horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 14 maja 2018 do dnia 20 maja 2018

linia_poziom

Waga Twoja brakująca połóweczka Strzelca - najlepszy horoskop tygodniowy

Waga Twoja brakująca połóweczka Strzelca

Czeka na Ciebie teraz praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Aby Wszystko zrozumieć powinno się zdecydować się na uczucia. Przestań analizować minione czasy, natomiast dostrzeż teraźniejszość, i podtrzymuj koneksje, gdyż lada dzień mogą być przydatne. O Wadze, ale nie o tobie, będzie się dużo plotkowało w Twojej okolicy.

Słońce ustawi się w takim układzie do Neptuna że wykonanie postanowień będzie utrudnione. Nadszedł okres, żeby zacząć uzewnętrzniać swoje myśli. Bliscy widzą nas nie tak jak tego chcielibyśmy. Przekonasz się, iż przez pomoc najbliższych nie ma dla Ciebie spraw niemożliwych do spełnienia.

Wadze nie będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu powietrza. Choćby ostatnio gnębiły Ciebie przeróżne choroby to teraz dzięki pomocy znajomych możesz spodziewać się poprawy. Drobiazgowość i sumienność osób spod znaku Wagi zostaną na końcu tygodnia dostrzeżone, co może stać się źródłem dawno spodziewanych zmian.

Ponieważ sami się nie cenimy spodziewajmy się od innych zrozumienia. Zwróć uwagę z kim się zadajesz, szczegółowo zastanów się czy to dla Twojej osoby dobre kontakty. Wkrótce narodzi się w twojej głowie zamiar zmian i tym razem ma możliwość do spełnienia, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Szczęśliwy Numer na ten tydzień to 19. Człowiek urodzony pod tym znakiem musi pamiętać, że na pozór nie istotne sprawy o których zapomina każdego dnia, w piątek okażą się istotne i zabraknie już na nie czasu. ... więcej i więcej »

Byk Pij mniej kawy, to zadziwiające, ale płyny od czasu do czasu wpływają mocno na Twój organizm. O Byku, raczej nie o tobie, będzie głośno się mówiło w Twojej miejscowości. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Jeżeli ostatnimi czasy gnębiły Cię różne choroby to w tym tygodniu dzięki wsparciu sprzyjających Ci energii możesz spodziewać się poprawy. Saturn w zestawieniu z Plutonem sprawi, iż Twoja sprawność fizyczna będzie dużo lepsza niż kondycja psychiczna. ... więcej i więcej »

Rak Drobiazgowość i sumienność ludzi spod znaku Raka zostaną z początkiem tygodnia dostrzeżone, co stanie się początkiem od dawna oczekiwanych roszad. Poczujesz, że dzięki pomocy kolegów nie będzie spraw niemożliwych do załatwienia. ... więcej i więcej »

Lew Egzaltacja Merkurego w znaku Lwa która niedawno się wydarzyła już wkrótce da się odczuć negatywnym działaniem. Nie przesiaduj godzinami przed laptopem, lepiej idź na długą wędrówkę w góry. ... więcej i więcej »

Panna nadchodzącym tygodniu, będziesz uważniejszy niż na co dzień. W środę przeanalizujesz ekspresowo awansować. W sobotę prawdopodobne są niewiarygodne oferty wycieczki. W nadchodzącym tygodniu staraj się dużą ilość czasu przesiadywać na siłowni. W umyśle Panny pojawią się nowe pomysły finansowe. ... więcej i więcej »

Waga tygodniu, staniesz się uważniejszy niż na co dzień. W środę zastanowisz się wkrótce awansować. W piątek możliwe są interesujące propozycje zawodowe. Wzajemne wpływanie na Ciebie planety Neptun i Uran oznacza zmniejszone szansę na spotkanie szczęścia. ... więcej i więcej »

Skorpion Działasz tak nietypowo, że inni nie mogą ci pomóc. W poniedziałek nieznajomy pogorszy Tobie humor, ale do czwartku, pod warunkiem, że będziesz nie dawać o tym poznać po sobie, wszytko prawdopodobnie wróci do normy. ... więcej i więcej »

Strzelec Masz sporą nadzieję znaleźć istotny, pasujący element do delikatnej konstrukcji którą jest twoje życie wewnętrzne. W przyszłym czasie nie jest wskazane realizowanie dużych zamierzeń, dużo lepiej zagospodarować swój wolny czas na sport. ... więcej i więcej »

Koziorożec Pozycja centralna Merkurego w znaku Koziorożca która niedawno się wydarzyła już niedługo wpłynie na Twoje życie mocnym oddziaływaniem. tygodniu, będziesz uważniejszy niż na co dzień. W środę wydumasz wkrótce awansować. W sobotę sposobne są niewiarygodne propozycje wyjazdu. ... więcej i więcej »

Wodnik Tydzień sprzyja poszukiwaniu szczęścia oraz ostrożnym modyfikacjom celów. Masz obecnie szansę podreperować nie tylko własne nastawienie, ale też relacje z przyjaciółmi. ... więcej i więcej »

Ryby Pilnuj tego co jesz, jedzenie potrafi wpływać na nasze zdrowie, dlatego zwróć w tym tygodniu uwagę na mandarynki, ponieważ mogą zakłócić w tobie przepływ sił witalnych. Sobota to właściwy czas do samotnych wypraw w trakcie których możesz odetchnąć od codzienności. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Zwróć uwagę by pić nieco więcej soków, pamiętając że, napoje w pewnym stopniu działają niematerialnie na Twoje samopoczucie. Nie przesiaduj godzinami przed laptopem, lepiej idź na aktywną przechadzkę nad wodę. Materialnie nadchodzące dni będą czasem na zmiany. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Dla Wagi nadchodzący czas będzie okresem niespodziewanego, zwiększonego zainteresowania ze strony znajomych po których dotąd niczego takiego nie można było oczekiwać. Pluton, który zazwyczaj dostarcza szczęście Wadze, w zbliżającym się okresie nie zamierza być tak wspaniałomyślny, przygotuj się na duże niepowodzenie. Gwiazdozbiór Wagi nadal będzie w ciekawym ustawieniu z Neptunem co będzie oddziaływać na sprawy bliskich. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

O Wadze, być może o tobie, będzie się dużo mówiło przez Internet. Masz jedyną sposobność podreperować nie tylko swoje nastawienie, lecz również relacje z przyjaciółmi. W przyszłym okresie nie jest wskazane realizowanie dużych projektów, lepiej przeznaczyć wolny termin na wypoczynek. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Ten tydzień dla Wagi to zaczątek jedynego w swoim rodzaju okresu, można zatem zacząć wszystko od nowa, korzystając ze swojej wiedzy oraz doświadczeń. Masz minimalną nadzieję odszukać pojedynczy, poszukiwany element do delikatnej mozaiki którą stanowi twoja praca. Gwiazdy oznajmiają, że Wadze obecnie nic nie powinno przeszkodzić w odzyskaniu szacunku. ...
więcej i więcej »

stopka