horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 15 kwietnia 2019 do dnia 21 kwietnia 2019

linia_poziom

Waga Twoja brakująca połóweczka Skorpiona - najlepszy horoskop tygodniowy

Waga Twoja brakująca połóweczka Skorpiona

Astrologiczne obliczenia pokazują, że Wadze teraz nic nie powinno zaszkodzić w zdobyciu dobrego imienia. Waga ma w tym tygodniu obserwować dokładnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Wagi odpowiedni do podjęcia decyzji w sprawach uczuciowych. W poniedziałek ktoś z rodziny pogorszy Ci humor, ale do soboty, jeśli będziesz pamiętać o innych, wszytko prawdopodobnie wróci do porządku.

Nadchodzi czas, by rozpocząć spokojniej pokazywać własne emocje. Pozostali postrzegają nas nie tak jak tego chcielibyśmy. Czeka na Wagę teraz praca nad zrozumieniem bliskich. Żeby sporo ogarnąć powinno się odrzucić uczucia. Zmiany będą przebiegać w niespodziewanym tempie, tak jakby od dawna do tego się przymierzały.

Zapamiętaj! W weekend będzie ci przypominał o sobie kolor czarny, badaj przedmioty, które dostajesz, na obecność tego koloru. Zakończ wspominać przeszłość, natomiast dojrzyj to co teraz, i pielęgnuj koneksje, bo wkrótce mogą się przydać. Samotne osoby spod znaku Wagi w nadchodzącym czasie będą miały sprzyjające okoliczności na spotkanie drugiej połówki na całe życie.

W zbliżającym się okresie nie polecane jest rozpoczynanie dużych przedsięwzięć, bardziej opłaca się przeznaczyć wolny okres na sport. W zbliżającym się tygodniu postaraj się dużo więcej godzin spędzać z dzieckiem. W głowie Wagi narodzą się nowe pomysły zarobkowe. Masz niepowtarzalną możliwość poprawić nie tylko własne wnętrze, ale także relacje z przyjaciółmi.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Dzięki pozytywnemu ułożeniu Urana zbliżający się tydzień, da Baranowi długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby podwyżka?.W nadchodzących dniach Baran doświadczy, iż z pomocą przyjaciół nie ma kwestii niemożliwych. do zrealizowania. Najbliższy tydzień w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych służbowych kontaktów. Ale dzięki oddziaływaniom Saturna masz szansę na czas zakończyć swoje projekty. Szczęśliwa liczba w czasie tego tygodnia to 24. ... więcej i więcej »

Byk Przygotuj się dobrze na sobotę, prawdopodobnie będziesz miał czas żeby zabrać się ze znajomymi na spacer. Przyszły tydzień dla Byka to start jedynego w swoim rodzaju rozdziału, można zatem zacząć pewne sprawy od nowa, korzystając z nabytej wiedzy i doświadczeń. ... więcej i więcej »

Bliźnięta W nadchodzącym okresie staraj się więcej czasu spędzać z dzieckiem. W umyśle Bliźniąt narodzą się świeże pomysły zarobkowe. Przyszedł dzień, żeby rozpocząć głośno wyrażać własne myśli. Bliscy widzą nas nie tak jak tego oczekujemy. ... więcej i więcej »

Rak W bieżącym czasie nie zalecane jest rozpoczynanie trudnych inicjatyw, dużo lepiej przeznaczyć swój wolny okres na odpoczynek. Jeśli marzysz o nowej pracy, to właśnie jest na to znakomity okres na takie działania. ... więcej i więcej »

Lew Zapamiętaj by do czwartku wykonać wszelkie znaczące zagadnienia. Los prawdopodobnie wkrótce wynagrodzi Ci trudy, jakie otrzymałeś w poprzednim tygodniu. Wkrótce zaistnieje w Tobie wizja przemian i tym razem ma szansę do spełnienia, dlatego też już czas na ciekawe zakupy. ... więcej i więcej »

Panna Zaprzestań roztrząsać to co było, a zauważ przyszłość, i dbaj o przyjaźnie, gdyż niebawem mogą się przydać. Niebezpieczny dla Ciebie numer w czasie tego tygodnia to 1. ... więcej i więcej »

Waga Masz dużą nadzieję zobaczyć jeden, pasujący kawałek do ciekawej układanki którą stanowi twój własny świat. Dla Wagi ten tydzień to okres nieprzewidzianego wzmożonego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotąd nic takiego nie można było się spodziewać. ... więcej i więcej »

Skorpion Oczekuje na Skorpiona przede wszystkim praca nad zrozumieniem to co mówią inni. Żeby sporo pojąć należy zaangażować chłodne kalkulacje. Już niedługo pojawi się w twojej głowie zamiar zmian i tym razem ma szansę realizacji, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć byłe sprawy. ... więcej i więcej »

Strzelec Osoby nie będące w związku spod znaku Strzelca w najbliższym okresie będą miały szansę na odszukanie drugiej połówki na długie lata. Zastanawiasz się tak niestandardowo, że znajomi nie umieją ci pomóc. ... więcej i więcej »

Koziorożec Zastanawiasz się tak nietypowo, że pozostali nie umieją za Tobą nadążyć. Tydzień sprzyja szukaniu miłosci oraz małym zmianom celów. ... więcej i więcej »

Wodnik Osoba urodzona pod tym znakiem musi nie zapominać, że nic nie znaczące zadania które odkłada codziennie, pod koniec tygodnia przypomną o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. Wspólne oddziaływanie na Wodnika planety Mars i Saturn oznacza zwiększone szansę na sukces. ... więcej i więcej »

Ryby Człowiek urodzony w tym znaku musi nie zapominać, że małe zadania które zostawia na później codziennie, pod koniec tygodnia okażą się istotne i zabraknie już na nie czasu. Dla Ryby najbliższy czas to okres dającego sie przewidzieć, słabnącego zainteresowania ze strony ludzi po których dotąd niczego takiego nie można było się spodziewać. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Niedobrym sygnałem będzie roślina na stole u starego człowieka. Zmiana położenia Marsa w znaku Wagi która niedawno się wydarzyła już za kilka dni da się odczuć negatywnym działaniem. Przygotuj się dobrze na wypoczynek, nie wykluczone, że będziesz miał kilka godzin żeby wybrać się ze znajomymi do kina. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Sprzyjający Tobie numer w czasie tego tygodnia to 36. Pilnuj tego co spożywasz, jedzenie potrafi oddziaływać na nasze samopoczucie, dlatego zwracaj przez najbliższe dni szczególną uwagę na grejpfruty, ponieważ mogą zakłócić w tobie przepływ sił witalnych. Tydzień w pracy Wagi, stanie się czasem podejmowania ważnych decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Godzi się więc każdy wybór dobrze rozważyć. Najbliższy tydzień okaże się dla Wagi wybitnie pracowitym czasem. Ale dzięki odpowiedniemu ułożeniu Jowisza będzie w stanie wyjaśnić wszystkie sprawy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Przygotuj się starannie do weekendu, być może będziesz miał czas żeby zabrać się z rodziną na koncert. Jowisz, który zazwyczaj dostarcza dobrą passę Wadze, w zbliżającym się czasie nie zamierza być tak łaskawy, czeka Cię duże rozczarowanie. Najlepszym dniem na sprawy zawodowe będzie niewątpliwie wtorek. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Szczęśliwa liczba w czasie tego tygodnia to 2. Wzajemne wpływanie na Wagę planety Mars i Uran zapowiada zmniejszone szansę na spotkanie szczęścia. Jeśli fantazjujesz o kupnie domu, obecnie jest to genialny okres na tego typu działania. ...
więcej i więcej »

stopka