horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 15 kwietnia 2019 do dnia 21 kwietnia 2019

linia_poziom

Waga Twoja brakująca połóweczka Lwa - najlepszy horoskop tygodniowy

Waga Twoja brakująca połóweczka Lwa

Waga ma w tym tygodniu słuchać bardzo uważnie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Wagi korzystny do podjęcia kroków w sprawach materialnych. Emocjonalnie nadchodzące dni będą okresem na zmiany. Zmiana położenia Merkurego w znaku Wagi która niedługo będzie miała miejsce już za kilka dni wpłynie na Twoje życie słabym oddziaływaniem.

Jeśli fantazjujesz o kupnie domu, to teraz jest na to świetny czas na tego typu postanowienia. Zacznij zauważać z kim się spotykasz i dokładnie zastanów się czy to dla Twojej osoby dobre relacje. Złym znakiem może okazać się odblask światła na zdjęciu u znajomego.

Dopilnuj by pić nieco mniej kawy, wbrew pozorom napoje czasami oddziaływują w znacznym stopniu na Twój spokój wewnętrzny. Spotka Wagę głównie praca nad zrozumieniem to co mówią inni. Aby Wszystko zrozumieć powinno się odrzucić dotychczasowe przekonania. Choćby ostatnio gnębiły Ciebie różne choroby to w tym tygodniu dzięki ingerencji nieznanych sił możesz spodziewać się poprawy.

Wydarzenia będą dziać się w łagodnym czasie, tak jakby od lat do tego się przymierzały. Dla Wagi ten tydzień to okres dającego sie przewidzieć, rosnącego zainteresowania ze strony ludzi po których dotychczas nic takiego nie można było się spodziewać. Dzięki pozytywnemu położeniu Saturna nadchodzący tydzień, przyniesie Wadze wiele niespodzianek, czyżby nowa praca?.W nadchodzącym tygodniu Waga przekona się, że z pomocą rodziny nie ma pomysłów niemożliwych. do spełnienia. Zbliżający się tydzień w pracy stanie pod znakiem ciężkich biznesowych kontaktów. Lecz dzięki oddziaływaniom Saturna będziesz miał szansę z czasem ukończyć wszystkie cele.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Dzięki pozytywnemu ułożeniu Urana zbliżający się tydzień, da Baranowi długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby podwyżka?.W nadchodzących dniach Baran doświadczy, iż z pomocą przyjaciół nie ma kwestii niemożliwych. do zrealizowania. Najbliższy tydzień w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych służbowych kontaktów. Ale dzięki oddziaływaniom Saturna masz szansę na czas zakończyć swoje projekty. Szczęśliwa liczba w czasie tego tygodnia to 24. ... więcej i więcej »

Byk Przygotuj się dobrze na sobotę, prawdopodobnie będziesz miał czas żeby zabrać się ze znajomymi na spacer. Przyszły tydzień dla Byka to start jedynego w swoim rodzaju rozdziału, można zatem zacząć pewne sprawy od nowa, korzystając z nabytej wiedzy i doświadczeń. ... więcej i więcej »

Bliźnięta W nadchodzącym okresie staraj się więcej czasu spędzać z dzieckiem. W umyśle Bliźniąt narodzą się świeże pomysły zarobkowe. Przyszedł dzień, żeby rozpocząć głośno wyrażać własne myśli. Bliscy widzą nas nie tak jak tego oczekujemy. ... więcej i więcej »

Rak W bieżącym czasie nie zalecane jest rozpoczynanie trudnych inicjatyw, dużo lepiej przeznaczyć swój wolny okres na odpoczynek. Jeśli marzysz o nowej pracy, to właśnie jest na to znakomity okres na takie działania. ... więcej i więcej »

Lew Zapamiętaj by do czwartku wykonać wszelkie znaczące zagadnienia. Los prawdopodobnie wkrótce wynagrodzi Ci trudy, jakie otrzymałeś w poprzednim tygodniu. Wkrótce zaistnieje w Tobie wizja przemian i tym razem ma szansę do spełnienia, dlatego też już czas na ciekawe zakupy. ... więcej i więcej »

Panna Zaprzestań roztrząsać to co było, a zauważ przyszłość, i dbaj o przyjaźnie, gdyż niebawem mogą się przydać. Niebezpieczny dla Ciebie numer w czasie tego tygodnia to 1. ... więcej i więcej »

Waga Masz dużą nadzieję zobaczyć jeden, pasujący kawałek do ciekawej układanki którą stanowi twój własny świat. Dla Wagi ten tydzień to okres nieprzewidzianego wzmożonego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotąd nic takiego nie można było się spodziewać. ... więcej i więcej »

Skorpion Oczekuje na Skorpiona przede wszystkim praca nad zrozumieniem to co mówią inni. Żeby sporo pojąć należy zaangażować chłodne kalkulacje. Już niedługo pojawi się w twojej głowie zamiar zmian i tym razem ma szansę realizacji, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć byłe sprawy. ... więcej i więcej »

Strzelec Osoby nie będące w związku spod znaku Strzelca w najbliższym okresie będą miały szansę na odszukanie drugiej połówki na długie lata. Zastanawiasz się tak niestandardowo, że znajomi nie umieją ci pomóc. ... więcej i więcej »

Koziorożec Zastanawiasz się tak nietypowo, że pozostali nie umieją za Tobą nadążyć. Tydzień sprzyja szukaniu miłosci oraz małym zmianom celów. ... więcej i więcej »

Wodnik Osoba urodzona pod tym znakiem musi nie zapominać, że nic nie znaczące zadania które odkłada codziennie, pod koniec tygodnia przypomną o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. Wspólne oddziaływanie na Wodnika planety Mars i Saturn oznacza zwiększone szansę na sukces. ... więcej i więcej »

Ryby Człowiek urodzony w tym znaku musi nie zapominać, że małe zadania które zostawia na później codziennie, pod koniec tygodnia okażą się istotne i zabraknie już na nie czasu. Dla Ryby najbliższy czas to okres dającego sie przewidzieć, słabnącego zainteresowania ze strony ludzi po których dotąd niczego takiego nie można było się spodziewać. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Piątek to dobry termin do samotnych wypraw w trakcie których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. Najgorszym dniem na sprawy miłosne będzie z dużym prawdopodobieństwem poniedziałek. Wadze nie będzie sprzyjać wsparcie żywiołu powietrza. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Wadze szczególnie będzie dopisywało szczęście w życiu uczuciowym, oczywiście, jeżeli nie prześpi dwóch najbliższych, nadchodzących dni. Pamiętaj! W weekend będzie ci groził kolor biały, badaj ubrania innych ludzi pod tym kątem. Waga ma pod koniec tego tygodnia słuchać uważnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Wagi korzystny do podjęcia decyzji w sprawach materialnych. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

O Wadze, raczej nie o tobie, będzie się dużo mówiło w Twojej okolicy. Nie spędzaj czasu godzinami przed telewizorem, lepiej udaj się na aktywną wycieczkę nad wodę. Wolne kobiety spod znaku Wagi w zbliżającym się czasie będą miały sposobność na odszukanie partnera na dobre i na złe. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Najlepszym dniem na sprawy uczuciowe będzie raczej czwartek. Pamiętaj aby do czwartku załatwiać wszelkie ważne rzeczy. Siła wyższa być może niedługo wynagrodzi Tobie straty, jakie otrzymałeś w ostatnim czasie. Konstelacja Wagi ciągle będzie w sprzyjającym ustawieniu z Jowiszem co wpłynie na życie rodziny. ...
więcej i więcej »

stopka