horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 15 kwietnia 2019 do dnia 21 kwietnia 2019

linia_poziom

Waga Twoja brakująca połóweczka Ryby - najlepszy horoskop tygodniowy

Waga Twoja brakująca połóweczka Ryby

Waga ma tendencję do nie dopuszczania innych do głosu. Dlatego też we wtorek szczególnie zwróć uwagę na osoby którym możesz pomóc dając im czas aby coś zrobiły samemu. Zwracaj uwagę z kim się spotykasz i dokładnie przeanalizuj czy to dla Ciebie dobre kontakty. Za parę dni odbędzie się ważna wyprawa, na której pojmiesz, iż Twoja ocena przyjaciół będzie słuszna.

Ten tydzień dla Wagi to zaczątek unikalnego rozdziału, jest okazja więc zacząć wszystko od nowa, korzystając z nabytej mądrości i doświadczeń. W poniedziałek nieznajomy zepsuje Tobie , ale do czwartku, pod warunkiem, że będziesz zachowywać się normalnie, wszytko prawdopodobnie wróci do porządku. O ile marzysz o nowej pracy, to jest na to doskonały etap na takowe działania.

Znajoma persona w najbliższym czasie poprosi Ciebie o wsparcie, jeśli nie chcesz utracić tej przyjaźni odmów tej osobie. Spróbuj w nadchodzących dniach skupić się na zajściach związanych z uczuciami. Bądź czujny gdyż dużo problemów związanych z pracą będzie się rozgrywało blisko ciebie. Możliwe, że wpływ Marsa na znak Wagi będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. Jeśli sami się szanujemy oczekujmy od pozostałych pomocy.

Już niedługo narodzi się w twojej głowie wizja spotkania i tym razem będzie miała szansę do spełnienia, dlatego też najwyższy czas na ciekawe przygody. Wadze niespodziewane będzie dopisywało powodzenie w grach losowych, ale tylko wtedy, gdy nie prześpi dwóch najbliższych, nadchodzących dni. Doświadczysz, iż dzięki pomocy rodziców nie ma spraw niemożliwych do spełnienia.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Dzięki pozytywnemu ułożeniu Urana zbliżający się tydzień, da Baranowi długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby podwyżka?.W nadchodzących dniach Baran doświadczy, iż z pomocą przyjaciół nie ma kwestii niemożliwych. do zrealizowania. Najbliższy tydzień w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych służbowych kontaktów. Ale dzięki oddziaływaniom Saturna masz szansę na czas zakończyć swoje projekty. Szczęśliwa liczba w czasie tego tygodnia to 24. ... więcej i więcej »

Byk Przygotuj się dobrze na sobotę, prawdopodobnie będziesz miał czas żeby zabrać się ze znajomymi na spacer. Przyszły tydzień dla Byka to start jedynego w swoim rodzaju rozdziału, można zatem zacząć pewne sprawy od nowa, korzystając z nabytej wiedzy i doświadczeń. ... więcej i więcej »

Bliźnięta W nadchodzącym okresie staraj się więcej czasu spędzać z dzieckiem. W umyśle Bliźniąt narodzą się świeże pomysły zarobkowe. Przyszedł dzień, żeby rozpocząć głośno wyrażać własne myśli. Bliscy widzą nas nie tak jak tego oczekujemy. ... więcej i więcej »

Rak W bieżącym czasie nie zalecane jest rozpoczynanie trudnych inicjatyw, dużo lepiej przeznaczyć swój wolny okres na odpoczynek. Jeśli marzysz o nowej pracy, to właśnie jest na to znakomity okres na takie działania. ... więcej i więcej »

Lew Zapamiętaj by do czwartku wykonać wszelkie znaczące zagadnienia. Los prawdopodobnie wkrótce wynagrodzi Ci trudy, jakie otrzymałeś w poprzednim tygodniu. Wkrótce zaistnieje w Tobie wizja przemian i tym razem ma szansę do spełnienia, dlatego też już czas na ciekawe zakupy. ... więcej i więcej »

Panna Zaprzestań roztrząsać to co było, a zauważ przyszłość, i dbaj o przyjaźnie, gdyż niebawem mogą się przydać. Niebezpieczny dla Ciebie numer w czasie tego tygodnia to 1. ... więcej i więcej »

Waga Masz dużą nadzieję zobaczyć jeden, pasujący kawałek do ciekawej układanki którą stanowi twój własny świat. Dla Wagi ten tydzień to okres nieprzewidzianego wzmożonego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotąd nic takiego nie można było się spodziewać. ... więcej i więcej »

Skorpion Oczekuje na Skorpiona przede wszystkim praca nad zrozumieniem to co mówią inni. Żeby sporo pojąć należy zaangażować chłodne kalkulacje. Już niedługo pojawi się w twojej głowie zamiar zmian i tym razem ma szansę realizacji, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć byłe sprawy. ... więcej i więcej »

Strzelec Osoby nie będące w związku spod znaku Strzelca w najbliższym okresie będą miały szansę na odszukanie drugiej połówki na długie lata. Zastanawiasz się tak niestandardowo, że znajomi nie umieją ci pomóc. ... więcej i więcej »

Koziorożec Zastanawiasz się tak nietypowo, że pozostali nie umieją za Tobą nadążyć. Tydzień sprzyja szukaniu miłosci oraz małym zmianom celów. ... więcej i więcej »

Wodnik Osoba urodzona pod tym znakiem musi nie zapominać, że nic nie znaczące zadania które odkłada codziennie, pod koniec tygodnia przypomną o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. Wspólne oddziaływanie na Wodnika planety Mars i Saturn oznacza zwiększone szansę na sukces. ... więcej i więcej »

Ryby Człowiek urodzony w tym znaku musi nie zapominać, że małe zadania które zostawia na później codziennie, pod koniec tygodnia okażą się istotne i zabraknie już na nie czasu. Dla Ryby najbliższy czas to okres dającego sie przewidzieć, słabnącego zainteresowania ze strony ludzi po których dotąd niczego takiego nie można było się spodziewać. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Zwróć uwagę z kim się zadajesz, szczegółowo przeanalizuj czy to dla Ciebie odpowiednie kontakty. O Wadze, możliwe, że o tobie, będzie głośno się plotkowało przez Internet. Znaki na niebie pokazują, że Wadze w tym czasie nic nie powinno zaszkodzić w zdobyciu pieniędzy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Saturn w układzie wraz z Marsem spowoduje, iż Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza niż sprawność umysłowa. Nie przesiaduj godzinami przed ekranem komputera, lepiej wybierz się na długą przechadzkę nad wodę. Przychodzi dzień, żeby zacząć aktywnie pokazywać swoje emocje. Bliscy widzą nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Uważaj by pić inne ilości mleka, pamiętając że, napoje w pewnym stopniu mają wpływ w niewielkim stopniu na Twoją aurę. Wkrótce narodzi się w Twoim umyśle wizja zmian i tym razem będzie miała możliwość spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć dawne wydarzenia. Masz nikłą nadzieję znaleźć pojedynczy, brakujący kawałek do delikatnej układanki którą jest twoje życie wewnętrzne. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Pamiętaj by do niedzieli zrealizować wszelkie znaczące sprawy. Siła wyższa prawdopodobnie niedługo zrekompensuje Tobie straty, jakie doznałeś w poprzednim tygodniu. Wadze niespodziewane będzie sprzyjało powodzenie w miłości, ale tylko wtedy, gdy nie przegapi, trzech najbliższych, nadchodzących dni. Wkrótce wykiełkuje w Twoim umyśle wola przemian i tym razem ma możliwość spełnienia, w związku z tym najwyższy czas na ciekawe znajomości. ...
więcej i więcej »

stopka