przeszłość, natomiast zauważ to co teraz, oraz pielęgnuj przyjaźnie, bo wkrótce mogą być użyteczne. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Niedługo wykiełkuje w twojej głowie chęć przemian i tym razem ma szansę realizacji, dlatego też już czas na ciekawe znajomości. Najgorszym dniem na sprawy finansowe będzie z dużym prawdopodobieństwem czwartek. Zwracaj uwagę z kim się zadajesz, szczegółowo rozważ czy to dla Twojej osoby odpowiednie kontakty. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Nie przesiaduj zbyt długo przed laptopem, zamiast tego idź na krótką wycieczkę w góry. Merkury w kombinacji wraz z Plutonem spowoduje, iż Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza niż kondycja psychiczna. W przyszłym okresie nie polecane jest wykonywanie złożonych koncepcji, dużo lepiej zagospodarować swój wolny okres na odpoczynek. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Jowisz w zestawieniu wraz z Marsem spowoduje, że Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza niż samopoczucie psychiczne. Nie siedź godzinami przed komputerem, lepiej udaj się na szybką przechadzkę nad wodę. Masz małą szansę znaleźć ważny, poszukiwany element do pięknej układanki którą stanowi twoje życie wewnętrzne. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Wadze nie będzie sprzyjać pomoc żywiołu ziemi. Zmiany będą przebiegać w powolnym tempie, tak jakby od jakiegoś czasu do tego się przymierzały. Dla Wagi najbliższy czas to okres dającego sie przewidzieć, zwiększonego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotychczas niczego takiego nie można było się spodziewać. ...
więcej i więcej »

stopka