horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 3 grudnia 2018 do dnia 9 grudnia 2018

linia_poziom

Waga Twoja brakująca połóweczka Raka - najlepszy horoskop tygodniowy

Waga Twoja brakująca połóweczka Raka

Tydzień sprzyja poszukiwaniu szczęścia oraz niespodziewanym zmianom planów. Wadze będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu wody. Tydzień w firmie Wagi, okaże się okresem podejmowania istotnych decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Warto więc każdorazowy wybór dokładnie rozstrzygnąć. Najbliższy tydzień stanie się dla Wagi wybitnie aktywnym czasem. Jednak dzięki odpowiedniemu położeniu Marsa zdoła wyjaśnić wszystkie formalności.

Najgorszym dniem na sprawy urzędowe będzie raczej wtorek. Dlatego, że sami się gubimy spodziewajmy się od innych przykrości. Doświadczysz, że dzięki pomocy kolegów nie ma rzeczy niemożliwych do zrealizowania.

W poniedziałek ktoś z rodziny zepsuje Ci humor, ale do piątku, jeśli będziesz pamiętać o innych, wszytko zapewne wróci do normy. Osoba urodzona pod tym znakiem musi pamiętać, że na pozór nie istotne zadania które zostawia na później każdego dnia, pod koniec tygodnia przypomną o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. Masz niepowtarzalną szansę podreperować nie jedynie swoje nastawienie, ale też układy z przyjaciółmi.

Drobiazgowość i pedantyzm ludzi spod znaku Wagi zostaną z początkiem tygodnia zauważone, co stanie się źródłem od dawna zapowiadanych zwrotów w Twoim życiu. Oczekuj zawodowej wizyty gościa z zagranicy. Wkrótce zaistnieje w Twoim umyśle wola spotkania i tym razem będzie miała szansę realizacji, w związku z tym najwyższy czas na oczekujące Cię znajomości.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Uczysz się tak niestandardowo, że pozostali nie mogą za Tobą nadążyć. Nie zapomnij! W weekend będzie ci sprzyjał kolor czerwony, oglądaj ubrania innych ludzi na obecność tego koloru. ... więcej i więcej »

Byk Bykowi nie będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu ziemi. Plany będą dziać się w spodziewanym tempie, jakby od jakiegoś czasu na to czekały. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Mars, który zazwyczaj dostarcza pomyślność Bliźniętom, w zbliżającym się czasie nie zamierza być tak szczodry, czeka Ciebie spore rozgoryczenie. Dla Bliźniąt najbliższy tydzień będzie okresem dającego sie przewidzieć, wzmożonego zainteresowania ze strony znajomych po których dotąd nic takiego nie można było oczekiwać. ... więcej i więcej »

Rak Zakończ przywoływać minione czasy, natomiast dojrzyj teraźniejszość, i dbaj o przyjaźnie, ponieważ już za parę dni mogą być pomocne. Samotne osoby spod znaku Raka w najbliższym okresie będą miały sposobność na poznanie partnera na dobre i na złe. ... więcej i więcej »

Lew Masz właśnie sposobność podreperować nie jedynie własne samopoczucie, ale także więzi z rodziną. Konstelacja Lwa nadal będzie w sprzyjającym ustawieniu z Merkurym co będzie oddziaływać na sprawy bliskich. ... więcej i więcej »

Panna Wkrótce przydarzy Ci się duchowa podróż, na której dowiesz się, iż Twoja ocena osób jest niepoprawna. Spotka Ciebie teraz praca nad wsłuchaniem się w siebie. Aby Wszystko ogarnąć powinno się zdecydować się na uczucia. ... więcej i więcej »

Waga Wkrótce pojawi się w Twoim umyśle wizja spotkania i tym razem ma możliwość do pełnej realizacji, w związku z tym najwyższy czas na oczekujące Cię wyzwania. Ważnym znakiem okaże się drobna moneta w ręku umundurowanego człowieka. ... więcej i więcej »

Skorpion Przygotuj się szybko na sobotę, może będziesz miał czas żeby wybrać się ze znajomymi na koncert. Przestań rozgrzebywać minione czasy, a doceń przyszłość, i dbaj o znajomości, gdyż niebawem mogą być przydatne. ... więcej i więcej »

Strzelec O Strzelcu, raczej nie o tobie, będzie się dużo plotkowało przez Internet. Poczujesz, że przez wsparcie układu planet nie ma dla Ciebie spraw niemożliwych do spełnienia. ... więcej i więcej »

Koziorożec W środę w południe szczęście będzie Ci sprzyjać, dlatego też przemyśl swoje działania na ten dzień. Wspólne działanie na Ciebie planety Jowisz oraz Uran oznacza zmniejszone szansę na spotkanie szczęścia. ... więcej i więcej »

Wodnik Już wkrótce przydarzy Ci się ważna podróż, podczas której zrozumiesz, że Twoja ocena niektórych osób jest fałszywa. Przyglądaj się temu co spożywasz, jedzenie potrafi oddziaływać na zachowanie, toteż zwracaj uwagę na czereśnie, ponieważ mogą zakłócić w tobie przepływ energii. ... więcej i więcej »

Ryby W nadchodzącym tygodniu postaraj się więcej godzin przesiadywać w domu. W myślach Ryby narodzą się nowe pomysły zarobkowe. O Rybie, możliwe, że o tobie, będzie się sporo plotkowało przez Internet. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Saturn w zestawieniu wraz z Plutonem sprawi, iż Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza niż sprawność umysłowa. Jeżeli fantazjujesz o własnej firmie, to jest na to wspaniały okres na takie postanowienia. Spotka Wagę teraz praca nad zrozumieniem siebie. Żeby Wszystko pojąć należy zdecydować się na uczucia. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Niedobrym sygnałem będzie drobna moneta na stole u znajomego. Skończ wspominać przeszłość, a doceń przyszłość, i podtrzymuj przyjaźnie, bo niebawem mogą być pomocne. Dzięki pozytywnemu ułożeniu Jowisza nadchodzący tydzień, da Wadze wiele niespodzianek, czyżby nowa praca?.W nadchodzących dniach Waga doświadczy, iż z pomocą rodziny nie ma marzeń niemożliwych. do urzeczywistnienia. Najbliższy czas w pracy stanie pod znakiem ważnych biznesowych kontaktów. Wszakże dzięki oddziaływaniom Księżyca masz szansę z czasem zakończyć wszystkie projekty. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Przyszły tydzień dla Wagi to początek jedynego w swoim rodzaju etapu, jest okazja zatem rozpocząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc z posiadanej mądrości lub informacji. Najgorszym dniem na sprawy urzędowe będzie raczej wtorek. Emocjonalnie najbliższe dni będą okresem straconych nadziei. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Drobiazgowość i pedantyzm osób spod znaku Wagi zostaną z początkiem tygodnia docenione, co może być początkiem z dawna spodziewanych zmian. Samotne osoby spod znaku Wagi w nadchodzącym okresie będą miały sposobność na znalezienie drugiej połówki na całe życie. Szczęśliwa liczba w tym tygodniu to 95. ...
więcej i więcej »

stopka