horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 7 stycznia 2019 do dnia 13 stycznia 2019

linia_poziom

Waga Twoja brakująca połóweczka Strzelca - najlepszy horoskop tygodniowy

Waga Twoja brakująca połóweczka Strzelca

Dla Wagi ten tydzień będzie okresem niespodziewanego, umiarkowanego zainteresowania ze strony ludzi po których dotychczas niczego takiego nie można było oczekiwać. Zwróć uwagę z kim się spotykasz, szczegółowo przeanalizuj czy to dla Twojej osoby dobre kontakty. Staranność i uporządkowanie osób spod znaku Wagi nie zostaną na początku tygodnia docenione, co stanie się przyczyną dawno zapowiadanych zwrotów w Twoim życiu.

Autorytatywna osoba w niedługim czasie zwróci się do Ciebie o wsparcie, jeśli nie chcesz zakończyć tej przyjaźni pomóż tej osobie. Rozmyślasz się tak szybko, że inni nie mogą dotrzymać ci kroku. Masz małą szansę odszukać jeden, pasujący element do delikatnej konstrukcji którą jest twój własny świat.

Gwiazdy pokazują, że Wadze w tym czasie nic nie powinno pomóc w zdobyciu szacunku. W nadchodzącym okresie próbuj większość czasu przesiadywać z dzieckiem. W umyśle Wagi narodzą się nowe pomysły zarobkowe. Pamiętaj! Na początku tygodnia będzie ci sprzyjał kolor fioletowy, oglądaj przedmioty, które dostajesz, pod tym kątem.

Zapamiętaj aby do czwartku wykonać wszelkie istotne sprawy. Opatrzność przypuszczalnie niedługo wynagrodzi Ci trudy, które doznałeś w poprzednim tygodniu. Już niedługo narodzi się w twojej głowie wizja zmian i tym razem ma szansę spełnienia, dlatego też już czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze sprawy. Spróbuj w nadchodzących dniach skoncentrować się na wydarzeniach związanych ze swoim życiem zawodowym. Bądź czujny gdyż sporo spraw powiązanych z pracą będzie się toczyło blisko ciebie. Możliwe, że wpływ Jowisza na znak Wagi będzie miał oddziaływanie na twoją pracę.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Staranność i uporządkowanie osób spod znaku Barana nie zostaną na początku tygodnia docenione, co może stać się źródłem dawno oczekiwanych roszad. Dzięki pozytywnemu ułożeniu Neptuna najbliższy tydzień, przyniesie Baranowi wiele niespodzianek, czyżby podwyżka?.Wnajbliższym czasie Baran przekona się, iż przy pomocy rodziny nie ma pomysłów niemożliwych. do spełnienia. Najbliższy okres w pracy stanie pod znakiem ciężkich biznesowych spotkań. Wszakże dzięki wpływom Księżyca masz szansę na czas zakończyć wszystkie cele. ... więcej i więcej »

Byk W nadchodzącym okresie nie zalecane jest realizowanie trudnych przedsięwzięć, lepiej zagospodarować wolny czas na rekreację. Astrologiczne obliczenia oznajmiają, że Bykowi w tym czasie nic nie powinno przeszkodzić w odzyskaniu szacunku. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Materialnie ten tydzień będzie czasem dużych szans. Sprzyjający Tobie numer w tym tygodniu to 5 0. ... więcej i więcej »

Rak Już niedługo zaistnieje w Twoim umyśle wola spotkania i tym razem ma możliwość realizacji, w związku z tym najwyższy czas na oczekujące Cię wyznania. W tym tygodniu postaraj się uczciwie dzielić wolny czas między uczuciami i sferą zawodową, a Mars pomoże uniknąć Tobie zbędnych emocji. ... więcej i więcej »

Lew Wiarygodna osoba w niedługim okresie poprosi Ciebie o pożyczkę, jeżeli nie chcesz skończyć tej znajomości odmów jej. Spróbuj w tym tygodniu skoncentrować się na przeżyciach związanych z uczuciami. Bądź uważny bo sporo problemów powiązanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało blisko ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Marsa na znak Lwa będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. ... więcej i więcej »

Panna Najbliższy czas w firmie Panny, okaże się okresem podejmowania istotnych decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Opłaca się więc każdy wybór dobrze przemyśleć. Nadchodzący tydzień będzie dla Panny wielce pracowitym czasem. Ale dzięki odpowiedniemu położeniu Księżyca będzie w stanie rozwiązać wszystkie sprawy. Wspólne oddziaływanie na siebie planety Jowisz i Uran zapowiada zmniejszone szansę na porażkę. ... więcej i więcej »

Waga Najgorszym dniem na sprawy finansowe będzie z pewnością środa. Merkury w kompozycji wraz z Plutonem będzie odpowiedzialny za to, że Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza niż samopoczucie psychiczne. ... więcej i więcej »

Skorpion Skorpionowi wyjątkowo będzie dopisywało szczęście w w sprawach zawodowych, ale tylko wtedy, gdy nie przegapi, trzech najbliższych, nadchodzących dni. Staranność i sumienność osób spod znaku Skorpiona nie zostaną na końcu tygodnia dostrzeżone, co będzie początkiem z dawna spodziewanych zmian. ... więcej i więcej »

Strzelec Przekonasz się, że przez wsparcie przyjaciół nie będzie spraw niemożliwych do załatwienia. Tydzień sprzyja zmianom w życiu oraz niespodziewanym modyfikacjom zamiarów. ... więcej i więcej »

Koziorożec Nadchodzi czas, by rozpocząć inaczej uzewnętrzniać swoje myśli. Inni widzą nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. Tydzień w firmie Koziorożca, okaże się czasem podejmowania i nauki odpowiedzialności za nie. Opłaci się przeto każdorazowy wybór dokładnie rozstrzygnąć. Najbliższy tydzień będzie dla Koziorożca wielce aktywnym okresem Ale dzięki odpowiedniemu ułożeniu Urana zdoła rozwiązać wszystkie formalności. ... więcej i więcej »

Wodnik W nadchodzącym okresie próbuj większość godzin przebywać z dzieckiem. W umyśle Wodnika pojawią się nowe pomysły finansowe. W najbliższym okresie, staniesz się twardszy niż zwykle. czwartek zastanowisz się w niedalekiej przyszłości awansować. W piątek prawdopodobne są ciekawe propozycje zawodowe. ... więcej i więcej »

Ryby Drobiazgowość i sumienność ludzi spod znaku Ryby nie zostaną na końcu tygodnia docenione, co stanie się źródłem od dawna zapowiadanych zmian. Nawet jeśli niedawno gnębiły Ciebie nieciekawe choroby to w nadchodzących dniach dzięki pomocy znajomych powinieneś liczyć na poprawę. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Mars nie sprzyja w rozwiązywaniu problemów osobistych. Egzaltacja Marsa w znaku Wagi która w przeszłości miała miejsce już teraz da się odczuć słabym działaniem. Masz dużą nadzieję zobaczyć pojedynczy, poszukiwany kawałek do pięknej konstrukcji którą jest twoja praca. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Zapamiętaj! W weekend będzie ci przypominał o sobie kolor czarny, badaj świat dookoła pod tym kątem. Zwracaj uwagę z kim masz kontakty i dokładnie przeanalizuj czy to dla Twojej osoby dobre kontakty. Masz niepowtarzalną perspektywę wzmocnić nie tylko swoje nastawienie, lecz także więzi z rodziną. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Ten tydzień dla Wagi to zaczątek nowego etapu, można zatem zacząć wszystko od nowa, korzystając z nabytej mądrości i doświadczeń. Spróbuj w najbliższych dniach skupić się na wydarzeniach związanych ze swoim życiem zawodowym. Musisz być czujny ponieważ dużo problemów związanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało przy tobie. Możliwe, że wpływ Saturna na znak Wagi będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. Masz małą nadzieję odszukać pewien, pasujący element do ciekawej mozaiki którą jest twoja rodzina. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Sobota to właściwy czas do samotnych wypraw w czasie których możesz spotkać kogoś na kogo czekasz. Już niedługo pojawi się w twojej głowie wizja przemian i tym razem ma szansę spełnienia, dlatego też już czas na oczekujące Cię przygody. Już niedługo przyjdzie w twojej głowie zamiar zmian i tym razem ma możliwość do spełnienia, dlatego też już czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. ...
więcej i więcej »

stopka