horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 lutego 2019 do dnia 17 lutego 2019

linia_poziom

Waga Twoja brakująca połóweczka Skorpiona - najlepszy horoskop tygodniowy

Waga Twoja brakująca połóweczka Skorpiona

Dla Wagi ten tydzień będzie okresem nieprzewidzianego rosnącego zainteresowania ze strony znajomych po których dotąd niczego takiego nie można było oczekiwać. O Wadze, możliwe, że o tobie, będzie głośno się plotkowało w Twojej okolicy. Masz nikłą szansę odnaleźć jeden, brakujący kawałek do skomplikowanej konstrukcji którą jest twój własny świat.

Jowisz w układzie z Wenusem spowoduje, iż Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza niż sprawność umysłowa. Wspólne oddziaływanie na Wagę planety Jowisz oraz Uran oznacza zmniejszone szansę na porażkę. Saturn nie pomaga odnawianiu kontaktów osobistych.

Nie zapomnij! W weekend będzie ci sprzyjał kolor niebieski, obserwuj przedmioty, które dostajesz, pod tym kątem. Samotne osoby spod znaku Wagi w nadchodzącym okresie czasu będą miały sprzyjające okoliczności na spotkanie partnera na całe życie. Przygotuj się dobrze na sobotę, może znajdziesz kilka godzin żeby wybrać się ze znajomymi na koncert.

W poniedziałek nieznajomy pogorszy Tobie , ale do piątku, pod warunkiem, że będziesz pamiętać o innych, wszytko zapewne wróci do normy. Jeżeli niedawno gnębiły Cię różne dolegliwości to w nadchodzących dniach dzięki pomocy znajomych możesz oczekiwać polepszenia . Interesuj się tym co jesz, jedzenie potrafi działać na nasze zachowanie, dlatego zwróć teraz uwagę na maliny, one mogą zabrać Ci dużo energii.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Baranowi przeciętnie będzie sprzyjało szczęście w miłości, jeśli nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni. Merkury w koniunkcji z Marsem sprawi, że Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza aniżeli kondycja psychiczna. ... więcej i więcej »

Byk Spotęgowane działanie na Ciebie planety Jowisz oraz Saturn zapowiada zmniejszone nadzieje na sukces. Możesz spodziewać się miłej przygody ze strony gościa z innego miasta. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Zapamiętaj by do niedzieli wykonać wszelkie znaczące sprawy. Opatrzność prawdopodobnie wkrótce zrekompensuje Ci troski, jakie doznałeś w ostatnim czasie. Dopilnuj by pić choćby minimalne ilości kawy, pamiętaj że, napoje zasadniczo mają wpływ w niewielkim stopniu na Twoje samopoczucie. ... więcej i więcej »

Rak W niedzielę po południu dobra gwiazda będzie Tobie sprzyjać, dlatego też zmień swoje plany o tej porze. Oczekuj trudnej wizyty bliskiego z innego miasta. ... więcej i więcej »

Lew zbliżającym się czasie tygodniu, będziesz łagodniejszy niż zwykle. W środę przeanalizujesz w niedalekiej przyszłości awansować. W sobotę możliwe są ciekawe oferty podróży. Przygotuj się starannie na wypoczynek, może będziesz miał kilka godzin żeby wybrać się z rodziną na spacer. ... więcej i więcej »

Panna Nie zapomnij! Na początku tygodnia będzie ci przypominał o sobie kolor biały, badaj swoje otoczenie pod tym kątem. Przychodzi dzień, by zacząć uzewnętrzniać swoje emocje. Członkowie rodziny postrzegają nas nie tak jak tego chcielibyśmy. ... więcej i więcej »

Waga Niedługo pojawi się w Twoim umyśle zamiar zmian i tym razem ma szansę spełnienia, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć byłe sprawy. W nadchodzącym tygodniu postaraj się dużą ilość czasu spędzać na ćwiczeniach. W umyśle Wagi narodzą się świeże idee finansowe. ... więcej i więcej »

Skorpion W poniedziałek znajomy zepsuje Ci humor, ale do soboty, pod warunkiem, że będziesz zachowywać się normalnie, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do normy. Skorpionowi będzie sprzyjać wsparcie żywiołu ognia. ... więcej i więcej »

Strzelec W bieżącym okresie nie zalecane jest rozpoczynanie dużych koncepcji, lepiej zagospodarować swój wolny czas na sport. Pilnuj tego co jesz, jedzenie potrafi oddziaływać na zachowanie, toteż zwróć przez najbliższe dni szczególną uwagę na truskawki, te owoce mogą pozbawić Cię mocy. ... więcej i więcej »

Koziorożec Już wkrótce będzie miała miejsce fizyczna wędrówka, na której zdasz sobie sprawę, że Twoja ocena niektórych osób będzie właściwa. Koziorożcowi szczególnie będzie dopisywało powodzenie w życiu uczuciowym, ale pod warunkiem, że nie prześpi dwóch najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Wodnik Spróbuj w najbliższym czasie skoncentrować się na zdarzeniach związanych ze swoim życiem zawodowym. Musisz być czujny gdyż wiele spraw powiązanych z twoją rodziną będzie się toczyło blisko ciebie. Możliwe, że wpływ Jowisza na znak Wodnika będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. Wspólne oddziaływanie na Ciebie planety Mars i Uran oznacza zmniejszone nadzieje na sukces. ... więcej i więcej »

Ryby Szczęśliwy Numer w czasie tego tygodnia to 51. Zakończ rozgrzebywać przeszłość, natomiast zauważ to co teraz, oraz pielęgnuj przyjaźnie, bo wkrótce mogą być użyteczne. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Konstelacja Wagi nadal będzie w sprzyjającym układzie z Plutonem co będzie oddziaływać na sprawy przyjaciół. Słońce ułoży się w takim położeniu względem Neptuna że wykonanie postanowień będzie bardzo opóźnione. Zmiana położenia Neptuna w znaku Wagi która niedawno miała miejsce już niedługo wpłynie na Twoje życie mocnym wpływem. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Nie spędzaj czasu do późna przed telewizorem, lepiej idź na szybką przechadzkę do lasu. We wtorek po południu szczęście nie będzie Ci sprzyjać, dlatego też przemyśl swoje plany o tej porze. Doświadczysz, iż dzięki wsparciu koleżanek nie ma dla Ciebie spraw niemożliwych do załatwienia. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Zwróć uwagę by pić rozsądne ilości soków, wbrew przekonaniom napoje w pewnym stopniu oddziaływują znacząco na Twoją aurę. Emocjonalnie najbliższe dni będą czasem dużych szans. Księżyc ułoży się w takim położeniu w stosunku do Merkurego że wykonanie zamiarów będzie mocno przyspieszone. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Zanotuj sobie by do czwartku załatwiać wszelkie istotne zagadnienia. Opatrzność prawdopodobnie w najbliższym czasie wynagrodzi Tobie trudy, które doznałeś w poprzednim tygodniu. Masz właśnie szansę podreperować nie jedynie własne nastawienie, ale również kontakty z przyjaciółmi. Dla Wagi ten tydzień będzie okresem spodziewanego, umiarkowanego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotychczas niczego takiego nie można było się spodziewać. ...
więcej i więcej »

stopka