horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 marca 2019 do dnia 17 marca 2019

linia_poziom

Waga Twoja brakująca połóweczka Panny - najlepszy horoskop tygodniowy

Waga Twoja brakująca połóweczka Panny

Zmiana położenia Merkurego w znaku Wagi która niedługo się wydarzy już niedługo da się odczuć pozytywnym wpływem. Spotka Wagę przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Żeby sporo pojąć powinno się wziąć pod uwagę emocje. Saturn w zestawieniu wraz z Marsem spowoduje, że Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza aniżeli samopoczucie psychiczne.

Najgorszym dniem na sprawy zawodowe będzie na pewno środa. Masz obecnie szansę wzmocnić nie jedynie własne wnętrze, ale także więzi z rodziną. Zapamiętaj aby do soboty zakończyć wszelkie znaczące kwestie. Los być może w najbliższym czasie wynagrodzi Ci smutki, które otrzymałeś w poprzednich dniach .

Zwróć uwagę z kim wiążą Cię relacje służbowe, uważnie zastanów się czy to dla Twojej osoby odpowiednie kontakty. Wadze niespodziewane będzie dopisywało szczęście w hazardzie, ale pod warunkiem, że nie prześpi trzech najbliższych, nadchodzących dni. Za parę dni czeka Cię duchowa podróż, podczas której pojmiesz, że Twoja ocena ludzi będzie niesprawiedliwa.

Przyszły tydzień dla Wagi to początek jedynego w swoim rodzaju rozdziału, jest okazja więc rozpocząć wszystko od nowa, czerpiąc z posiadanej wiedzy lub informacji. Nie zapomnij! W te dni będzie ci groził kolor czarny, obserwuj świat dookoła na obecność tego koloru. Już niedługo zaistnieje w Tobie wola spotkania i tym razem ma szansę do spełnienia, dlatego też najwyższy czas na nowe przygody.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Pamiętaj aby do niedzieli zakończyć wszelkie ważne formalności. Siła wyższa przypuszczalnie niedługo wynagrodzi Ci smutki, jakie doznałeś w poprzednim tygodniu. Jeżeli ostatnimi czasy trapiły Cię nieciekawe dolegliwości to w nadchodzących dniach dzięki wsparciu nieznanych sił możesz oczekiwać polepszenia . ... więcej i więcej »

Byk Wiele znaczącym sygnałem okaże się odblask światła w torbie członka rodziny. Bykowi raczej słabo będzie sprzyjało powodzenie w miłości, ale pod warunkiem, że nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Nie oczekuj niemiłej zmiany ze strony członka rodziny z zagranicy. Ten tydzień dla Bliźniąt to zaczątek jedynego w swoim rodzaju rozdziału, jest okazja zatem rozpocząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc z nabytej mądrości i doświadczeń. ... więcej i więcej »

Rak W poniedziałek ktoś z rodziny zepsuje Ci plany, ale do czwartku, pod warunkiem, że będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko prawdopodobnie wróci do porządku. Pamiętaj! W te dni będzie ci groził kolor biały, obserwuj ubrania innych ludzi na obecność tego koloru. ... więcej i więcej »

Lew Najlepszym dniem na sprawy zawodowe będzie niewątpliwie środa. Tydzień sprzyja zakupom i dużym modyfikacjom celów. ... więcej i więcej »

Panna Jeżeli ostatnio gnębiły Ciebie różne choroby to w nadchodzących dniach dzięki ingerencji nieznanych sił powinieneś spodziewać się poprawy. Nie spędzaj czasu godzinami przed ekranem komputera, lepiej idź na szybką przechadzkę do parku. ... więcej i więcej »

Waga Nie oczekuj trudnej wizyty członka rodziny dawno nie widzianego w Twoim domu. Staraj się pić rozsądne ilości herbaty, pamiętaj że, płyny w pewnym stopniu wpływają w niewielkim stopniu na Twoją aurę. ... więcej i więcej »

Skorpion Wydarzenia będą działy się w łagodnym tempie, tak jakby od jakiegoś czasu do tego się przymierzały. Masz małą szansę zobaczyć istotny, pasujący kawałek do skomplikowanej układanki którą jest twoje życie wewnętrzne. ... więcej i więcej »

Strzelec Staranność i pedantyzm osób spod znaku Strzelca zostaną z początkiem tygodnia zauważone, co może stać się źródłem od dawna spodziewanych zmian. Zacznij zauważać z kim się zadajesz, szczegółowo przeanalizuj czy to dla Ciebie dobre relacje. ... więcej i więcej »

Koziorożec W czwartek wieczorem dobra gwiazda nie będzie Ci sprzyjać, dlatego więc zmień swoje plany w tym dniu. Jeżeli niedawno dosięgły Cię nieciekawe przypadłości to w nadchodzących dniach dzięki ingerencji sprzyjających Ci energii powinieneś liczyć na poprawę. ... więcej i więcej »

Wodnik Spróbuj w tym tygodniu skupić się na kwestiach związanych ze swoją pracą. Koniecznie bądź uważny ponieważ wiele incydentów związanych z twoją rodziną będzie się toczyło blisko ciebie. Możliwe, że wpływ Marsa na znak Wodnika będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. Nie przesiaduj wiecznie przed komputerem, zamiast tego idź na szybką wycieczkę w teren. ... więcej i więcej »

Ryby Zmiana położenia Neptuna w znaku Ryby która niedługo się wydarzy już niedługo da o sobie znać mocnym oddziaływaniem. W poniedziałek znajomy zepsuje Tobie humor, ale do czwartku, jeżeli będziesz zachowywać się normalnie, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do porządku. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

nadchodzącym tygodniu, staniesz się spokojniejszy niż na co dzień. czwartek przeanalizujesz niebawem awansować. W sobotę sposobne są ciekawe propozycje podróży. Wenus, który zazwyczaj przynosi pomyślność Wadze, w najbliższym okresie nie planuje być tak wspaniałomyślny, bądź gotowy wielkie rozgoryczenie. Waga ma na początku tego tygodnia obserwować uważnie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Wagi odpowiedni do podjęcia decyzji w sprawach finansowych. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

W najbliższym czasie wykiełkuje w twojej głowie wizja zmian i tym razem ma szansę do spełnienia, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze sprawy. Waga ma tendencję do zabierania innym głosu. Mimo to w środę wyjątkowo znajdź ludzi którym możesz pomóc dając im szansę by coś powiedziały. Sprzyjający Tobie numer w czasie tego tygodnia to 33. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Przyglądaj się temu co spożywasz, posiłki potrafią wpływać na zdrowie, dlatego zwracaj teraz uwagę na morele, ponieważ mogą zabrać Ci dużo mocy. Staranność i uporządkowanie osób spod znaku Wagi zostaną na początku tygodnia zauważone, co może być początkiem z dawna oczekiwanych zmian. Wenus, który przeważnie przynosi powodzenie Wadze, w nadchodzącym okresie nie planuje być tak dobry, czeka Ciebie spore rozgoryczenie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Nie zapomnij! Od środy do piątku będzie ci groził kolor pomarańczowy, obserwuj świat dookoła na obecność tego koloru. Słońce ustawi się w takim układzie do Merkurego że zrealizowanie postanowień okaże się przyspieszone. Wadze szczególnie będzie dopisywało powodzenie w w sprawach zawodowych, ale pod warunkiem, że nie przegapi, dwóch najbliższych, nadchodzących dni. ...
więcej i więcej »

stopka