horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 3 grudnia 2018 do dnia 9 grudnia 2018

linia_poziom

Waga Twoja brakująca połóweczka Skorpiona - najlepszy horoskop tygodniowy

Waga Twoja brakująca połóweczka Skorpiona

Nadchodzący tydzień dla Wagi to start niepowtarzalnego rozdziału, jest okazja więc zacząć wszystko od nowa, korzystając z nabytej wiedzy oraz informacji. O Wadze, raczej nie o tobie, będzie głośno się plotkowało w Twojej okolicy. Nawet jeśli ostatnimi czasy dosięgły Ciebie przeróżne przypadłości to w nadchodzących dniach dzięki pomocy sprzyjających Ci energii możesz liczyć na poprawę.

Znaki na niebie mówią, że Wadze obecnie nic nie powinno przeszkodzić w odzyskaniu ukochanego. Wadze umiarkowanie będzie sprzyjało powodzenie w w sprawach zawodowych, oczywiście, jeżeli nie prześpi trzech najbliższych, nadchodzących dni. Zanotuj sobie aby do soboty pozałatwiać wszelkie znaczące formalności. Los być może niedługo wynagrodzi Ci trudy, które otrzymałeś w ostatnim czasie.

Przygotuj się dobrze na sobotę, może znajdziesz kilka godzin żeby zabrać się z ukochaną osobą na spacer. Zastanawiasz się tak szybko, że pozostali nie mogą ci pomóc. Mars pomaga odnawianiu kontaktów miłosnych.

Już niedługo przyjdzie w twojej głowie wizja zmian i tym razem ma szansę do spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze sprawy. Emocjonalnie najbliższe dni będą czasem straconym. Zakończ przywoływać to co było, natomiast zauważ przyszłość, i dbaj o przyjaźnie, gdyż niedługo mogą się przydać.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Uczysz się tak niestandardowo, że pozostali nie mogą za Tobą nadążyć. Nie zapomnij! W weekend będzie ci sprzyjał kolor czerwony, oglądaj ubrania innych ludzi na obecność tego koloru. ... więcej i więcej »

Byk Bykowi nie będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu ziemi. Plany będą dziać się w spodziewanym tempie, jakby od jakiegoś czasu na to czekały. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Mars, który zazwyczaj dostarcza pomyślność Bliźniętom, w zbliżającym się czasie nie zamierza być tak szczodry, czeka Ciebie spore rozgoryczenie. Dla Bliźniąt najbliższy tydzień będzie okresem dającego sie przewidzieć, wzmożonego zainteresowania ze strony znajomych po których dotąd nic takiego nie można było oczekiwać. ... więcej i więcej »

Rak Zakończ przywoływać minione czasy, natomiast dojrzyj teraźniejszość, i dbaj o przyjaźnie, ponieważ już za parę dni mogą być pomocne. Samotne osoby spod znaku Raka w najbliższym okresie będą miały sposobność na poznanie partnera na dobre i na złe. ... więcej i więcej »

Lew Masz właśnie sposobność podreperować nie jedynie własne samopoczucie, ale także więzi z rodziną. Konstelacja Lwa nadal będzie w sprzyjającym ustawieniu z Merkurym co będzie oddziaływać na sprawy bliskich. ... więcej i więcej »

Panna Wkrótce przydarzy Ci się duchowa podróż, na której dowiesz się, iż Twoja ocena osób jest niepoprawna. Spotka Ciebie teraz praca nad wsłuchaniem się w siebie. Aby Wszystko ogarnąć powinno się zdecydować się na uczucia. ... więcej i więcej »

Waga Wkrótce pojawi się w Twoim umyśle wizja spotkania i tym razem ma możliwość do pełnej realizacji, w związku z tym najwyższy czas na oczekujące Cię wyzwania. Ważnym znakiem okaże się drobna moneta w ręku umundurowanego człowieka. ... więcej i więcej »

Skorpion Przygotuj się szybko na sobotę, może będziesz miał czas żeby wybrać się ze znajomymi na koncert. Przestań rozgrzebywać minione czasy, a doceń przyszłość, i dbaj o znajomości, gdyż niebawem mogą być przydatne. ... więcej i więcej »

Strzelec O Strzelcu, raczej nie o tobie, będzie się dużo plotkowało przez Internet. Poczujesz, że przez wsparcie układu planet nie ma dla Ciebie spraw niemożliwych do spełnienia. ... więcej i więcej »

Koziorożec W środę w południe szczęście będzie Ci sprzyjać, dlatego też przemyśl swoje działania na ten dzień. Wspólne działanie na Ciebie planety Jowisz oraz Uran oznacza zmniejszone szansę na spotkanie szczęścia. ... więcej i więcej »

Wodnik Już wkrótce przydarzy Ci się ważna podróż, podczas której zrozumiesz, że Twoja ocena niektórych osób jest fałszywa. Przyglądaj się temu co spożywasz, jedzenie potrafi oddziaływać na zachowanie, toteż zwracaj uwagę na czereśnie, ponieważ mogą zakłócić w tobie przepływ energii. ... więcej i więcej »

Ryby W nadchodzącym tygodniu postaraj się więcej godzin przesiadywać w domu. W myślach Ryby narodzą się nowe pomysły zarobkowe. O Rybie, możliwe, że o tobie, będzie się sporo plotkowało przez Internet. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Dla Wagi ten tydzień będzie okresem niespodziewanego, wzmożonego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotąd niczego takiego nie można było się spodziewać. Najsłabszym dniem na sprawy finansowe będzie z pewnością środa. W wtorek ktoś z rodziny zepsuje Tobie humor, ale do czwartku, pod warunkiem, że będziesz nie dawać o tym poznać po sobie, wszytko zapewne wróci do porządku. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Jowisz w kompozycji z Marsem będzie odpowiedzialny za to, że Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza niż sprawność umysłowa. Waga ma na początku tego tygodnia słuchać dokładnie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Wagi odpowiedni do podjęcia decyzji w sprawach uczuciowych. W sobotę wieczorem dobra gwiazda nie będzie Ci sprzyjać, toteż przemyśl swoje działania w tym czasie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Pozycja centralna Neptuna w znaku Wagi która niedawno się wydarzyła już wkrótce wpłynie na Twoje życie pozytywnym oddziaływaniem. Jeśli sami się gubimy nie oczekujmy od innych pomocy. O ile marzysz o nowej pracy, to teraz jest na to wspaniały moment na wiążące działania. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

W najbliższym okresie, będziesz twardszy niż zwykle. W środę rozważysz ekspresowo awansować. W sobotę prawdopodobne są ciekawe propozycje wycieczki. Saturn w kompozycji z Wenusem będzie odpowiedzialny za to, iż Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza niż samopoczucie psychiczne. Saturn, który zazwyczaj przynosi powodzenie Wadze, w nadchodzącym czasie nie zamierza być tak szczodry, czeka Ciebie duże niepowodzenie. ...
więcej i więcej »

stopka