horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 lutego 2019 do dnia 17 lutego 2019

linia_poziom

Waga Twoja brakująca połóweczka Raka - najlepszy horoskop tygodniowy

Waga Twoja brakująca połóweczka Raka

Spotka Wagę przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Żeby chociaż cześć pojąć powinno się zdecydować się na emocje. Szczęśliwa liczba w czasie tego tygodnia to 24. Zmieniasz się tak szybko, że znajomi nie mogą ci pomóc.

Znajoma persona w niedługim okresie poprosi Ciebie o kredyt, jeśli nie chcesz zaprzepaścić tej relacji towrzyskiej pomóż jej. W nadchodzącym tygodniu próbuj dużo więcej czasu przebywać w pracy. W myślach Wagi narodzą się nowe idee zarobkowe. Dla Wagi najbliższy czas to okres dającego sie przewidzieć, umiarkowanego zainteresowania ze strony znajomych po których dotąd niczego takiego nie można było się spodziewać.

Zmiana położenia Merkurego w znaku Wagi która jakiś czas temu miała miejsce już za kilka dni wpłynie na Twoje życie pozytywnym działaniem. Człowiek urodzony pod tym znakiem musi nie zapominać, że na pozór mało znaczące drobiazgi o których zapomina każdego dnia, w sobotę przypomną o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. Nadejdzie wkrótce okres, by zacząć głośno pokazywać swoje uczucia. Bliscy widzą nas nie tak jak tego oczekujemy.

Pamiętaj! Od środy do piątku będzie ci przypominał o sobie kolor fioletowy, obserwuj swoje otoczenie pod tym kątem. Spotęgowane wpływanie na Wagę planety Jowisz i Pluton zapowiada zmniejszone nadzieje na spotkanie szczęścia. Złym znakiem okaże się pęk kluczy w ręku osoby, której nie lubisz.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Baranowi przeciętnie będzie sprzyjało szczęście w miłości, jeśli nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni. Merkury w koniunkcji z Marsem sprawi, że Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza aniżeli kondycja psychiczna. ... więcej i więcej »

Byk Spotęgowane działanie na Ciebie planety Jowisz oraz Saturn zapowiada zmniejszone nadzieje na sukces. Możesz spodziewać się miłej przygody ze strony gościa z innego miasta. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Zapamiętaj by do niedzieli wykonać wszelkie znaczące sprawy. Opatrzność prawdopodobnie wkrótce zrekompensuje Ci troski, jakie doznałeś w ostatnim czasie. Dopilnuj by pić choćby minimalne ilości kawy, pamiętaj że, napoje zasadniczo mają wpływ w niewielkim stopniu na Twoje samopoczucie. ... więcej i więcej »

Rak W niedzielę po południu dobra gwiazda będzie Tobie sprzyjać, dlatego też zmień swoje plany o tej porze. Oczekuj trudnej wizyty bliskiego z innego miasta. ... więcej i więcej »

Lew zbliżającym się czasie tygodniu, będziesz łagodniejszy niż zwykle. W środę przeanalizujesz w niedalekiej przyszłości awansować. W sobotę możliwe są ciekawe oferty podróży. Przygotuj się starannie na wypoczynek, może będziesz miał kilka godzin żeby wybrać się z rodziną na spacer. ... więcej i więcej »

Panna Nie zapomnij! Na początku tygodnia będzie ci przypominał o sobie kolor biały, badaj swoje otoczenie pod tym kątem. Przychodzi dzień, by zacząć uzewnętrzniać swoje emocje. Członkowie rodziny postrzegają nas nie tak jak tego chcielibyśmy. ... więcej i więcej »

Waga Niedługo pojawi się w Twoim umyśle zamiar zmian i tym razem ma szansę spełnienia, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć byłe sprawy. W nadchodzącym tygodniu postaraj się dużą ilość czasu spędzać na ćwiczeniach. W umyśle Wagi narodzą się świeże idee finansowe. ... więcej i więcej »

Skorpion W poniedziałek znajomy zepsuje Ci humor, ale do soboty, pod warunkiem, że będziesz zachowywać się normalnie, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do normy. Skorpionowi będzie sprzyjać wsparcie żywiołu ognia. ... więcej i więcej »

Strzelec W bieżącym okresie nie zalecane jest rozpoczynanie dużych koncepcji, lepiej zagospodarować swój wolny czas na sport. Pilnuj tego co jesz, jedzenie potrafi oddziaływać na zachowanie, toteż zwróć przez najbliższe dni szczególną uwagę na truskawki, te owoce mogą pozbawić Cię mocy. ... więcej i więcej »

Koziorożec Już wkrótce będzie miała miejsce fizyczna wędrówka, na której zdasz sobie sprawę, że Twoja ocena niektórych osób będzie właściwa. Koziorożcowi szczególnie będzie dopisywało powodzenie w życiu uczuciowym, ale pod warunkiem, że nie prześpi dwóch najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Wodnik Spróbuj w najbliższym czasie skoncentrować się na zdarzeniach związanych ze swoim życiem zawodowym. Musisz być czujny gdyż wiele spraw powiązanych z twoją rodziną będzie się toczyło blisko ciebie. Możliwe, że wpływ Jowisza na znak Wodnika będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. Wspólne oddziaływanie na Ciebie planety Mars i Uran oznacza zmniejszone nadzieje na sukces. ... więcej i więcej »

Ryby Szczęśliwy Numer w czasie tego tygodnia to 51. Zakończ rozgrzebywać przeszłość, natomiast zauważ to co teraz, oraz pielęgnuj przyjaźnie, bo wkrótce mogą być użyteczne. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Waga ma pod koniec tego tygodnia obserwować bardzo dokładnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Wagi odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach uczuciowych. Wiele znaczącym omenem okaże się szklany przedmiot na zdjęciu u starego człowieka. W tym tygodniu postaraj się rozsądnie dzielić wolny czas między sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Saturn pomoże uniknąć Ci niespodziewanych spotkań. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Dla Wagi najbliższy czas to okres spodziewanego, umiarkowanego zainteresowania ze strony ludzi po których dotąd nic takiego nie można było się spodziewać. W zbliżającym się tygodniu staraj się większość godzin przebywać na ćwiczeniach. W umyśle Wagi pojawią się świeże idee zarobkowe. Mars pomaga w załatwianiu spraw zawodowych. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Uważaj by pić choćby minimalne ilości soków, wbrew przekonaniom napoje zasadniczo działają mocno na Twój organizm. Przekonasz się, iż dzięki wsparciu przyjaciół nie ma dla Ciebie spraw niemożliwych do załatwienia. Dobrym znakiem będzie portfel w samochodzie umundurowanego człowieka. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Sprzyjający Tobie numer w czasie tego tygodnia to 69. Przygotuj się starannie na wypoczynek, może będziesz miał czas żeby zabrać się z ukochaną osobą na koncert. Człowiek urodzony pod tym znakiem musi nie zapominać, że na pozór małe sprawy o których zapomina codziennie, pod koniec tygodnia przypomną o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. ...
więcej i więcej »

stopka