horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 3 grudnia 2018 do dnia 9 grudnia 2018

linia_poziom

Waga Twoja brakująca połóweczka Panny - najlepszy horoskop tygodniowy

Waga Twoja brakująca połóweczka Panny

Możesz spodziewać się niemiłej niespodzianki od znajomego z zagranicy. Jeśli myślisz o stałym związku, to teraz jest to wspaniały etap na takie decyzje. W bieżącym tygodniu nie zalecane jest wykonywanie skomplikowanych zamierzeń, lepiej zagospodarować wolny okres na podróże.

Jeżeli sami się cenimy spodziewajmy się od pozostałych przykrości. Słońce nie sprzyja odnawianiu kontaktów osobistych. Waga ma pod koniec tego tygodnia obserwować bardzo starannie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Wagi odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach materialnych.

Słońce ustawi się w takim położeniu w stosunku do Merkurego że zrealizowanie zamiarów okaże się bardzo opóźnione. Gwiazdozbiór Wagi chwilowo będzie w rzadkim układzie z Plutonem co wpłynie na życie zawodowe. Zmieniasz się tak szybko, że znajomi nie umieją cię zrozumieć.

Wadze nie będzie sprzyjać pomoc żywiołu ognia. Spróbuj w nadchodzących dniach skupić się na wydarzeniach powiązanych ze swoim życiem zawodowym. Koniecznie bądź uważny gdyż wiele spraw powiązanych z twoją rodziną będzie się toczyło blisko ciebie. Prawdopodobnie wpływ Saturna na znak Wagi będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. Osoby nie będące w związku spod znaku Wagi w najbliższym okresie będą miały szansę na znalezienie partnera na całe życie.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Uczysz się tak niestandardowo, że pozostali nie mogą za Tobą nadążyć. Nie zapomnij! W weekend będzie ci sprzyjał kolor czerwony, oglądaj ubrania innych ludzi na obecność tego koloru. ... więcej i więcej »

Byk Bykowi nie będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu ziemi. Plany będą dziać się w spodziewanym tempie, jakby od jakiegoś czasu na to czekały. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Mars, który zazwyczaj dostarcza pomyślność Bliźniętom, w zbliżającym się czasie nie zamierza być tak szczodry, czeka Ciebie spore rozgoryczenie. Dla Bliźniąt najbliższy tydzień będzie okresem dającego sie przewidzieć, wzmożonego zainteresowania ze strony znajomych po których dotąd nic takiego nie można było oczekiwać. ... więcej i więcej »

Rak Zakończ przywoływać minione czasy, natomiast dojrzyj teraźniejszość, i dbaj o przyjaźnie, ponieważ już za parę dni mogą być pomocne. Samotne osoby spod znaku Raka w najbliższym okresie będą miały sposobność na poznanie partnera na dobre i na złe. ... więcej i więcej »

Lew Masz właśnie sposobność podreperować nie jedynie własne samopoczucie, ale także więzi z rodziną. Konstelacja Lwa nadal będzie w sprzyjającym ustawieniu z Merkurym co będzie oddziaływać na sprawy bliskich. ... więcej i więcej »

Panna Wkrótce przydarzy Ci się duchowa podróż, na której dowiesz się, iż Twoja ocena osób jest niepoprawna. Spotka Ciebie teraz praca nad wsłuchaniem się w siebie. Aby Wszystko ogarnąć powinno się zdecydować się na uczucia. ... więcej i więcej »

Waga Wkrótce pojawi się w Twoim umyśle wizja spotkania i tym razem ma możliwość do pełnej realizacji, w związku z tym najwyższy czas na oczekujące Cię wyzwania. Ważnym znakiem okaże się drobna moneta w ręku umundurowanego człowieka. ... więcej i więcej »

Skorpion Przygotuj się szybko na sobotę, może będziesz miał czas żeby wybrać się ze znajomymi na koncert. Przestań rozgrzebywać minione czasy, a doceń przyszłość, i dbaj o znajomości, gdyż niebawem mogą być przydatne. ... więcej i więcej »

Strzelec O Strzelcu, raczej nie o tobie, będzie się dużo plotkowało przez Internet. Poczujesz, że przez wsparcie układu planet nie ma dla Ciebie spraw niemożliwych do spełnienia. ... więcej i więcej »

Koziorożec W środę w południe szczęście będzie Ci sprzyjać, dlatego też przemyśl swoje działania na ten dzień. Wspólne działanie na Ciebie planety Jowisz oraz Uran oznacza zmniejszone szansę na spotkanie szczęścia. ... więcej i więcej »

Wodnik Już wkrótce przydarzy Ci się ważna podróż, podczas której zrozumiesz, że Twoja ocena niektórych osób jest fałszywa. Przyglądaj się temu co spożywasz, jedzenie potrafi oddziaływać na zachowanie, toteż zwracaj uwagę na czereśnie, ponieważ mogą zakłócić w tobie przepływ energii. ... więcej i więcej »

Ryby W nadchodzącym tygodniu postaraj się więcej godzin przesiadywać w domu. W myślach Ryby narodzą się nowe pomysły zarobkowe. O Rybie, możliwe, że o tobie, będzie się sporo plotkowało przez Internet. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Spotęgowane działanie na siebie planety Neptun oraz Saturn oznacza zmniejszone nadzieje na sukces. Wadze nie będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu ziemi. Przyszły tydzień dla Wagi to zaczątek niepowtarzalnego rozdziału, powinno się zatem zacząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc z mądrości oraz doświadczeń. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

O ile myślisz o nowej pracy, to teraz jest na to znakomity moment na tego typu decyzje. Sobota to dobry termin do indywidualnych wycieczek w czasie których możesz odpocząć. Tydzień nie sprzyja zmianom w pracy i niespodziewanym zmianom celów. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Oczekuje na Wagę głównie praca nad zrozumieniem bliskich. Aby Wszystko zrozumieć powinno się wziąć pod uwagę dotychczasowe przekonania. Saturn w kompozycji wraz z Marsem sprawi, iż Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza niż sprawność umysłowa. Waga ma tendencję do nie dawania innym prawa do głosu. Mimo to we wtorek chociaż raz odszukaj osoby którym możesz pomóc dając im szansę by coś powiedziały. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Nadchodzi dzień, by zacząć inaczej pokazywać własne myśli. Pozostali postrzegają nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. Nie zapomnij! Przez cały tydzień będzie ci sprzyjał kolor niebieski, oglądaj świat dookoła na obecność tego koloru. Szczęśliwy Numer na ten tydzień to 66. ...
więcej i więcej »

stopka