horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 marca 2019 do dnia 17 marca 2019

linia_poziom

Waga Twoja brakująca połóweczka Raka - najlepszy horoskop tygodniowy

Waga Twoja brakująca połóweczka Raka

Najlepszym dniem na sprawy rodzinne będzie być może poniedziałek. Zmiany będą dziać się w szybkim tempie, tak jakby od jakiegoś czasu miało to nastąpić. Wspólne oddziaływanie na Wagę planety Jowisz oraz Uran zapowiada zmniejszone szansę na spotkanie szczęścia.

Przychodzi czas, żeby rozpocząć głośno uzewnętrzniać swoje przekonania. Znajomi postrzegają nas nie tak jak tego oczekujemy. W weekend postaraj się sprawiedliwie dzielić swój czas pomiędzy uczuciami i sferą zawodową, a Pluton pomoże uniknąć Ci niespodziewanych zdarzeń. Uczuciowo bieżący tydzień będzie okresem straconych nadziei.

Dla Wagi najbliższy tydzień będzie okresem niespodziewanego, słabnącego zainteresowania ze strony ludzi po których dotychczas nic takiego nie można było się spodziewać. Masz nikłą szansę znaleźć ważny, poszukiwany kawałek do ciekawej układanki którą jest twoja rodzina. Waga ma na początku tego tygodnia obserwować bardzo uważnie innych. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Wagi sprzyjający do podjęcia decyzji w sprawach uczuciowych.

O Wadze, być może o tobie, będzie się sporo plotkowało w Twojej okolicy. W nadchodzącym okresie postaraj się dużo więcej godzin przebywać na ćwiczeniach. W głowie Wagi pojawią się świeże pomysły zarobkowe. Czeka na Ciebie przede wszystkim praca nad zrozumieniem bliskich. Aby chociaż cześć ogarnąć należy oddalić uczucia.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Pamiętaj aby do niedzieli zakończyć wszelkie ważne formalności. Siła wyższa przypuszczalnie niedługo wynagrodzi Ci smutki, jakie doznałeś w poprzednim tygodniu. Jeżeli ostatnimi czasy trapiły Cię nieciekawe dolegliwości to w nadchodzących dniach dzięki wsparciu nieznanych sił możesz oczekiwać polepszenia . ... więcej i więcej »

Byk Wiele znaczącym sygnałem okaże się odblask światła w torbie członka rodziny. Bykowi raczej słabo będzie sprzyjało powodzenie w miłości, ale pod warunkiem, że nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Nie oczekuj niemiłej zmiany ze strony członka rodziny z zagranicy. Ten tydzień dla Bliźniąt to zaczątek jedynego w swoim rodzaju rozdziału, jest okazja zatem rozpocząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc z nabytej mądrości i doświadczeń. ... więcej i więcej »

Rak W poniedziałek ktoś z rodziny zepsuje Ci plany, ale do czwartku, pod warunkiem, że będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko prawdopodobnie wróci do porządku. Pamiętaj! W te dni będzie ci groził kolor biały, obserwuj ubrania innych ludzi na obecność tego koloru. ... więcej i więcej »

Lew Najlepszym dniem na sprawy zawodowe będzie niewątpliwie środa. Tydzień sprzyja zakupom i dużym modyfikacjom celów. ... więcej i więcej »

Panna Jeżeli ostatnio gnębiły Ciebie różne choroby to w nadchodzących dniach dzięki ingerencji nieznanych sił powinieneś spodziewać się poprawy. Nie spędzaj czasu godzinami przed ekranem komputera, lepiej idź na szybką przechadzkę do parku. ... więcej i więcej »

Waga Nie oczekuj trudnej wizyty członka rodziny dawno nie widzianego w Twoim domu. Staraj się pić rozsądne ilości herbaty, pamiętaj że, płyny w pewnym stopniu wpływają w niewielkim stopniu na Twoją aurę. ... więcej i więcej »

Skorpion Wydarzenia będą działy się w łagodnym tempie, tak jakby od jakiegoś czasu do tego się przymierzały. Masz małą szansę zobaczyć istotny, pasujący kawałek do skomplikowanej układanki którą jest twoje życie wewnętrzne. ... więcej i więcej »

Strzelec Staranność i pedantyzm osób spod znaku Strzelca zostaną z początkiem tygodnia zauważone, co może stać się źródłem od dawna spodziewanych zmian. Zacznij zauważać z kim się zadajesz, szczegółowo przeanalizuj czy to dla Ciebie dobre relacje. ... więcej i więcej »

Koziorożec W czwartek wieczorem dobra gwiazda nie będzie Ci sprzyjać, dlatego więc zmień swoje plany w tym dniu. Jeżeli niedawno dosięgły Cię nieciekawe przypadłości to w nadchodzących dniach dzięki ingerencji sprzyjających Ci energii powinieneś liczyć na poprawę. ... więcej i więcej »

Wodnik Spróbuj w tym tygodniu skupić się na kwestiach związanych ze swoją pracą. Koniecznie bądź uważny ponieważ wiele incydentów związanych z twoją rodziną będzie się toczyło blisko ciebie. Możliwe, że wpływ Marsa na znak Wodnika będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. Nie przesiaduj wiecznie przed komputerem, zamiast tego idź na szybką wycieczkę w teren. ... więcej i więcej »

Ryby Zmiana położenia Neptuna w znaku Ryby która niedługo się wydarzy już niedługo da o sobie znać mocnym oddziaływaniem. W poniedziałek znajomy zepsuje Tobie humor, ale do czwartku, jeżeli będziesz zachowywać się normalnie, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do porządku. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Spróbuj w nadchodzących dniach skoncentrować się na zdarzeniach związanych ze swoim życiem zawodowym. Koniecznie bądź czujny bo dużo spraw związanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało przy tobie. Możliwe, że wpływ Saturna na znak Wagi będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. Przyszły tydzień dla Wagi to zaczątek jedynego w swoim rodzaju okresu, powinno się zatem rozpocząć pewne sprawy od nowa, korzystając ze zgromadzonej wiedzy i informacji. Wiarygodna koleżanka w niedługim czasie poprosi Ciebie o pomoc, jeśli nie chcesz zakończyć relacji towrzyskiej pomóż tej osobie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Finansowo bieżący tydzień będzie okresem na zmiany. Masz właśnie perspektywę uzdrowić nie tylko własne samopoczucie, lecz również więzi z bliskimi. Wadze niespodziewane będzie dopisywało szczęście w hazardzie, jeśli nie przegapi, dwóch najbliższych, nadchodzących dni. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Niedługo przydarzy Ci się ważna wyprawa, na której zrozumiesz, że Twoja opinia przyjaciół jest nieprawdziwa. Najlepszym dniem na sprawy rodzinne będzie być może środa. Merkury w kombinacji wraz z Wenusem będzie odpowiedzialny za to, iż Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza niż kondycja psychiczna. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Waga ma nawyk nie dawania innym prawa do głosu. Dlatego też w środę chociaż raz zwróć uwagę na osoby którym możesz pomóc dając im szansę aby coś powiedziały. Wolne kobiety spod znaku Wagi w zbliżającym się okresie czasu będą miały sprzyjające okoliczności na spotkanie partnera na całe życie. Zapamiętaj aby do piątku pozałatwiać wszelkie ważne formalności. Los być może w najbliższym czasie wynagrodzi Ci straty, które otrzymałeś ostatnim czasy. ...
więcej i więcej »

stopka