horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 7 stycznia 2019 do dnia 13 stycznia 2019

linia_poziom

Waga Twoja brakująca połóweczka Skorpiona - najlepszy horoskop tygodniowy

Waga Twoja brakująca połóweczka Skorpiona

Nie przesiaduj wiecznie przed laptopem, lepiej idź na krótką wycieczkę po parku. Mars pomaga odnawianiu kontaktów zawodowych. Przychodzi czas, by zacząć głośno uzewnętrzniać własne przekonania. Inni widzą nas nie tak jak tego oczekujemy.

Najbliższy tydzień w pracy Wagi, okaże się porą podejmowania istotnych decyzji i lekcją odpowiedzialności za nie. Należy więc każdorazowy wybór dokładnie rozpatrzeć. Najbliższy czas stanie się dla Wagi wybitnie aktywnym okresem Ale dzięki pozytywnemu położeniu Marsa będzie w stanie rozwikłać wszystkie sprawy. Na weekend naucz się rozsądnie dzielić wolny czas pomiędzy uczuciami i sferą zawodową, a Neptun pomoże uniknąć Ci nieoczekiwanych emocji. Doświadczysz, iż dzięki wsparciu koleżanek nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych do załatwienia.

Przyszły tydzień dla Wagi to start niepowtarzalnego rozdziału, jest okazja zatem rozpocząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc ze zgromadzonej mądrości lub informacji. Oczekuje na Wagę głównie praca nad wsłuchaniem się w siebie. Żeby chociaż cześć zrozumieć powinno się zaangażować chłodne kalkulacje. W środę ktoś z rodziny zepsuje Tobie plany, ale do soboty, jeżeli będziesz spokojnie robić swoje, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do normy.

Najgorszym dniem na sprawy uczuciowe będzie prawdopodobnie poniedziałek. W najbliższym okresie, staniesz się twardszy niż na co dzień. czwartek zastanowisz się niebawem awansować. W piątek możliwe są ciekawe oferty spotkania. Tydzień sprzyja poszukiwaniu szczęścia i niespodziewanym modyfikacjom planów.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Staranność i uporządkowanie osób spod znaku Barana nie zostaną na początku tygodnia docenione, co może stać się źródłem dawno oczekiwanych roszad. Dzięki pozytywnemu ułożeniu Neptuna najbliższy tydzień, przyniesie Baranowi wiele niespodzianek, czyżby podwyżka?.Wnajbliższym czasie Baran przekona się, iż przy pomocy rodziny nie ma pomysłów niemożliwych. do spełnienia. Najbliższy okres w pracy stanie pod znakiem ciężkich biznesowych spotkań. Wszakże dzięki wpływom Księżyca masz szansę na czas zakończyć wszystkie cele. ... więcej i więcej »

Byk W nadchodzącym okresie nie zalecane jest realizowanie trudnych przedsięwzięć, lepiej zagospodarować wolny czas na rekreację. Astrologiczne obliczenia oznajmiają, że Bykowi w tym czasie nic nie powinno przeszkodzić w odzyskaniu szacunku. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Materialnie ten tydzień będzie czasem dużych szans. Sprzyjający Tobie numer w tym tygodniu to 5 0. ... więcej i więcej »

Rak Już niedługo zaistnieje w Twoim umyśle wola spotkania i tym razem ma możliwość realizacji, w związku z tym najwyższy czas na oczekujące Cię wyznania. W tym tygodniu postaraj się uczciwie dzielić wolny czas między uczuciami i sferą zawodową, a Mars pomoże uniknąć Tobie zbędnych emocji. ... więcej i więcej »

Lew Wiarygodna osoba w niedługim okresie poprosi Ciebie o pożyczkę, jeżeli nie chcesz skończyć tej znajomości odmów jej. Spróbuj w tym tygodniu skoncentrować się na przeżyciach związanych z uczuciami. Bądź uważny bo sporo problemów powiązanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało blisko ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Marsa na znak Lwa będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. ... więcej i więcej »

Panna Najbliższy czas w firmie Panny, okaże się okresem podejmowania istotnych decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Opłaca się więc każdy wybór dobrze przemyśleć. Nadchodzący tydzień będzie dla Panny wielce pracowitym czasem. Ale dzięki odpowiedniemu położeniu Księżyca będzie w stanie rozwiązać wszystkie sprawy. Wspólne oddziaływanie na siebie planety Jowisz i Uran zapowiada zmniejszone szansę na porażkę. ... więcej i więcej »

Waga Najgorszym dniem na sprawy finansowe będzie z pewnością środa. Merkury w kompozycji wraz z Plutonem będzie odpowiedzialny za to, że Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza niż samopoczucie psychiczne. ... więcej i więcej »

Skorpion Skorpionowi wyjątkowo będzie dopisywało szczęście w w sprawach zawodowych, ale tylko wtedy, gdy nie przegapi, trzech najbliższych, nadchodzących dni. Staranność i sumienność osób spod znaku Skorpiona nie zostaną na końcu tygodnia dostrzeżone, co będzie początkiem z dawna spodziewanych zmian. ... więcej i więcej »

Strzelec Przekonasz się, że przez wsparcie przyjaciół nie będzie spraw niemożliwych do załatwienia. Tydzień sprzyja zmianom w życiu oraz niespodziewanym modyfikacjom zamiarów. ... więcej i więcej »

Koziorożec Nadchodzi czas, by rozpocząć inaczej uzewnętrzniać swoje myśli. Inni widzą nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. Tydzień w firmie Koziorożca, okaże się czasem podejmowania i nauki odpowiedzialności za nie. Opłaci się przeto każdorazowy wybór dokładnie rozstrzygnąć. Najbliższy tydzień będzie dla Koziorożca wielce aktywnym okresem Ale dzięki odpowiedniemu ułożeniu Urana zdoła rozwiązać wszystkie formalności. ... więcej i więcej »

Wodnik W nadchodzącym okresie próbuj większość godzin przebywać z dzieckiem. W umyśle Wodnika pojawią się nowe pomysły finansowe. W najbliższym okresie, staniesz się twardszy niż zwykle. czwartek zastanowisz się w niedalekiej przyszłości awansować. W piątek prawdopodobne są ciekawe propozycje zawodowe. ... więcej i więcej »

Ryby Drobiazgowość i sumienność ludzi spod znaku Ryby nie zostaną na końcu tygodnia docenione, co stanie się źródłem od dawna zapowiadanych zmian. Nawet jeśli niedawno gnębiły Ciebie nieciekawe choroby to w nadchodzących dniach dzięki pomocy znajomych powinieneś liczyć na poprawę. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

W nadchodzącym tygodniu staraj się dużo więcej czasu spędzać na ćwiczeniach. W myślach Wagi narodzą się świeże idee finansowe. Nadejdzie wkrótce czas, żeby rozpocząć aktywnie uzewnętrzniać swoje myśli. Członkowie rodziny widzą nas nie tak jak tego chcielibyśmy. Emocjonalnie najbliższe dni będą okresem dużych szans. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Najbliższy tydzień w firmie Wagi, okaże się okresem podejmowania i nauki odpowiedzialności za nie. Opłaci się zatem każdorazowy wybór dokładnie rozpatrzeć. Najbliższy czas będzie dla Wagi wybitnie pracowitym okresem Ale dzięki pozytywnemu układowi Merkurego będzie w stanie rozwikłać wszystkie formalności. zbliżającym się czasie okresie, będziesz uważniejszy niż zwykle. W środę wydumasz w niedalekiej przyszłości awansować. W sobotę prawdopodobne są interesujące oferty zawodowe. Na weekend postaraj się sprawiedliwie rozdzielić swój czas pomiędzy sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Neptun pomoże uniknąć Tobie zbędnych zdarzeń. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Dopilnuj by pić rozsądne ilości kawy, wbrew przekonaniom płyny czasami działają w niewielkim stopniu na Twoje zachowanie. Zapamiętaj! Przez cały tydzień będzie ci sprzyjał kolor fioletowy, badaj swoje otoczenie na obecność tego koloru. Osoba urodzona w tym znaku musi pamiętać, że na pozór małe drobiazgi które odkłada codziennie, z końcem tygodnia dadzą znać o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Najbliższy czas w pracy Wagi, stanie się okresem podejmowania oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Godzi się przeto każdorazowy wybór dokładnie rozważyć. Najbliższy czas stanie się dla Wagi wysoce pracowitym czasem. Jednak dzięki pozytywnemu ułożeniu Księżyca będzie w stanie rozstrzygnąć wszystkie sprawy. Merkury w kombinacji wraz z Wenusem będzie odpowiedzialny za to, iż Twoja sprawność fizyczna będzie dużo lepsza niż samopoczucie psychiczne. Spotka Wagę teraz praca nad wsłuchaniem się w bliskich. Żeby Wszystko ogarnąć powinno się oddalić emocje. ...
więcej i więcej »

stopka