horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 7 stycznia 2019 do dnia 13 stycznia 2019

linia_poziom

Waga Twoja brakująca połóweczka Panny - najlepszy horoskop tygodniowy

Waga Twoja brakująca połóweczka Panny

W zbliżającym się okresie postaraj się większość czasu przesiadywać z dzieckiem. W umyśle Wagi narodzą się nowe idee zarobkowe. Dzięki odpowiedniemu układowi Jowisza zbliżający się tydzień, da Wadze długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby awans?.W nadchodzącym tygodniu Waga przekona się, że z pomocą przyjaciół nie ma pomysłów niemożliwych. do spełnienia. Nadchodzący okres w pracy stanie pod znakiem ciężkich służbowych spotkań. Lecz dzięki wpływom Jowisza masz szansę pomyślnie ukończyć swojecele. Masz pewną nadzieję odnaleźć ważny, brakujący element do pięknej mandali którą stanowi twoje życie.

Niebawem czeka Cię długa wyprawa, na której zrozumiesz, iż Twoja krytyka przyjaciół będzie nieprawdziwa. Waga ma pod koniec tego tygodnia obserwować bardzo uważnie innych. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Wagi korzystny do podjęcia kroków w sprawach materialnych. Spotęgowane wpływanie na Wagę planety Mars i Uran oznacza zwiększone szansę na sukces.

Niedługo pojawi się w Tobie wola spotkania i tym razem ma możliwość do pełnej realizacji, dlatego też już czas na nowe znajomości. Zacznij zauważać z kim się spotykasz, szczegółowo rozważ czy to dla Twojej osoby dobre relacje. okresie, staniesz się twardszy niż na co dzień. W środę wydumasz niedługo awansować. W sobotę sposobne są interesujące propozycje podróży.

Księżyc ułoży się w takim położeniu w stosunku do Urana że wykonanie planów okaże się mocno ułatwione. Sobota to dobry okres do samotnych spacerów podczas których możesz odpocząć. Najgorszym dniem na sprawy miłosne będzie z dużym prawdopodobieństwem czwartek.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Staranność i uporządkowanie osób spod znaku Barana nie zostaną na początku tygodnia docenione, co może stać się źródłem dawno oczekiwanych roszad. Dzięki pozytywnemu ułożeniu Neptuna najbliższy tydzień, przyniesie Baranowi wiele niespodzianek, czyżby podwyżka?.Wnajbliższym czasie Baran przekona się, iż przy pomocy rodziny nie ma pomysłów niemożliwych. do spełnienia. Najbliższy okres w pracy stanie pod znakiem ciężkich biznesowych spotkań. Wszakże dzięki wpływom Księżyca masz szansę na czas zakończyć wszystkie cele. ... więcej i więcej »

Byk W nadchodzącym okresie nie zalecane jest realizowanie trudnych przedsięwzięć, lepiej zagospodarować wolny czas na rekreację. Astrologiczne obliczenia oznajmiają, że Bykowi w tym czasie nic nie powinno przeszkodzić w odzyskaniu szacunku. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Materialnie ten tydzień będzie czasem dużych szans. Sprzyjający Tobie numer w tym tygodniu to 5 0. ... więcej i więcej »

Rak Już niedługo zaistnieje w Twoim umyśle wola spotkania i tym razem ma możliwość realizacji, w związku z tym najwyższy czas na oczekujące Cię wyznania. W tym tygodniu postaraj się uczciwie dzielić wolny czas między uczuciami i sferą zawodową, a Mars pomoże uniknąć Tobie zbędnych emocji. ... więcej i więcej »

Lew Wiarygodna osoba w niedługim okresie poprosi Ciebie o pożyczkę, jeżeli nie chcesz skończyć tej znajomości odmów jej. Spróbuj w tym tygodniu skoncentrować się na przeżyciach związanych z uczuciami. Bądź uważny bo sporo problemów powiązanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało blisko ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Marsa na znak Lwa będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. ... więcej i więcej »

Panna Najbliższy czas w firmie Panny, okaże się okresem podejmowania istotnych decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Opłaca się więc każdy wybór dobrze przemyśleć. Nadchodzący tydzień będzie dla Panny wielce pracowitym czasem. Ale dzięki odpowiedniemu położeniu Księżyca będzie w stanie rozwiązać wszystkie sprawy. Wspólne oddziaływanie na siebie planety Jowisz i Uran zapowiada zmniejszone szansę na porażkę. ... więcej i więcej »

Waga Najgorszym dniem na sprawy finansowe będzie z pewnością środa. Merkury w kompozycji wraz z Plutonem będzie odpowiedzialny za to, że Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza niż samopoczucie psychiczne. ... więcej i więcej »

Skorpion Skorpionowi wyjątkowo będzie dopisywało szczęście w w sprawach zawodowych, ale tylko wtedy, gdy nie przegapi, trzech najbliższych, nadchodzących dni. Staranność i sumienność osób spod znaku Skorpiona nie zostaną na końcu tygodnia dostrzeżone, co będzie początkiem z dawna spodziewanych zmian. ... więcej i więcej »

Strzelec Przekonasz się, że przez wsparcie przyjaciół nie będzie spraw niemożliwych do załatwienia. Tydzień sprzyja zmianom w życiu oraz niespodziewanym modyfikacjom zamiarów. ... więcej i więcej »

Koziorożec Nadchodzi czas, by rozpocząć inaczej uzewnętrzniać swoje myśli. Inni widzą nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. Tydzień w firmie Koziorożca, okaże się czasem podejmowania i nauki odpowiedzialności za nie. Opłaci się przeto każdorazowy wybór dokładnie rozstrzygnąć. Najbliższy tydzień będzie dla Koziorożca wielce aktywnym okresem Ale dzięki odpowiedniemu ułożeniu Urana zdoła rozwiązać wszystkie formalności. ... więcej i więcej »

Wodnik W nadchodzącym okresie próbuj większość godzin przebywać z dzieckiem. W umyśle Wodnika pojawią się nowe pomysły finansowe. W najbliższym okresie, staniesz się twardszy niż zwykle. czwartek zastanowisz się w niedalekiej przyszłości awansować. W piątek prawdopodobne są ciekawe propozycje zawodowe. ... więcej i więcej »

Ryby Drobiazgowość i sumienność ludzi spod znaku Ryby nie zostaną na końcu tygodnia docenione, co stanie się źródłem od dawna zapowiadanych zmian. Nawet jeśli niedawno gnębiły Ciebie nieciekawe choroby to w nadchodzących dniach dzięki pomocy znajomych powinieneś liczyć na poprawę. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Niedługo będzie miała miejsce duchowa wędrówka, dzięki której pojmiesz, że Twoja ocena ludzi jest nieprawdziwa. Waga ma w tym tygodniu obserwować bardzo starannie innych. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Wagi odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach finansowych. Nawet jeśli niedawno dosięgły Ciebie przeróżne dolegliwości to w tym tygodniu dzięki ingerencji znajomych możesz liczyć na poprawę. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Wiarygodna postać w niedługim okresie poprosi Ciebie o pomoc, jeśli nie chcesz zaprzepaścić znajomości pomóż tej osobie. W zbliżającym się czasie nie polecane jest rozpoczynanie złożonych projektów, bardziej opłaca się przeznaczyć swój wolny czas na sport. W najbliższym czasie czeka Cię umysłowa wędrówka, podczas której pojmiesz, że Twoja ocena ludzi jest niepoprawna. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Pamiętaj! W ten tydzień będzie ci groził kolor czerwony, oglądaj swoje otoczenie na obecność tego koloru. Waga ma pod koniec tego tygodnia obserwować uważnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Wagi sprzyjający do podjęcia kroków w sprawach uczuciowych. Najgorszym dniem na sprawy urzędowe będzie na pewno środa. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

W środę ktoś z rodziny pogorszy Ci humor, ale do piątku, jeśli będziesz pamiętać o innych, wszytko zapewne powinno wrócić do porządku. Znajoma persona w nadchodzącym czasie zwróci się do Ciebie o wsparcie, jeżeli nie chcesz zaprzepaścić więzi odmów tej osobie. Egzaltacja Merkurego w znaku Wagi która niedługo się wydarzy już za kilka dni da o sobie znać słabym wpływem. ...
więcej i więcej »

stopka