horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 marca 2019 do dnia 17 marca 2019

linia_poziom

Waga Twoja brakująca połóweczka Skorpiona - najlepszy horoskop tygodniowy

Waga Twoja brakująca połóweczka Skorpiona

Dzięki odpowiedniemu ułożeniu Saturna zbliżający się tydzień, da Wadze długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby awans?.Wnajbliższym czasie Waga poczuje, że przy pomocy znajomych nie ma rzeczy niemożliwych. do spełnienia. Zbliżający się tydzień w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich służbowych spotkań. Wszakże dzięki wpływom Saturna będziesz miał szansę pomyślnie zakończyć wszystkie cele. Jeśli fantazjujesz o kupnie domu, to jest na to znakomity okres na wiążące wyzwania. Nadchodzący czas w pracy Wagi, stanie się czasem podejmowania istotnych decyzji i nauki odpowiedzialności za nie. Opłaci się więc każdy wybór dobrze przemyśleć. Najbliższy czas okaże się dla Wagi bardzo aktywnym okresem Jednak dzięki odpowiedniemu położeniu Marsa zdoła rozwiązać wszystkie sprawy.

nadchodzącym tygodniu, staniesz się twardszy niż zwykle. czwartek zastanowisz się ekspresowo awansować. W piątek sposobne są niewiarygodne oferty spotkania. Zastanawiasz się tak szybko, że znajomi nie mogą cię zrozumieć. Waga ma w tym tygodniu obserwować bardzo dokładnie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Wagi odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach życiowych.

Uważaj by pić więcej kawy, pamiętaj że, napoje zasadniczo mają wpływ bezpośrednio na Twoją aurę. Osoby nie będące w związku spod znaku Wagi w zbliżającym się czasie będą miały sprzyjające okoliczności na spotkanie partnera na zawsze. Masz teraz perspektywę wzmocnić nie jedynie własne nastawienie, lecz również kontakty z rodziną.

Nie spędzaj czasu całymi dniami przed komputerem, zamiast tego wybierz się na szybką wędrówkę w góry. Człowiek urodzony w tym znaku musi nie zapominać, że mało znaczące sprawy do załatwienia które odkłada każdego dnia, w sobotę przypomną o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. Saturn w koniunkcji wraz z Marsem sprawi, iż Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli sprawność umysłowa.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Pamiętaj aby do niedzieli zakończyć wszelkie ważne formalności. Siła wyższa przypuszczalnie niedługo wynagrodzi Ci smutki, jakie doznałeś w poprzednim tygodniu. Jeżeli ostatnimi czasy trapiły Cię nieciekawe dolegliwości to w nadchodzących dniach dzięki wsparciu nieznanych sił możesz oczekiwać polepszenia . ... więcej i więcej »

Byk Wiele znaczącym sygnałem okaże się odblask światła w torbie członka rodziny. Bykowi raczej słabo będzie sprzyjało powodzenie w miłości, ale pod warunkiem, że nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Nie oczekuj niemiłej zmiany ze strony członka rodziny z zagranicy. Ten tydzień dla Bliźniąt to zaczątek jedynego w swoim rodzaju rozdziału, jest okazja zatem rozpocząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc z nabytej mądrości i doświadczeń. ... więcej i więcej »

Rak W poniedziałek ktoś z rodziny zepsuje Ci plany, ale do czwartku, pod warunkiem, że będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko prawdopodobnie wróci do porządku. Pamiętaj! W te dni będzie ci groził kolor biały, obserwuj ubrania innych ludzi na obecność tego koloru. ... więcej i więcej »

Lew Najlepszym dniem na sprawy zawodowe będzie niewątpliwie środa. Tydzień sprzyja zakupom i dużym modyfikacjom celów. ... więcej i więcej »

Panna Jeżeli ostatnio gnębiły Ciebie różne choroby to w nadchodzących dniach dzięki ingerencji nieznanych sił powinieneś spodziewać się poprawy. Nie spędzaj czasu godzinami przed ekranem komputera, lepiej idź na szybką przechadzkę do parku. ... więcej i więcej »

Waga Nie oczekuj trudnej wizyty członka rodziny dawno nie widzianego w Twoim domu. Staraj się pić rozsądne ilości herbaty, pamiętaj że, płyny w pewnym stopniu wpływają w niewielkim stopniu na Twoją aurę. ... więcej i więcej »

Skorpion Wydarzenia będą działy się w łagodnym tempie, tak jakby od jakiegoś czasu do tego się przymierzały. Masz małą szansę zobaczyć istotny, pasujący kawałek do skomplikowanej układanki którą jest twoje życie wewnętrzne. ... więcej i więcej »

Strzelec Staranność i pedantyzm osób spod znaku Strzelca zostaną z początkiem tygodnia zauważone, co może stać się źródłem od dawna spodziewanych zmian. Zacznij zauważać z kim się zadajesz, szczegółowo przeanalizuj czy to dla Ciebie dobre relacje. ... więcej i więcej »

Koziorożec W czwartek wieczorem dobra gwiazda nie będzie Ci sprzyjać, dlatego więc zmień swoje plany w tym dniu. Jeżeli niedawno dosięgły Cię nieciekawe przypadłości to w nadchodzących dniach dzięki ingerencji sprzyjających Ci energii powinieneś liczyć na poprawę. ... więcej i więcej »

Wodnik Spróbuj w tym tygodniu skupić się na kwestiach związanych ze swoją pracą. Koniecznie bądź uważny ponieważ wiele incydentów związanych z twoją rodziną będzie się toczyło blisko ciebie. Możliwe, że wpływ Marsa na znak Wodnika będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. Nie przesiaduj wiecznie przed komputerem, zamiast tego idź na szybką wycieczkę w teren. ... więcej i więcej »

Ryby Zmiana położenia Neptuna w znaku Ryby która niedługo się wydarzy już niedługo da o sobie znać mocnym oddziaływaniem. W poniedziałek znajomy zepsuje Tobie humor, ale do czwartku, jeżeli będziesz zachowywać się normalnie, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do porządku. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Możesz spodziewać się towarzyskiej przygody ze strony członka rodziny dawno nie widzianego w Twoim domu. Wkrótce wykiełkuje w Twoim umyśle wizja zmian i tym razem będzie miała możliwość realizacji, w związku z tym już czas na oczekujące Cię zakupy. Masz dużą szansę odnaleźć pojedynczy, poszukiwany kawałek do skomplikowanej układanki którą stanowi twoja rodzina. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Wiarygodna kobieta w nadchodzącym okresie poprosi Ciebie o wsparcie, jeżeli nie chcesz zaprzepaścić relacji towrzyskiej odmów jej. Doświadczysz, że dzięki pomocy rodziców nie będzie rzeczy niemożliwych do załatwienia. W najbliższym tygodniu, będziesz łagodniejszy niż na co dzień. W środę przeanalizujesz niedługo awansować. W piątek możliwe są niewiarygodne oferty podróży. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Jowisz w koniunkcji wraz z Plutonem sprawi, iż Twoja sprawność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli sprawność umysłowa. Waga ma w tym tygodniu obserwować dokładnie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Wagi korzystny do podjęcia decyzji w sprawach majątkowych. Przychodzi okres, by zacząć inaczej wyrażać swoje uczucia. Inni widzą nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Przygotuj się szybko do weekendu, może znajdziesz kilka godzin żeby wybrać się z rodziną za miasto. W zbliżającym się tygodniu próbuj więcej czasu spędzać w domu. W głowie Wagi narodzą się nowe pomysły finansowe. Najgorszym dniem na sprawy zawodowe będzie z pewnością środa. ...
więcej i więcej »

stopka