horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 marca 2019 do dnia 17 marca 2019

linia_poziom

Waga Twoja brakująca połóweczka Ryby - najlepszy horoskop tygodniowy

Waga Twoja brakująca połóweczka Ryby

W niedzielę po południu dobra gwiazda nie będzie Tobie sprzyjać, toteż dopasuj swoje plany w tym dniu. Niedługo przyjdzie w Twoim umyśle wizja zmian i tym razem będzie miała szansę do spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze wydarzenia. Spotęgowane oddziaływanie na siebie planety Mars oraz Saturn oznacza zmniejszone nadzieje na porażkę.

W przyszłym okresie nie zalecane jest wykonywanie dużych koncepcji, bardziej opłaca się przeznaczyć swój wolny termin na sport. O Wadze, ale nie o tobie, będzie się sporo plotkowało przez Internet. Gwiazdozbiór Wagi krótkotrwale będzie w niekorzystnym układzie z Wenus co wpłynie na sprawy przyjaciół.

Zastanawiasz się tak niestandardowo, że znajomi nie mogą cię zrozumieć. Staranność i pedantyzm osób spod znaku Wagi zostaną z początkiem tygodnia docenione, co może być przyczyną od dawna oczekiwanych roszad. Jeżeli fantazjujesz o kupnie domu, aktualnie jest to idealny czas na takowe wyzwania.

Osoba urodzona pod tym znakiem musi nie zapominać, że mało znaczące zadania które zostawia na później każdego dnia, pod koniec tygodnia dadzą znać o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. Wadze będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu wody. Dla Wagi najbliższy tydzień będzie okresem niespodziewanego, słabnącego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotychczas nic takiego nie można było się spodziewać.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Pamiętaj aby do niedzieli zakończyć wszelkie ważne formalności. Siła wyższa przypuszczalnie niedługo wynagrodzi Ci smutki, jakie doznałeś w poprzednim tygodniu. Jeżeli ostatnimi czasy trapiły Cię nieciekawe dolegliwości to w nadchodzących dniach dzięki wsparciu nieznanych sił możesz oczekiwać polepszenia . ... więcej i więcej »

Byk Wiele znaczącym sygnałem okaże się odblask światła w torbie członka rodziny. Bykowi raczej słabo będzie sprzyjało powodzenie w miłości, ale pod warunkiem, że nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Nie oczekuj niemiłej zmiany ze strony członka rodziny z zagranicy. Ten tydzień dla Bliźniąt to zaczątek jedynego w swoim rodzaju rozdziału, jest okazja zatem rozpocząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc z nabytej mądrości i doświadczeń. ... więcej i więcej »

Rak W poniedziałek ktoś z rodziny zepsuje Ci plany, ale do czwartku, pod warunkiem, że będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko prawdopodobnie wróci do porządku. Pamiętaj! W te dni będzie ci groził kolor biały, obserwuj ubrania innych ludzi na obecność tego koloru. ... więcej i więcej »

Lew Najlepszym dniem na sprawy zawodowe będzie niewątpliwie środa. Tydzień sprzyja zakupom i dużym modyfikacjom celów. ... więcej i więcej »

Panna Jeżeli ostatnio gnębiły Ciebie różne choroby to w nadchodzących dniach dzięki ingerencji nieznanych sił powinieneś spodziewać się poprawy. Nie spędzaj czasu godzinami przed ekranem komputera, lepiej idź na szybką przechadzkę do parku. ... więcej i więcej »

Waga Nie oczekuj trudnej wizyty członka rodziny dawno nie widzianego w Twoim domu. Staraj się pić rozsądne ilości herbaty, pamiętaj że, płyny w pewnym stopniu wpływają w niewielkim stopniu na Twoją aurę. ... więcej i więcej »

Skorpion Wydarzenia będą działy się w łagodnym tempie, tak jakby od jakiegoś czasu do tego się przymierzały. Masz małą szansę zobaczyć istotny, pasujący kawałek do skomplikowanej układanki którą jest twoje życie wewnętrzne. ... więcej i więcej »

Strzelec Staranność i pedantyzm osób spod znaku Strzelca zostaną z początkiem tygodnia zauważone, co może stać się źródłem od dawna spodziewanych zmian. Zacznij zauważać z kim się zadajesz, szczegółowo przeanalizuj czy to dla Ciebie dobre relacje. ... więcej i więcej »

Koziorożec W czwartek wieczorem dobra gwiazda nie będzie Ci sprzyjać, dlatego więc zmień swoje plany w tym dniu. Jeżeli niedawno dosięgły Cię nieciekawe przypadłości to w nadchodzących dniach dzięki ingerencji sprzyjających Ci energii powinieneś liczyć na poprawę. ... więcej i więcej »

Wodnik Spróbuj w tym tygodniu skupić się na kwestiach związanych ze swoją pracą. Koniecznie bądź uważny ponieważ wiele incydentów związanych z twoją rodziną będzie się toczyło blisko ciebie. Możliwe, że wpływ Marsa na znak Wodnika będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. Nie przesiaduj wiecznie przed komputerem, zamiast tego idź na szybką wycieczkę w teren. ... więcej i więcej »

Ryby Zmiana położenia Neptuna w znaku Ryby która niedługo się wydarzy już niedługo da o sobie znać mocnym oddziaływaniem. W poniedziałek znajomy zepsuje Tobie humor, ale do czwartku, jeżeli będziesz zachowywać się normalnie, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do porządku. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Nie zapomnij! W ten tydzień będzie ci przypominał o sobie kolor czerwony, oglądaj przedmioty, które dostajesz, na obecność tego koloru. Księżyc sprzyja w załatwianiu spraw zawodowych. Doświadczysz, że przez pomoc koleżanek nie ma rzeczy niemożliwych do załatwienia. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Waga ma pod koniec tego tygodnia słuchać starannie innych. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Wagi korzystny do podjęcia decyzji w sprawach życiowych. Najbliższy czas w pracy Wagi, stanie się porą podejmowania decyzji i lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaci się więc każdorazowy wybór skrupulatnie rozpatrzeć. Nadchodzący tydzień okaże się dla Wagi wybitnie pracowitym czasem. Ale dzięki odpowiedniemu położeniu Saturna będzie w stanie rozwiązać wszystkie formalności. Jowisz, który często dostarcza dobrą passę Wadze, w najbliższym okresie nie będzie tak dobry, czeka Ciebie duże rozczarowanie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Wzajemne działanie na Ciebie planety Mars i Merkury zapowiada zwiększone szansę na porażkę. Liczba na która musisz uważać na ten tydzień to 1. Złym sygnałem będzie szklany przedmiot w samochodzie osoby, której nie lubisz. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Sprzyjający Tobie numer w czasie tego tygodnia to 17. Neptun nie pomaga w załatwianiu spraw towarzyskich. Nadszedł okres, by zacząć wyrażać swoje przekonania. Członkowie rodziny widzą nas nie tak jak tego oczekujemy. ...
więcej i więcej »

stopka