horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 31 grudnia 2018 do dnia 6 stycznia 2019

linia_poziom

Waga Twoja brakująca połóweczka Ryby - najlepszy horoskop tygodniowy

Waga Twoja brakująca połóweczka Ryby

Materialnie bieżący tydzień będzie czasem dużych szans. Ponieważ sami się nie cenimy nie oczekujmy od innych przykrości. Neptun nie sprzyja w rozwiązywaniu problemów osobistych.

Single spod znaku Wagi w najbliższym okresie będą miały sprzyjające okoliczności na poznanie partnera na dobre i na złe. Człowiek urodzony pod tym znakiem musi nie zapominać, że mało znaczące zadania o których zapomina każdego dnia, w sobotę przypomną o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. Pluton, który systematycznie przynosi szczęście Wadze, w najbliższym czasie nie planuje być tak hojny, czeka Cię duże niepowodzenie.

Poczujesz, że przez wsparcie najbliższych nie ma spraw niemożliwych do zrealizowania. W środę znajomy pogorszy Ci humor, ale do piątku, pod warunkiem, że będziesz spokojnie robić swoje, wszytko zapewne powinno wrócić do porządku. Wadze umiarkowanie będzie sprzyjało szczęście w w sprawach zawodowych, ale tylko wtedy, gdy nie prześpi trzech najbliższych, nadchodzących dni.

Plany będą przebiegać w łagodnym czasie, jakby od dawna miało to nastąpić. Ważna kobieta w najbliższym okresie poprosi Ciebie o kredyt, jeśli nie chcesz stracić tej więzi pomóż tej osobie. Rozmyślasz się tak długo, że znajomi nie mogą ci pomóc.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Poczujesz, że przez wsparcie przyjaciół nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych do spełnienia. Uważaj na to co spożywasz, posiłki potrafią wpływać na zachowanie, dlatego zwracaj teraz szczególną uwagę na truskawki, one mogą zakłócić w tobie przepływ sił witalnych. ... więcej i więcej »

Byk Niedługo pojawi się w twojej głowie wola spotkania i tym razem ma możliwość do spełnienia, w związku z tym najwyższy czas na nowe zakupy. Nawet jeśli niedawno dosięgły Cię nieciekawe choroby to w nadchodzących dniach dzięki wsparciu znajomych powinieneś liczyć na poprawę. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Wenus nie pomaga w rozwiązywaniu problemów towarzyskich. Nadszedł czas, by rozpocząć inaczej wyrażać własne myśli. Bliscy widzą nas nie tak jak tego chcielibyśmy. ... więcej i więcej »

Rak Najgorszym dniem na sprawy urzędowe będzie być może czwartek. Rak ma w tym tygodniu słuchać starannie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Raka sprzyjający do podjęcia decyzji w sprawach niematerialnych. ... więcej i więcej »

Lew Lew ma na początku tego tygodnia obserwować bardzo dokładnie innych. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Lwa odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach majątkowych. Pozycja centralna Wenus w znaku Lwa która niedługo się wydarzy już wkrótce da się odczuć słabym wpływem. ... więcej i więcej »

Panna Zwróć uwagę by pić nieco więcej wina, wbrew przekonaniom płyny od czasu do czasu oddziaływują efektywnie na Twój spokój wewnętrzny. Spodziewaj się miłej niespodzianki od gościa dawno nie widzianego w Twoim domu. ... więcej i więcej »

Waga Zanotuj sobie aby do soboty wykonać wszelkie ważne formalności. Siła wyższa być może niedługo zrekompensuje Tobie smutki, jakie doznałeś w poprzednich dniach . Zacznij zauważać z kim się spotykasz i dokładnie zastanów się czy to dla Ciebie dobre kontakty. ... więcej i więcej »

Skorpion Koniec tygodnia to dobry termin do indywidualnych spacerów podczas których możesz spotkać ukochanego. Skorpionowi nie będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu ziemi. ... więcej i więcej »

Strzelec Zwróć uwagę by pić nieco mniej mleka, wbrew przekonaniom napoje zasadniczo działają w niewielkim stopniu na Twoje zachowanie. Ten tydzień dla Strzelca to początek nowego etapu, powinno się więc rozpocząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc z nabytej wiedzy oraz doświadczeń. ... więcej i więcej »

Koziorożec Nadejdzie wkrótce czas, by zacząć inaczej wyrażać swoje przekonania. Inni widzą nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. W tym tygodniu naucz się sprawiedliwie dzielić czas między sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a to pomoże uniknąć Tobie niepotrzebnych wrażeń. ... więcej i więcej »

Wodnik Już niedługo wykiełkuje w twojej głowie chęć zmian i tym razem będzie miała możliwość do spełnienia, w związku z tym już czas na ciekawe wyznania. Wodnik ma tendencję do nie dawania innym prawa do głosu. Dlatego też we wtorek wyjątkowo znajdź ludzi którym możesz pomóc oddając im czas by coś powiedziały. ... więcej i więcej »

Ryby tygodniu, staniesz się twardszy niż na co dzień. W środę rozważysz ekspresowo awansować. W sobotę sposobne są interesujące oferty wycieczki. Nadchodzący czas w pracy Ryby, okaże się porą podejmowania ważnych decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Godzi się więc każdy wybór dobrze przeanalizować . Najbliższy tydzień stanie się dla Ryby wybitnie aktywnym okresem Jednak dzięki pozytywnemu położeniu Marsa będzie w stanie rozwiązać wszystkie formalności. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

W zbliżającym się tygodniu nie zalecane jest rozpoczynanie dużych koncepcji, lepiej zagospodarować wolny czas na sport. Zwracaj uwagę z kim się spotykasz, uważnie rozważ czy to dla Twojej osoby odpowiednie relacje. Najlepszym dniem na sprawy zawodowe będzie niewątpliwie środa. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

W najbliższym czasie przyjdzie w Twoim umyśle wizja zmian i tym razem będzie miała szansę spełnienia, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć dawne sprawy. Księżyc nie pomaga odnawianiu kontaktów towarzyskich. Waga ma w tym tygodniu obserwować uważnie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Wagi korzystny do podjęcia kroków w sprawach majątkowych. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Poczujesz, że dzięki pomocy przyjaciół nie będzie spraw niemożliwych do zrealizowania. W niedzielę wieczorem układ gwiazd nie będzie Tobie sprzyjać, toteż przemyśl swoje plany w tym dniu. Masz dużą szansę zobaczyć pojedynczy, brakujący element do delikatnej mozaiki którą stanowi twój własny świat. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Staranność i pedantyzm ludzi spod znaku Wagi zostaną na początku tygodnia dostrzeżone, co będzie źródłem od dawna zapowiadanych zwrotów w Twoim życiu. Masz dużą nadzieję odnaleźć istotny, brakujący element do skomplikowanej układanki którą stanowi twój własny świat. Osoby nie będące w związku spod znaku Wagi w nadchodzącym czasie będą miały sposobność na odszukanie partnera na całe życie. ...
więcej i więcej »

stopka