horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 15 kwietnia 2019 do dnia 21 kwietnia 2019

linia_poziom

Waga Twoja brakująca połóweczka Panny - najlepszy horoskop tygodniowy

Waga Twoja brakująca połóweczka Panny

Tydzień w pracy Wagi, okaże się okresem podejmowania istotnych decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaca się zatem każdy wybór skrupulatnie rozważyć.Tydzień stanie się dla Wagi wysoce pracowitym czasem. Jednak dzięki odpowiedniemu ułożeniu Urana zdoła rozwikłać wszystkie sprawy. Niedługo przydarzy Ci się fizyczna wędrówka, dzięki której zdasz sobie sprawę, iż Twoja ocena niektórych osób będzie niepoprawna. Pij choćby minimalne ilości kawy, pamiętaj że, płyny w pewnym stopniu mają wpływ w znacznym stopniu na Twoją aurę.

Na weekend spróbuj rozmyślnie dzielić czas między uczuciami i sferą zawodową, a Jowisz pomoże uniknąć Tobie niespodziewanych spotkań. Pamiętaj aby do soboty pozałatwiać wszelkie istotne zagadnienia. Los prawdopodobnie niedługo wynagrodzi Tobie troski, które otrzymałeś w ostatnim czasie. Możesz spodziewać się przyjemnej niespodzianki od członka rodziny z innego miasta.

Oczekuje na Wagę głównie praca nad wsłuchaniem się w bliskich. Żeby Wszystko ogarnąć powinno się zaangażować chłodne kalkulacje. Plany będą przebiegać w spodziewanym tempie, jakby od jakiegoś czasu na to czekały. Wadze nad podziw dobrze będzie sprzyjało powodzenie w hazardzie, ale tylko wtedy, gdy nie prześpi dwóch najbliższych, nadchodzących dni.

Wiarygodna kobieta w najbliższym okresie zwróci się do Ciebie o wsparcie, jeśli nie chcesz zakończyć tej przyjaźni odmów jej. Skończ rozpamiętywać minione czasy, a doceń przyszłość, i pielęgnuj układy, bo niebawem mogą się przydać. Mars, który częstokroć przynosi szczęście Wadze, w najbliższym czasie nie zamierza być tak dobry, bądź gotowy spore niepowodzenie.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Dzięki pozytywnemu ułożeniu Urana zbliżający się tydzień, da Baranowi długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby podwyżka?.W nadchodzących dniach Baran doświadczy, iż z pomocą przyjaciół nie ma kwestii niemożliwych. do zrealizowania. Najbliższy tydzień w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych służbowych kontaktów. Ale dzięki oddziaływaniom Saturna masz szansę na czas zakończyć swoje projekty. Szczęśliwa liczba w czasie tego tygodnia to 24. ... więcej i więcej »

Byk Przygotuj się dobrze na sobotę, prawdopodobnie będziesz miał czas żeby zabrać się ze znajomymi na spacer. Przyszły tydzień dla Byka to start jedynego w swoim rodzaju rozdziału, można zatem zacząć pewne sprawy od nowa, korzystając z nabytej wiedzy i doświadczeń. ... więcej i więcej »

Bliźnięta W nadchodzącym okresie staraj się więcej czasu spędzać z dzieckiem. W umyśle Bliźniąt narodzą się świeże pomysły zarobkowe. Przyszedł dzień, żeby rozpocząć głośno wyrażać własne myśli. Bliscy widzą nas nie tak jak tego oczekujemy. ... więcej i więcej »

Rak W bieżącym czasie nie zalecane jest rozpoczynanie trudnych inicjatyw, dużo lepiej przeznaczyć swój wolny okres na odpoczynek. Jeśli marzysz o nowej pracy, to właśnie jest na to znakomity okres na takie działania. ... więcej i więcej »

Lew Zapamiętaj by do czwartku wykonać wszelkie znaczące zagadnienia. Los prawdopodobnie wkrótce wynagrodzi Ci trudy, jakie otrzymałeś w poprzednim tygodniu. Wkrótce zaistnieje w Tobie wizja przemian i tym razem ma szansę do spełnienia, dlatego też już czas na ciekawe zakupy. ... więcej i więcej »

Panna Zaprzestań roztrząsać to co było, a zauważ przyszłość, i dbaj o przyjaźnie, gdyż niebawem mogą się przydać. Niebezpieczny dla Ciebie numer w czasie tego tygodnia to 1. ... więcej i więcej »

Waga Masz dużą nadzieję zobaczyć jeden, pasujący kawałek do ciekawej układanki którą stanowi twój własny świat. Dla Wagi ten tydzień to okres nieprzewidzianego wzmożonego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotąd nic takiego nie można było się spodziewać. ... więcej i więcej »

Skorpion Oczekuje na Skorpiona przede wszystkim praca nad zrozumieniem to co mówią inni. Żeby sporo pojąć należy zaangażować chłodne kalkulacje. Już niedługo pojawi się w twojej głowie zamiar zmian i tym razem ma szansę realizacji, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć byłe sprawy. ... więcej i więcej »

Strzelec Osoby nie będące w związku spod znaku Strzelca w najbliższym okresie będą miały szansę na odszukanie drugiej połówki na długie lata. Zastanawiasz się tak niestandardowo, że znajomi nie umieją ci pomóc. ... więcej i więcej »

Koziorożec Zastanawiasz się tak nietypowo, że pozostali nie umieją za Tobą nadążyć. Tydzień sprzyja szukaniu miłosci oraz małym zmianom celów. ... więcej i więcej »

Wodnik Osoba urodzona pod tym znakiem musi nie zapominać, że nic nie znaczące zadania które odkłada codziennie, pod koniec tygodnia przypomną o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. Wspólne oddziaływanie na Wodnika planety Mars i Saturn oznacza zwiększone szansę na sukces. ... więcej i więcej »

Ryby Człowiek urodzony w tym znaku musi nie zapominać, że małe zadania które zostawia na później codziennie, pod koniec tygodnia okażą się istotne i zabraknie już na nie czasu. Dla Ryby najbliższy czas to okres dającego sie przewidzieć, słabnącego zainteresowania ze strony ludzi po których dotąd niczego takiego nie można było się spodziewać. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Spróbuj w najbliższych dniach skupić się na przeżyciach powiązanych z uczuciami. Musisz być uważny gdyż wiele problemów powiązanych z pracą będzie się toczyło przy tobie. Prawdopodobnie wpływ Marsa na znak Wagi będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. W nadchodzącym czasie nie jest wskazane wykonywanie skomplikowanych zamierzeń, lepiej zagospodarować wolny termin na odpoczynek. nadchodzącym okresie, staniesz się twardszy niż na co dzień. czwartek wydumasz jak szybko awansować. W piątek prawdopodobne są niewiarygodne propozycje wyjazdu. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Już niedługo narodzi się w twojej głowie wizja zmian i tym razem ma szansę spełnienia, w związku z tym najwyższy czas na oczekujące Cię wyzwania. Dzięki pozytywnemu ułożeniu Jowisza zbliżający się tydzień, da Wadze długo oczekiwanych atrakcji, czyżby podwyżka?.Wnajbliższym czasie Waga poczuje, iż z pomocą przyjaciół nie ma pomysłów niemożliwych. do zrealizowania. Zbliżający się okres w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich biznesowych spotkań. Jednak dzięki wpływom Księżyca będziesz miał szansę z czasem ukończyć swoje projekty. Saturn sprzyja w załatwianiu spraw miłosnych. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Najlepszym dniem na sprawy zawodowe będzie prawdopodobnie poniedziałek. Przygotuj się szybko na sobotę, prawdopodobnie będziesz miał czas żeby zabrać się ze znajomymi na wycieczkę. Przestań wspominać minione czasy, natomiast dojrzyj przyszłość, oraz dbaj o układy, bo wkrótce mogą być użyteczne. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Osoby nie będące w związku spod znaku Wagi w najbliższym tygodniu będą miały szansę na spotkanie drugiej połówki na długie lata. Egzaltacja Jowisza w znaku Wagi która w przeszłości miała miejsce już za kilka dni da się odczuć słabym oddziaływaniem. Jowisz sprzyja w rozwiązywaniu problemów zawodowych. ...
więcej i więcej »

stopka