horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 3 grudnia 2018 do dnia 9 grudnia 2018

linia_poziom

Waga Twoja brakująca połóweczka Ryby - najlepszy horoskop tygodniowy

Waga Twoja brakująca połóweczka Ryby

Spróbuj tego tygodnia skoncentrować się na zajściach powiązanych z uczuciami. Koniecznie bądź czujny bo sporo incydentów powiązanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało wokół ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Wenus na znak Wagi będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. Wspólne działanie na Wagę planety Jowisz i Saturn zapowiada zmniejszone szansę na sukces. Pewna postać w niedługim okresie czasu poprosi Ciebie o pożyczkę, jeżeli nie chcesz zaprzepaścić tej relacji towrzyskiej pomóż tej osobie.

Najgorszym dniem na sprawy finansowe będzie z dużym prawdopodobieństwem środa. Ważnym sygnałem stanie się szklanka wina w mieszkaniu dziecka. Plany będą działy się w niespodziewanym tempie, tak jakby od jakiegoś czasu miało to nastąpić.

Uważaj by pić umiarkowane ilości herbaty, wbrew pozorom płyny w pewnym stopniu mają wpływ bezpośrednio na Twoje zachowanie. W zbliżającym się okresie staraj się więcej godzin przebywać w domu. W umyśle Wagi pojawią się świeże idee zarobkowe. Oczekuje na Wagę głównie praca nad wsłuchaniem się w siebie. Żeby Wszystko ogarnąć powinno się odrzucić chłodne kalkulacje.

Finansowo najbliższe dni będą okresem dużych szans. Wenus, który przeważnie dostarcza szczęście Wadze, w najbliższym tygodniu nie planuje być tak szczodry, czeka Ciebie spore niepowodzenie. O Wadze, być może o tobie, będzie się sporo plotkowało w Twojej okolicy.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Uczysz się tak niestandardowo, że pozostali nie mogą za Tobą nadążyć. Nie zapomnij! W weekend będzie ci sprzyjał kolor czerwony, oglądaj ubrania innych ludzi na obecność tego koloru. ... więcej i więcej »

Byk Bykowi nie będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu ziemi. Plany będą dziać się w spodziewanym tempie, jakby od jakiegoś czasu na to czekały. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Mars, który zazwyczaj dostarcza pomyślność Bliźniętom, w zbliżającym się czasie nie zamierza być tak szczodry, czeka Ciebie spore rozgoryczenie. Dla Bliźniąt najbliższy tydzień będzie okresem dającego sie przewidzieć, wzmożonego zainteresowania ze strony znajomych po których dotąd nic takiego nie można było oczekiwać. ... więcej i więcej »

Rak Zakończ przywoływać minione czasy, natomiast dojrzyj teraźniejszość, i dbaj o przyjaźnie, ponieważ już za parę dni mogą być pomocne. Samotne osoby spod znaku Raka w najbliższym okresie będą miały sposobność na poznanie partnera na dobre i na złe. ... więcej i więcej »

Lew Masz właśnie sposobność podreperować nie jedynie własne samopoczucie, ale także więzi z rodziną. Konstelacja Lwa nadal będzie w sprzyjającym ustawieniu z Merkurym co będzie oddziaływać na sprawy bliskich. ... więcej i więcej »

Panna Wkrótce przydarzy Ci się duchowa podróż, na której dowiesz się, iż Twoja ocena osób jest niepoprawna. Spotka Ciebie teraz praca nad wsłuchaniem się w siebie. Aby Wszystko ogarnąć powinno się zdecydować się na uczucia. ... więcej i więcej »

Waga Wkrótce pojawi się w Twoim umyśle wizja spotkania i tym razem ma możliwość do pełnej realizacji, w związku z tym najwyższy czas na oczekujące Cię wyzwania. Ważnym znakiem okaże się drobna moneta w ręku umundurowanego człowieka. ... więcej i więcej »

Skorpion Przygotuj się szybko na sobotę, może będziesz miał czas żeby wybrać się ze znajomymi na koncert. Przestań rozgrzebywać minione czasy, a doceń przyszłość, i dbaj o znajomości, gdyż niebawem mogą być przydatne. ... więcej i więcej »

Strzelec O Strzelcu, raczej nie o tobie, będzie się dużo plotkowało przez Internet. Poczujesz, że przez wsparcie układu planet nie ma dla Ciebie spraw niemożliwych do spełnienia. ... więcej i więcej »

Koziorożec W środę w południe szczęście będzie Ci sprzyjać, dlatego też przemyśl swoje działania na ten dzień. Wspólne działanie na Ciebie planety Jowisz oraz Uran oznacza zmniejszone szansę na spotkanie szczęścia. ... więcej i więcej »

Wodnik Już wkrótce przydarzy Ci się ważna podróż, podczas której zrozumiesz, że Twoja ocena niektórych osób jest fałszywa. Przyglądaj się temu co spożywasz, jedzenie potrafi oddziaływać na zachowanie, toteż zwracaj uwagę na czereśnie, ponieważ mogą zakłócić w tobie przepływ energii. ... więcej i więcej »

Ryby W nadchodzącym tygodniu postaraj się więcej godzin przesiadywać w domu. W myślach Ryby narodzą się nowe pomysły zarobkowe. O Rybie, możliwe, że o tobie, będzie się sporo plotkowało przez Internet. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Spróbuj w tym tygodniu skoncentrować się na sprawach powiązanych z uczuciami. Koniecznie bądź uważny gdyż dużo incydentów powiązanych z twoją rodziną będzie się toczyło wokół ciebie. Prawdopodobnie wpływ Plutona na znak Wagi będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. Konstelacja Wagi nadal będzie w sprzyjającym ustawieniu z Merkurym co wpłynie na sprawy przyjaciół. Najlepszym dniem na sprawy rodzinne będzie na pewno poniedziałek. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Emocjonalnie nadchodzące dni będą czasem straconych nadziei. Zwracaj uwagę z kim wiążą Cię relacje służbowe, szczegółowo zastanów się czy to dla Ciebie odpowiednie kontakty. Szczęśliwy Numer w tym tygodniu to 11. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Niedługo czeka Cię ważna podróż, podczas której dowiesz się, że Twoja ocena przyjaciół będzie słuszna. Masz jedyną sposobność podreperować nie tylko swoje samopoczucie, ale także znajomości z rodziną. Spróbuj w nadchodzących dniach skoncentrować się na kwestiach związanych ze swoim życiem zawodowym. Koniecznie bądź czujny gdyż sporo incydentów związanych z pracą będzie się rozgrywało przy tobie. Możliwe, że wpływ Marsa na znak Wagi będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Dzięki odpowiedniemu układowi Marsa najbliższy tydzień, przyniesie Wadze dużo niespodzianek, czyżby nowa praca?.W nadchodzących dniach Waga doświadczy, że z pomocą przyjaciół nie ma marzeń niemożliwych. do urzeczywistnienia. Najbliższy okres w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich służbowych kontaktów. Jednak dzięki wpływom Jowisza masz szansę na czas ukończyć wszystkie cele. Przygotuj się dobrze na sobotę, prawdopodobnie znajdziesz kilka godzin żeby zabrać się z rodziną na spacer. Wadze nie będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu ziemi. ...
więcej i więcej »

stopka