horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 7 stycznia 2019 do dnia 13 stycznia 2019

linia_poziom

Waga Twoja brakująca połóweczka Raka - najlepszy horoskop tygodniowy

Waga Twoja brakująca połóweczka Raka

Wadze słabo będzie dopisywało powodzenie w grach losowych, oczywiście, jeżeli nie przegapi, czterech najbliższych, nadchodzących dni. Uczuciowo nadchodzące dni będą czasem straconym. Choćby ostatnimi czasy gnębiły Ciebie różne choroby to w tym tygodniu dzięki pomocy nieznanych sił możesz spodziewać się poprawy.

O Wadze, raczej nie o tobie, będzie się dużo plotkowało w Twojej okolicy. Sobota to właściwy okres do indywidualnych spacerów w czasie których możesz spotkać kogoś na kogo czekasz. Nadejdzie wkrótce czas, żeby rozpocząć inaczej pokazywać swoje emocje. Bliscy widzą nas nie tak jak sobie to wyobrażamy.

Wzajemne wpływanie na Ciebie planety Mars i Merkury zapowiada zwiększone nadzieje na spotkanie szczęścia. Jowisz w kompozycji z Wenusem spowoduje, iż Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza aniżeli samopoczucie psychiczne. Wkrótce pojawi się w Tobie wizja zmian i tym razem ma szansę do pełnej realizacji, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze sprawy.

Przygotuj się dobrze na wypoczynek, może będziesz miał kilka godzin żeby wybrać się z ukochaną osobą na koncert. Wadze nie będzie sprzyjać wsparcie żywiołu powietrza. Jeśli sami się gubimy oczekujmy od pozostałych pomocy.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Staranność i uporządkowanie osób spod znaku Barana nie zostaną na początku tygodnia docenione, co może stać się źródłem dawno oczekiwanych roszad. Dzięki pozytywnemu ułożeniu Neptuna najbliższy tydzień, przyniesie Baranowi wiele niespodzianek, czyżby podwyżka?.Wnajbliższym czasie Baran przekona się, iż przy pomocy rodziny nie ma pomysłów niemożliwych. do spełnienia. Najbliższy okres w pracy stanie pod znakiem ciężkich biznesowych spotkań. Wszakże dzięki wpływom Księżyca masz szansę na czas zakończyć wszystkie cele. ... więcej i więcej »

Byk W nadchodzącym okresie nie zalecane jest realizowanie trudnych przedsięwzięć, lepiej zagospodarować wolny czas na rekreację. Astrologiczne obliczenia oznajmiają, że Bykowi w tym czasie nic nie powinno przeszkodzić w odzyskaniu szacunku. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Materialnie ten tydzień będzie czasem dużych szans. Sprzyjający Tobie numer w tym tygodniu to 5 0. ... więcej i więcej »

Rak Już niedługo zaistnieje w Twoim umyśle wola spotkania i tym razem ma możliwość realizacji, w związku z tym najwyższy czas na oczekujące Cię wyznania. W tym tygodniu postaraj się uczciwie dzielić wolny czas między uczuciami i sferą zawodową, a Mars pomoże uniknąć Tobie zbędnych emocji. ... więcej i więcej »

Lew Wiarygodna osoba w niedługim okresie poprosi Ciebie o pożyczkę, jeżeli nie chcesz skończyć tej znajomości odmów jej. Spróbuj w tym tygodniu skoncentrować się na przeżyciach związanych z uczuciami. Bądź uważny bo sporo problemów powiązanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało blisko ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Marsa na znak Lwa będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. ... więcej i więcej »

Panna Najbliższy czas w firmie Panny, okaże się okresem podejmowania istotnych decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Opłaca się więc każdy wybór dobrze przemyśleć. Nadchodzący tydzień będzie dla Panny wielce pracowitym czasem. Ale dzięki odpowiedniemu położeniu Księżyca będzie w stanie rozwiązać wszystkie sprawy. Wspólne oddziaływanie na siebie planety Jowisz i Uran zapowiada zmniejszone szansę na porażkę. ... więcej i więcej »

Waga Najgorszym dniem na sprawy finansowe będzie z pewnością środa. Merkury w kompozycji wraz z Plutonem będzie odpowiedzialny za to, że Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza niż samopoczucie psychiczne. ... więcej i więcej »

Skorpion Skorpionowi wyjątkowo będzie dopisywało szczęście w w sprawach zawodowych, ale tylko wtedy, gdy nie przegapi, trzech najbliższych, nadchodzących dni. Staranność i sumienność osób spod znaku Skorpiona nie zostaną na końcu tygodnia dostrzeżone, co będzie początkiem z dawna spodziewanych zmian. ... więcej i więcej »

Strzelec Przekonasz się, że przez wsparcie przyjaciół nie będzie spraw niemożliwych do załatwienia. Tydzień sprzyja zmianom w życiu oraz niespodziewanym modyfikacjom zamiarów. ... więcej i więcej »

Koziorożec Nadchodzi czas, by rozpocząć inaczej uzewnętrzniać swoje myśli. Inni widzą nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. Tydzień w firmie Koziorożca, okaże się czasem podejmowania i nauki odpowiedzialności za nie. Opłaci się przeto każdorazowy wybór dokładnie rozstrzygnąć. Najbliższy tydzień będzie dla Koziorożca wielce aktywnym okresem Ale dzięki odpowiedniemu ułożeniu Urana zdoła rozwiązać wszystkie formalności. ... więcej i więcej »

Wodnik W nadchodzącym okresie próbuj większość godzin przebywać z dzieckiem. W umyśle Wodnika pojawią się nowe pomysły finansowe. W najbliższym okresie, staniesz się twardszy niż zwykle. czwartek zastanowisz się w niedalekiej przyszłości awansować. W piątek prawdopodobne są ciekawe propozycje zawodowe. ... więcej i więcej »

Ryby Drobiazgowość i sumienność ludzi spod znaku Ryby nie zostaną na końcu tygodnia docenione, co stanie się źródłem od dawna zapowiadanych zmian. Nawet jeśli niedawno gnębiły Ciebie nieciekawe choroby to w nadchodzących dniach dzięki pomocy znajomych powinieneś liczyć na poprawę. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Wenus, który systematycznie dostarcza powodzenie Wadze, w najbliższym okresie nie zamierza być tak wspaniałomyślny, przygotuj się na spore rozgoryczenie. O Wadze, być może o tobie, będzie głośno się mówiło przez Internet. Wadze będzie sprzyjać wsparcie żywiołu powietrza. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Nie zapomnij! Od środy do piątku będzie ci przypominał o sobie kolor czarny, oglądaj świat dookoła na obecność tego koloru. Waga ma na początku tego tygodnia obserwować starannie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Wagi odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach życiowych. Emocjonalnie ten tydzień będzie okresem na zmiany. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Dla Wagi najbliższy czas to okres niespodziewanego, rosnącego zainteresowania ze strony znajomych po których dotychczas nic takiego nie można było oczekiwać. Egzaltacja Jowisza w znaku Wagi która niedługo się wydarzy już wkrótce da się odczuć słabym oddziaływaniem. Układy konstelacji mówią, że Wadze obecnie nic nie powinno pomóc w odzyskaniu dobrego imienia. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

W nadchodzącym okresie postaraj się dużo więcej czasu spędzać na siłowni. W głowie Wagi narodzą się świeże idee zarobkowe. Finansowo ten tydzień będzie czasem straconym. Niedługo wykiełkuje w Tobie wola przemian i tym razem będzie miała możliwość spełnienia, w związku z tym już czas na nowe zakupy. ...
więcej i więcej »

stopka