horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 3 grudnia 2018 do dnia 9 grudnia 2018

linia_poziom

Waga Twoja brakująca połóweczka Strzelca - najlepszy horoskop tygodniowy

Waga Twoja brakująca połóweczka Strzelca

Gwiazdozbiór Wagi nadal będzie w sprzyjającym układzie z Wenus co wpłynie na sprawy codzienne. Nadchodzący tydzień dla Wagi to zaczątek nowego rozdziału, jest okazja zatem zacząć pewne sprawy od nowa, korzystając z nabytej mądrości lub informacji. Nie zapomnij! Na początku tygodnia będzie ci groził kolor żółty, badaj swoje otoczenie pod tym kątem.

Nadszedł czas, żeby rozpocząć spokojniej uzewnętrzniać własne emocje. Członkowie rodziny widzą nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. Materialnie bieżący tydzień będzie okresem straconych nadziei. Przygotuj się starannie na wypoczynek, nie wykluczone, że będziesz miał kilka godzin żeby wybrać się ze znajomymi za miasto.

W najbliższym czasie wykiełkuje w Tobie chęć przemian i tym razem będzie miała szansę do pełnej realizacji, w związku z tym już czas na nowe zakupy. Waga ma w tym tygodniu obserwować bardzo dokładnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Wagi sprzyjający do podjęcia kroków w sprawach uczuciowych. Za parę dni przydarzy Ci się umysłowa wędrówka, podczas której zdasz sobie sprawę, iż Twoja opinia niektórych osób będzie niepoprawna.

Jeżeli marzysz o stałym związku, to jest to wspaniały czas na tego typu decyzje. Koniec tygodnia to odpowiedni termin do samotnych wycieczek podczas których możesz odpocząć. Dla Wagi najbliższy czas to okres niespodziewanego, wzmożonego zainteresowania ze strony znajomych po których dotychczas niczego takiego nie można było oczekiwać.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Uczysz się tak niestandardowo, że pozostali nie mogą za Tobą nadążyć. Nie zapomnij! W weekend będzie ci sprzyjał kolor czerwony, oglądaj ubrania innych ludzi na obecność tego koloru. ... więcej i więcej »

Byk Bykowi nie będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu ziemi. Plany będą dziać się w spodziewanym tempie, jakby od jakiegoś czasu na to czekały. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Mars, który zazwyczaj dostarcza pomyślność Bliźniętom, w zbliżającym się czasie nie zamierza być tak szczodry, czeka Ciebie spore rozgoryczenie. Dla Bliźniąt najbliższy tydzień będzie okresem dającego sie przewidzieć, wzmożonego zainteresowania ze strony znajomych po których dotąd nic takiego nie można było oczekiwać. ... więcej i więcej »

Rak Zakończ przywoływać minione czasy, natomiast dojrzyj teraźniejszość, i dbaj o przyjaźnie, ponieważ już za parę dni mogą być pomocne. Samotne osoby spod znaku Raka w najbliższym okresie będą miały sposobność na poznanie partnera na dobre i na złe. ... więcej i więcej »

Lew Masz właśnie sposobność podreperować nie jedynie własne samopoczucie, ale także więzi z rodziną. Konstelacja Lwa nadal będzie w sprzyjającym ustawieniu z Merkurym co będzie oddziaływać na sprawy bliskich. ... więcej i więcej »

Panna Wkrótce przydarzy Ci się duchowa podróż, na której dowiesz się, iż Twoja ocena osób jest niepoprawna. Spotka Ciebie teraz praca nad wsłuchaniem się w siebie. Aby Wszystko ogarnąć powinno się zdecydować się na uczucia. ... więcej i więcej »

Waga Wkrótce pojawi się w Twoim umyśle wizja spotkania i tym razem ma możliwość do pełnej realizacji, w związku z tym najwyższy czas na oczekujące Cię wyzwania. Ważnym znakiem okaże się drobna moneta w ręku umundurowanego człowieka. ... więcej i więcej »

Skorpion Przygotuj się szybko na sobotę, może będziesz miał czas żeby wybrać się ze znajomymi na koncert. Przestań rozgrzebywać minione czasy, a doceń przyszłość, i dbaj o znajomości, gdyż niebawem mogą być przydatne. ... więcej i więcej »

Strzelec O Strzelcu, raczej nie o tobie, będzie się dużo plotkowało przez Internet. Poczujesz, że przez wsparcie układu planet nie ma dla Ciebie spraw niemożliwych do spełnienia. ... więcej i więcej »

Koziorożec W środę w południe szczęście będzie Ci sprzyjać, dlatego też przemyśl swoje działania na ten dzień. Wspólne działanie na Ciebie planety Jowisz oraz Uran oznacza zmniejszone szansę na spotkanie szczęścia. ... więcej i więcej »

Wodnik Już wkrótce przydarzy Ci się ważna podróż, podczas której zrozumiesz, że Twoja ocena niektórych osób jest fałszywa. Przyglądaj się temu co spożywasz, jedzenie potrafi oddziaływać na zachowanie, toteż zwracaj uwagę na czereśnie, ponieważ mogą zakłócić w tobie przepływ energii. ... więcej i więcej »

Ryby W nadchodzącym tygodniu postaraj się więcej godzin przesiadywać w domu. W myślach Ryby narodzą się nowe pomysły zarobkowe. O Rybie, możliwe, że o tobie, będzie się sporo plotkowało przez Internet. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Nadchodzący czas w pracy Wagi, stanie się czasem podejmowania i lekcją odpowiedzialności za nie. Warto więc każdy wybór skrupulatnie przemyśleć. Najbliższy czas okaże się dla Wagi wielce aktywnym okresem Ale dzięki pozytywnemu położeniu Saturna będzie w stanie rozwikłać wszystkie formalności. Uczysz się tak szybko, że znajomi nie potrafią dotrzymać ci kroku. Sobota to odpowiedni termin do indywidualnych spacerów w trakcie których możesz spotkać kogoś na kogo czekasz. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Zmiana położenia Wenus w znaku Wagi która jakiś czas temu miała miejsce już niedługo da o sobie znać słabym oddziaływaniem. Mars, który przeważnie przynosi pomyślność Wadze, w najbliższym tygodniu nie planuje być tak szczodry, przygotuj się na spore niepowodzenie. Pilnuj tego co jesz, posiłki potrafią wpływać na zdrowie, toteż zwróć w tym tygodniu szczególną uwagę na morele, ponieważ mogą pozbawić Cię energii. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Wadze nie będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu wody. W sobotę wieczorem szczęście będzie Ci sprzyjać, w związku z tym dopasuj swoje plany w tym czasie. W najbliższym czasie przyjdzie w twojej głowie zamiar zmian i tym razem będzie miała szansę do spełnienia, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć dawne wydarzenia. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

O Wadze, być może o tobie, będzie głośno się mówiło w Twojej miejscowości. Niedługo pojawi się w twojej głowie wola przemian i tym razem będzie miała szansę do spełnienia, dlatego też najwyższy czas na oczekujące Cię znajomości. Nadejdzie wkrótce dzień, żeby zacząć głośno uzewnętrzniać własne przekonania. Inni widzą nas nie tak jak tego oczekujemy. ...
więcej i więcej »

stopka