horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 lutego 2019 do dnia 17 lutego 2019

linia_poziom

Waga Twoja brakująca połóweczka Ryby - najlepszy horoskop tygodniowy

Waga Twoja brakująca połóweczka Ryby

Znaki na niebie pokazują, że Wadze teraz nic nie powinno przeszkodzić w utracie majątku. Uczysz się tak długo, że inni nie umieją ci pomóc. Single spod znaku Wagi w nadchodzącym okresie będą miały sprzyjające okoliczności na spotkanie drugiej połówki na całe życie.

Spodziewaj się ciekawej wizyty znajomego dawno nie widzianego w Twoim domu. Człowiek urodzony w tym znaku musi pamiętać, że małe sprawy do załatwienia które odkłada codziennie, w sobotę przypomną o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. Masz właśnie szansę podreperować nie tylko swoje nastawienie, lecz również więzi z rodziną.

Czeka na Wagę głównie praca nad zrozumieniem to co mówią inni. Żeby Wszystko pojąć należy zdecydować się na emocje. Przychodzi dzień, by rozpocząć pokazywać własne myśli. Członkowie rodziny widzą nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. W przyszłym tygodniu nie polecane jest realizowanie trudnych projektów, bardziej opłaca się zagospodarować wolny okres na wypoczynek.

Merkury w układzie wraz z Wenusem spowoduje, że Twoja sprawność fizyczna będzie dużo lepsza niż samopoczucie psychiczne. Wadze przeciętnie będzie dopisywało powodzenie w w sprawach zawodowych, oczywiście, jeżeli nie przegapi, dwóch najbliższych, nadchodzących dni. Niedobrym sygnałem może być szklanka wina w torbie starego człowieka.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Baranowi przeciętnie będzie sprzyjało szczęście w miłości, jeśli nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni. Merkury w koniunkcji z Marsem sprawi, że Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza aniżeli kondycja psychiczna. ... więcej i więcej »

Byk Spotęgowane działanie na Ciebie planety Jowisz oraz Saturn zapowiada zmniejszone nadzieje na sukces. Możesz spodziewać się miłej przygody ze strony gościa z innego miasta. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Zapamiętaj by do niedzieli wykonać wszelkie znaczące sprawy. Opatrzność prawdopodobnie wkrótce zrekompensuje Ci troski, jakie doznałeś w ostatnim czasie. Dopilnuj by pić choćby minimalne ilości kawy, pamiętaj że, napoje zasadniczo mają wpływ w niewielkim stopniu na Twoje samopoczucie. ... więcej i więcej »

Rak W niedzielę po południu dobra gwiazda będzie Tobie sprzyjać, dlatego też zmień swoje plany o tej porze. Oczekuj trudnej wizyty bliskiego z innego miasta. ... więcej i więcej »

Lew zbliżającym się czasie tygodniu, będziesz łagodniejszy niż zwykle. W środę przeanalizujesz w niedalekiej przyszłości awansować. W sobotę możliwe są ciekawe oferty podróży. Przygotuj się starannie na wypoczynek, może będziesz miał kilka godzin żeby wybrać się z rodziną na spacer. ... więcej i więcej »

Panna Nie zapomnij! Na początku tygodnia będzie ci przypominał o sobie kolor biały, badaj swoje otoczenie pod tym kątem. Przychodzi dzień, by zacząć uzewnętrzniać swoje emocje. Członkowie rodziny postrzegają nas nie tak jak tego chcielibyśmy. ... więcej i więcej »

Waga Niedługo pojawi się w Twoim umyśle zamiar zmian i tym razem ma szansę spełnienia, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć byłe sprawy. W nadchodzącym tygodniu postaraj się dużą ilość czasu spędzać na ćwiczeniach. W umyśle Wagi narodzą się świeże idee finansowe. ... więcej i więcej »

Skorpion W poniedziałek znajomy zepsuje Ci humor, ale do soboty, pod warunkiem, że będziesz zachowywać się normalnie, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do normy. Skorpionowi będzie sprzyjać wsparcie żywiołu ognia. ... więcej i więcej »

Strzelec W bieżącym okresie nie zalecane jest rozpoczynanie dużych koncepcji, lepiej zagospodarować swój wolny czas na sport. Pilnuj tego co jesz, jedzenie potrafi oddziaływać na zachowanie, toteż zwróć przez najbliższe dni szczególną uwagę na truskawki, te owoce mogą pozbawić Cię mocy. ... więcej i więcej »

Koziorożec Już wkrótce będzie miała miejsce fizyczna wędrówka, na której zdasz sobie sprawę, że Twoja ocena niektórych osób będzie właściwa. Koziorożcowi szczególnie będzie dopisywało powodzenie w życiu uczuciowym, ale pod warunkiem, że nie prześpi dwóch najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Wodnik Spróbuj w najbliższym czasie skoncentrować się na zdarzeniach związanych ze swoim życiem zawodowym. Musisz być czujny gdyż wiele spraw powiązanych z twoją rodziną będzie się toczyło blisko ciebie. Możliwe, że wpływ Jowisza na znak Wodnika będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. Wspólne oddziaływanie na Ciebie planety Mars i Uran oznacza zmniejszone nadzieje na sukces. ... więcej i więcej »

Ryby Szczęśliwy Numer w czasie tego tygodnia to 51. Zakończ rozgrzebywać przeszłość, natomiast zauważ to co teraz, oraz pielęgnuj przyjaźnie, bo wkrótce mogą być użyteczne. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Dla Wagi ten tydzień to okres spodziewanego, wzmożonego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotychczas nic takiego nie można było się spodziewać. Spodziewaj się trudnej niespodzianki od znajomego z innego miasta. Tydzień nie sprzyja wyjazdom i dużym zmianom zamiarów. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Przygotuj się szybko do weekendu, może będziesz miał czas żeby wybrać się z rodziną na wycieczkę. Nie przesiaduj wiecznie przed komputerem, lepiej idź na krótką wycieczkę po lesie. Spróbuj w nadchodzących dniach skupić się na wydarzeniach powiązanych ze swoją pracą. Musisz być uważny ponieważ wiele problemów związanych z pracą będzie się toczyło blisko ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Plutona na znak Wagi będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Dopilnuj by pić nieco więcej kawy, wbrew pozorom napoje w pewnym stopniu mają wpływ bezpośrednio na Twój spokój wewnętrzny. Pozycja centralna Merkurego w znaku Wagi która niedługo się wydarzy już niedługo da o sobie znać mocnym działaniem. Nie przesiaduj do późna przed laptopem, zamiast tego wybierz się na długą przechadzkę nad wodę. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Osoba urodzona w tym znaku musi pamiętać, że na pozór mało znaczące drobiazgi które zostawia na później każdego dnia, pod koniec tygodnia okażą się istotne i zabraknie już na nie czasu. Wadze umiarkowanie będzie sprzyjało powodzenie w hazardzie, ale pod warunkiem, że nie przegapi, dwóch najbliższych, nadchodzących dni. W niedzielę po południu dobra gwiazda nie będzie Ci sprzyjać, w związku z tym zmień swoje plany o tej porze. ...
więcej i więcej »

stopka