horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 7 stycznia 2019 do dnia 13 stycznia 2019

linia_poziom

Waga Twoja brakująca połóweczka Ryby - najlepszy horoskop tygodniowy

Waga Twoja brakująca połóweczka Ryby

Poczujesz, że dzięki pomocy przyjaciół nie będzie spraw niemożliwych do zrealizowania. W niedzielę wieczorem układ gwiazd nie będzie Tobie sprzyjać, toteż przemyśl swoje plany w tym dniu. Masz dużą szansę zobaczyć pojedynczy, brakujący element do delikatnej mozaiki którą stanowi twój własny świat.

Spodziewaj się niemiłej wizyty bliskiego z innego miasta. Nawet jeśli ostatnimi czasy gnębiły Ciebie różne dolegliwości to w nadchodzących dniach dzięki ingerencji znajomych możesz spodziewać się poprawy. Jeśli sami się gubimy nie spodziewajmy się od znajomych przykrości.

Liczba na która musisz uważać w czasie tego tygodnia to 7. Zmiana położenia Plutona w znaku Wagi która w przyszłości będzie mieć miejsce już za kilka dni wpłynie na Twoje życie negatywnym wpływem. Niedługo wykiełkuje w Tobie zamiar zmian i tym razem ma możliwość do pełnej realizacji, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć dawne wydarzenia.

Single spod znaku Wagi w zbliżającym się okresie czasu będą miały szansę na odnalezienie partnera na długie lata. Tydzień sprzyja zmianom w pracy oraz małym modyfikacjom planów. Gwiazdy pokazują, że Wadze obecnie nic nie powinno przeszkodzić w odzyskaniu dobrego imienia.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Staranność i uporządkowanie osób spod znaku Barana nie zostaną na początku tygodnia docenione, co może stać się źródłem dawno oczekiwanych roszad. Dzięki pozytywnemu ułożeniu Neptuna najbliższy tydzień, przyniesie Baranowi wiele niespodzianek, czyżby podwyżka?.Wnajbliższym czasie Baran przekona się, iż przy pomocy rodziny nie ma pomysłów niemożliwych. do spełnienia. Najbliższy okres w pracy stanie pod znakiem ciężkich biznesowych spotkań. Wszakże dzięki wpływom Księżyca masz szansę na czas zakończyć wszystkie cele. ... więcej i więcej »

Byk W nadchodzącym okresie nie zalecane jest realizowanie trudnych przedsięwzięć, lepiej zagospodarować wolny czas na rekreację. Astrologiczne obliczenia oznajmiają, że Bykowi w tym czasie nic nie powinno przeszkodzić w odzyskaniu szacunku. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Materialnie ten tydzień będzie czasem dużych szans. Sprzyjający Tobie numer w tym tygodniu to 5 0. ... więcej i więcej »

Rak Już niedługo zaistnieje w Twoim umyśle wola spotkania i tym razem ma możliwość realizacji, w związku z tym najwyższy czas na oczekujące Cię wyznania. W tym tygodniu postaraj się uczciwie dzielić wolny czas między uczuciami i sferą zawodową, a Mars pomoże uniknąć Tobie zbędnych emocji. ... więcej i więcej »

Lew Wiarygodna osoba w niedługim okresie poprosi Ciebie o pożyczkę, jeżeli nie chcesz skończyć tej znajomości odmów jej. Spróbuj w tym tygodniu skoncentrować się na przeżyciach związanych z uczuciami. Bądź uważny bo sporo problemów powiązanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało blisko ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Marsa na znak Lwa będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. ... więcej i więcej »

Panna Najbliższy czas w firmie Panny, okaże się okresem podejmowania istotnych decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Opłaca się więc każdy wybór dobrze przemyśleć. Nadchodzący tydzień będzie dla Panny wielce pracowitym czasem. Ale dzięki odpowiedniemu położeniu Księżyca będzie w stanie rozwiązać wszystkie sprawy. Wspólne oddziaływanie na siebie planety Jowisz i Uran zapowiada zmniejszone szansę na porażkę. ... więcej i więcej »

Waga Najgorszym dniem na sprawy finansowe będzie z pewnością środa. Merkury w kompozycji wraz z Plutonem będzie odpowiedzialny za to, że Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza niż samopoczucie psychiczne. ... więcej i więcej »

Skorpion Skorpionowi wyjątkowo będzie dopisywało szczęście w w sprawach zawodowych, ale tylko wtedy, gdy nie przegapi, trzech najbliższych, nadchodzących dni. Staranność i sumienność osób spod znaku Skorpiona nie zostaną na końcu tygodnia dostrzeżone, co będzie początkiem z dawna spodziewanych zmian. ... więcej i więcej »

Strzelec Przekonasz się, że przez wsparcie przyjaciół nie będzie spraw niemożliwych do załatwienia. Tydzień sprzyja zmianom w życiu oraz niespodziewanym modyfikacjom zamiarów. ... więcej i więcej »

Koziorożec Nadchodzi czas, by rozpocząć inaczej uzewnętrzniać swoje myśli. Inni widzą nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. Tydzień w firmie Koziorożca, okaże się czasem podejmowania i nauki odpowiedzialności za nie. Opłaci się przeto każdorazowy wybór dokładnie rozstrzygnąć. Najbliższy tydzień będzie dla Koziorożca wielce aktywnym okresem Ale dzięki odpowiedniemu ułożeniu Urana zdoła rozwiązać wszystkie formalności. ... więcej i więcej »

Wodnik W nadchodzącym okresie próbuj większość godzin przebywać z dzieckiem. W umyśle Wodnika pojawią się nowe pomysły finansowe. W najbliższym okresie, staniesz się twardszy niż zwykle. czwartek zastanowisz się w niedalekiej przyszłości awansować. W piątek prawdopodobne są ciekawe propozycje zawodowe. ... więcej i więcej »

Ryby Drobiazgowość i sumienność ludzi spod znaku Ryby nie zostaną na końcu tygodnia docenione, co stanie się źródłem od dawna zapowiadanych zmian. Nawet jeśli niedawno gnębiły Ciebie nieciekawe choroby to w nadchodzących dniach dzięki pomocy znajomych powinieneś liczyć na poprawę. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Wadze nie będzie sprzyjać wsparcie żywiołu powietrza. Tydzień sprzyja robieniu porządków i dużym modyfikacjom zamiarów. W najbliższym czasie pojawi się w Tobie zamiar zmian i tym razem ma możliwość do spełnienia, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Materialnie bieżący tydzień będzie czasem dużych szans. Ponieważ sami się nie cenimy nie oczekujmy od innych przykrości. Neptun nie sprzyja w rozwiązywaniu problemów osobistych. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Zanotuj sobie aby do czwartku zrealizować wszelkie ważne kwestie. Opatrzność prawdopodobnie wkrótce wynagrodzi Tobie troski, jakie otrzymałeś w ostatnim czasie. Waga ma w tym tygodniu słuchać dokładnie innych. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Wagi odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach niematerialnych. Tydzień w firmie Wagi, stanie się porą podejmowania ważnych decyzji i lekcją odpowiedzialności za nie. Należy zatem każdorazowy wybór dokładnie rozstrzygnąć. Najbliższy czas będzie dla Wagi wielce pracowitym czasem. Jednak dzięki pozytywnemu ułożeniu Księżyca zdoła rozstrzygnąć wszystkie sprawy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Pamiętaj! Od środy do piątku będzie ci sprzyjał kolor biały, badaj świat dookoła na obecność tego koloru. Spotęgowane działanie na Ciebie planety Neptun i Uran zapowiada zmniejszone szansę na spotkanie szczęścia. Przyszły tydzień dla Wagi to start niepowtarzalnego etapu, powinno się zatem zacząć wszystko od nowa, czerpiąc z nabytej wiedzy i doświadczeń. ...
więcej i więcej »

stopka