horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 lutego 2019 do dnia 17 lutego 2019

linia_poziom

Waga Twoja brakująca połóweczka Panny - najlepszy horoskop tygodniowy

Waga Twoja brakująca połóweczka Panny

Dzięki pozytywnemu układowi Neptuna najbliższy tydzień, przyniesie Wadze wiele niespodzianek, czyżby nowa praca?.Wnajbliższym czasie Waga poczuje, że z pomocą znajomych nie ma pomysłów niemożliwych. do zrealizowania. Nadchodzący okres w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich biznesowych kontaktów. Wszakże dzięki wpływom Jowisza będziesz miał szansę z czasem zakończyć swoje projekty. Spróbuj w tym tygodniu skupić się na wydarzeniach związanych ze swoim życiem zawodowym. Musisz być czujny gdyż sporo problemów powiązanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało przy tobie. Prawdopodobnie wpływ Wenus na znak Wagi będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. Spotęgowane wpływanie na Ciebie planety Mars i Uran oznacza zmniejszone nadzieje na sukces.

Oczekuje na Ciebie teraz praca nad wsłuchaniem się w bliskich. Żeby chociaż cześć pojąć powinno się zaangażować dotychczasowe przekonania. Zwróć uwagę by pić umiarkowane ilości wina, pamiętając że, płyny od czasu do czasu mają wpływ znacząco na Twoje samopoczucie. W przyszłym tygodniu przydarzy Ci się umysłowa wędrówka, dzięki której dowiesz się, że Twoja ocena osób będzie niesprawiedliwa.

Osoby nie będące w związku spod znaku Wagi w nadchodzącym czasie będą miały szansę na znalezienie drugiej połówki na zawsze. Interesuj się tym co spożywasz, posiłki potrafią działać na samopoczucie, toteż zwracaj przez najbliższe dni uwagę na pomidory, ponieważ mogą dać Ci dużo energii. Egzaltacja Wenus w znaku Wagi która w przyszłości będzie mieć miejsce już wkrótce wpłynie na Twoje życie pozytywnym wpływem.

Nie spędzaj czasu godzinami przed laptopem, zamiast tego udaj się na długą przechadzkę w teren. Osoba urodzona pod tym znakiem musi pamiętać, że na pozór małe sprawy do załatwienia które odkłada każdego dnia, w piątek przypomną o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. Dokładność i pedantyzm osób spod znaku Wagi zostaną z początkiem tygodnia docenione, co stanie się źródłem dawno spodziewanych zmian.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Baranowi przeciętnie będzie sprzyjało szczęście w miłości, jeśli nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni. Merkury w koniunkcji z Marsem sprawi, że Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza aniżeli kondycja psychiczna. ... więcej i więcej »

Byk Spotęgowane działanie na Ciebie planety Jowisz oraz Saturn zapowiada zmniejszone nadzieje na sukces. Możesz spodziewać się miłej przygody ze strony gościa z innego miasta. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Zapamiętaj by do niedzieli wykonać wszelkie znaczące sprawy. Opatrzność prawdopodobnie wkrótce zrekompensuje Ci troski, jakie doznałeś w ostatnim czasie. Dopilnuj by pić choćby minimalne ilości kawy, pamiętaj że, napoje zasadniczo mają wpływ w niewielkim stopniu na Twoje samopoczucie. ... więcej i więcej »

Rak W niedzielę po południu dobra gwiazda będzie Tobie sprzyjać, dlatego też zmień swoje plany o tej porze. Oczekuj trudnej wizyty bliskiego z innego miasta. ... więcej i więcej »

Lew zbliżającym się czasie tygodniu, będziesz łagodniejszy niż zwykle. W środę przeanalizujesz w niedalekiej przyszłości awansować. W sobotę możliwe są ciekawe oferty podróży. Przygotuj się starannie na wypoczynek, może będziesz miał kilka godzin żeby wybrać się z rodziną na spacer. ... więcej i więcej »

Panna Nie zapomnij! Na początku tygodnia będzie ci przypominał o sobie kolor biały, badaj swoje otoczenie pod tym kątem. Przychodzi dzień, by zacząć uzewnętrzniać swoje emocje. Członkowie rodziny postrzegają nas nie tak jak tego chcielibyśmy. ... więcej i więcej »

Waga Niedługo pojawi się w Twoim umyśle zamiar zmian i tym razem ma szansę spełnienia, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć byłe sprawy. W nadchodzącym tygodniu postaraj się dużą ilość czasu spędzać na ćwiczeniach. W umyśle Wagi narodzą się świeże idee finansowe. ... więcej i więcej »

Skorpion W poniedziałek znajomy zepsuje Ci humor, ale do soboty, pod warunkiem, że będziesz zachowywać się normalnie, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do normy. Skorpionowi będzie sprzyjać wsparcie żywiołu ognia. ... więcej i więcej »

Strzelec W bieżącym okresie nie zalecane jest rozpoczynanie dużych koncepcji, lepiej zagospodarować swój wolny czas na sport. Pilnuj tego co jesz, jedzenie potrafi oddziaływać na zachowanie, toteż zwróć przez najbliższe dni szczególną uwagę na truskawki, te owoce mogą pozbawić Cię mocy. ... więcej i więcej »

Koziorożec Już wkrótce będzie miała miejsce fizyczna wędrówka, na której zdasz sobie sprawę, że Twoja ocena niektórych osób będzie właściwa. Koziorożcowi szczególnie będzie dopisywało powodzenie w życiu uczuciowym, ale pod warunkiem, że nie prześpi dwóch najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Wodnik Spróbuj w najbliższym czasie skoncentrować się na zdarzeniach związanych ze swoim życiem zawodowym. Musisz być czujny gdyż wiele spraw powiązanych z twoją rodziną będzie się toczyło blisko ciebie. Możliwe, że wpływ Jowisza na znak Wodnika będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. Wspólne oddziaływanie na Ciebie planety Mars i Uran oznacza zmniejszone nadzieje na sukces. ... więcej i więcej »

Ryby Szczęśliwy Numer w czasie tego tygodnia to 51. Zakończ rozgrzebywać przeszłość, natomiast zauważ to co teraz, oraz pielęgnuj przyjaźnie, bo wkrótce mogą być użyteczne. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Nadchodzący tydzień dla Wagi to start jedynego w swoim rodzaju etapu, można zatem zacząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc ze swojej wiedzy i doświadczeń. Merkury w kompozycji wraz z Marsem spowoduje, że Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza niż sprawność umysłowa. W bieżącym tygodniu nie zalecane jest rozpoczynanie trudnych koncepcji, dużo lepiej zagospodarować swój wolny okres na rekreację. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Zanotuj sobie by do niedzieli wykonać wszelkie ważne sprawy. Siła wyższa przypuszczalnie niedługo zrekompensuje Ci straty, jakie otrzymałeś ostatnim czasy. Skończ roztrząsać minione czasy, a doceń przyszłość, oraz pielęgnuj znajomości, ponieważ niedługo mogą być pomocne. Wenus nie pomaga w rozwiązywaniu problemów osobistych. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Uczysz się tak niestandardowo, że inni nie potrafią ci pomóc. Dokładność i sumienność ludzi spod znaku Wagi zostaną z początkiem tygodnia dostrzeżone, co stanie się początkiem od dawna oczekiwanych zwrotów w Twoim życiu. Przyszły tydzień dla Wagi to zaczątek jedynego w swoim rodzaju rozdziału, powinno się zatem rozpocząć wszystko od nowa, korzystając ze zgromadzonej wiedzy lub doświadczeń. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Czeka na Wagę teraz praca nad wsłuchaniem się w bliskich. Aby sporo pojąć powinno się odrzucić uczucia. Spróbuj w nadchodzących dniach skoncentrować się na zajściach powiązanych z uczuciami. Musisz być uważny ponieważ wiele spraw związanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało blisko ciebie. Prawdopodobnie wpływ Wenus na znak Wagi będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. Oczekuj trudnej zmiany ze strony gościa z innego miasta. ...
więcej i więcej »

stopka