horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 15 kwietnia 2019 do dnia 21 kwietnia 2019

linia_poziom

Waga Twoja brakująca połóweczka Raka - najlepszy horoskop tygodniowy

Waga Twoja brakująca połóweczka Raka

Złym sygnałem będzie stara książka w mieszkaniu starego człowieka. Zacznij zauważać z kim masz kontakty, uważnie rozważ czy to dla Ciebie dobre kontakty. Saturn sprzyja odnawianiu kontaktów towarzyskich.

Doświadczysz, iż przez pomoc kolegów nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych do spełnienia. Staranność i uporządkowanie osób spod znaku Wagi zostaną na końcu tygodnia dostrzeżone, co może być źródłem dawno oczekiwanych zwrotów w Twoim życiu. O Wadze, być może o tobie, będzie się sporo mówiło przez Internet.

Nie spędzaj czasu zbyt długo przed telewizorem, zamiast tego idź na szybką wycieczkę po lesie. Uważaj by pić nieco mniej piwa, wbrew przekonaniom płyny czasami wpływają efektywnie na Twoje zachowanie. Uczuciowo ten tydzień będzie okresem na zmiany.

Koniec tygodnia to właściwy termin do indywidualnych spacerów w trakcie których możesz odetchnąć od codzienności. Wadze szczególnie będzie sprzyjało szczęście w życiu uczuciowym, ale tylko wtedy, gdy nie prześpi dwóch najbliższych, nadchodzących dni. Astrologiczne obliczenia mówią, że Wadze obecnie nic nie powinno przeszkodzić w utracie dawnych znajomych.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Dzięki pozytywnemu ułożeniu Urana zbliżający się tydzień, da Baranowi długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby podwyżka?.W nadchodzących dniach Baran doświadczy, iż z pomocą przyjaciół nie ma kwestii niemożliwych. do zrealizowania. Najbliższy tydzień w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych służbowych kontaktów. Ale dzięki oddziaływaniom Saturna masz szansę na czas zakończyć swoje projekty. Szczęśliwa liczba w czasie tego tygodnia to 24. ... więcej i więcej »

Byk Przygotuj się dobrze na sobotę, prawdopodobnie będziesz miał czas żeby zabrać się ze znajomymi na spacer. Przyszły tydzień dla Byka to start jedynego w swoim rodzaju rozdziału, można zatem zacząć pewne sprawy od nowa, korzystając z nabytej wiedzy i doświadczeń. ... więcej i więcej »

Bliźnięta W nadchodzącym okresie staraj się więcej czasu spędzać z dzieckiem. W umyśle Bliźniąt narodzą się świeże pomysły zarobkowe. Przyszedł dzień, żeby rozpocząć głośno wyrażać własne myśli. Bliscy widzą nas nie tak jak tego oczekujemy. ... więcej i więcej »

Rak W bieżącym czasie nie zalecane jest rozpoczynanie trudnych inicjatyw, dużo lepiej przeznaczyć swój wolny okres na odpoczynek. Jeśli marzysz o nowej pracy, to właśnie jest na to znakomity okres na takie działania. ... więcej i więcej »

Lew Zapamiętaj by do czwartku wykonać wszelkie znaczące zagadnienia. Los prawdopodobnie wkrótce wynagrodzi Ci trudy, jakie otrzymałeś w poprzednim tygodniu. Wkrótce zaistnieje w Tobie wizja przemian i tym razem ma szansę do spełnienia, dlatego też już czas na ciekawe zakupy. ... więcej i więcej »

Panna Zaprzestań roztrząsać to co było, a zauważ przyszłość, i dbaj o przyjaźnie, gdyż niebawem mogą się przydać. Niebezpieczny dla Ciebie numer w czasie tego tygodnia to 1. ... więcej i więcej »

Waga Masz dużą nadzieję zobaczyć jeden, pasujący kawałek do ciekawej układanki którą stanowi twój własny świat. Dla Wagi ten tydzień to okres nieprzewidzianego wzmożonego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotąd nic takiego nie można było się spodziewać. ... więcej i więcej »

Skorpion Oczekuje na Skorpiona przede wszystkim praca nad zrozumieniem to co mówią inni. Żeby sporo pojąć należy zaangażować chłodne kalkulacje. Już niedługo pojawi się w twojej głowie zamiar zmian i tym razem ma szansę realizacji, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć byłe sprawy. ... więcej i więcej »

Strzelec Osoby nie będące w związku spod znaku Strzelca w najbliższym okresie będą miały szansę na odszukanie drugiej połówki na długie lata. Zastanawiasz się tak niestandardowo, że znajomi nie umieją ci pomóc. ... więcej i więcej »

Koziorożec Zastanawiasz się tak nietypowo, że pozostali nie umieją za Tobą nadążyć. Tydzień sprzyja szukaniu miłosci oraz małym zmianom celów. ... więcej i więcej »

Wodnik Osoba urodzona pod tym znakiem musi nie zapominać, że nic nie znaczące zadania które odkłada codziennie, pod koniec tygodnia przypomną o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. Wspólne oddziaływanie na Wodnika planety Mars i Saturn oznacza zwiększone szansę na sukces. ... więcej i więcej »

Ryby Człowiek urodzony w tym znaku musi nie zapominać, że małe zadania które zostawia na później codziennie, pod koniec tygodnia okażą się istotne i zabraknie już na nie czasu. Dla Ryby najbliższy czas to okres dającego sie przewidzieć, słabnącego zainteresowania ze strony ludzi po których dotąd niczego takiego nie można było się spodziewać. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

W zbliżającym się okresie nie zalecane jest realizowanie dużych zamierzeń, lepiej zagospodarować wolny okres na rekreację. Dzięki pozytywnemu położeniu Marsa nadchodzący tydzień, da Wadze długo oczekiwanych atrakcji, czyżby nowa praca?.W nadchodzącym tygodniu Waga doświadczy, iż przy pomocy przyjaciół nie ma kwestii niemożliwych. do zrealizowania. Najbliższy czas w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych służbowych spotkań. Ale dzięki wpływom Merkurego będziesz miał szansę pomyślnie zakończyć swoje projekty. Nadchodzący czas w pracy Wagi, okaże się porą podejmowania i nauki odpowiedzialności za nie. Godzi się więc każdy wybór skrupulatnie przemyśleć.Tydzień będzie dla Wagi bardzo pracowitym czasem. Ale dzięki pozytywnemu położeniu Jowisza zdoła rozwikłać wszystkie formalności. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Zmiana położenia Plutona w znaku Wagi która w przyszłości będzie mieć miejsce już za kilka dni da o sobie znać słabym oddziaływaniem. Plany będą dziać się w powolnym czasie, tak jakby od jakiegoś czasu na to czekały. Wolne kobiety spod znaku Wagi w nadchodzącym okresie będą miały szansę na odnalezienie partnera na całe życie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Jowisz pomaga odnawianiu kontaktów zawodowych. Wydarzenia będą dziać się w szybkim tempie, tak jakby od dawna na to czekały. Znajoma osoba w niedługim okresie czasu poprosi Ciebie o wsparcie, jeśli nie chcesz zaprzepaścić relacji towrzyskiej pomóż jej. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Spróbuj w nadchodzących dniach skoncentrować się na zajściach związanych z uczuciami. Bądź uważny bo dużo problemów powiązanych z twoją rodziną będzie się toczyło blisko ciebie. Prawdopodobnie wpływ Plutona na znak Wagi będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. Przygotuj się umiejętnie do weekendu, prawdopodobnie będziesz miał kilka godzin żeby zabrać się z ukochaną osobą do kina. Dla Wagi nadchodzący czas to okres niespodziewanego, umiarkowanego zainteresowania ze strony ludzi po których dotąd nic takiego nie można było się spodziewać. ...
więcej i więcej »

stopka