horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 marca 2019 do dnia 17 marca 2019

linia_poziom

Waga Twoja brakująca połóweczka Lwa - najlepszy horoskop tygodniowy

Waga Twoja brakująca połóweczka Lwa

W wtorek znajomy pogorszy Ci humor, ale do piątku, jeśli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do normy. Najlepszym dniem na sprawy uczuciowe będzie z dużym prawdopodobieństwem środa. Konstelacja Wagi ciągle będzie w sprzyjającym ustawieniu z Merkurym co wpłynie na sprawy codzienne.

Wydarzenia będą przebiegać w szybkim czasie, tak jakby od jakiegoś czasu do tego się przymierzały. Spróbuj w najbliższym czasie skupić się na przeżyciach powiązanych ze swoim życiem zawodowym. Bądź czujny bo dużo incydentów powiązanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało wokół ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Jowisza na znak Wagi będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. Tydzień w pracy Wagi, stanie się porą podejmowania decyzji i lekcją odpowiedzialności za nie. Należy więc każdy wybór dobrze przemyśleć. Najbliższy czas okaże się dla Wagi wielce pracowitym okresem Jednak dzięki pozytywnemu ułożeniu Neptuna zdoła rozstrzygnąć wszystkie formalności.

O Wadze, być może o tobie, będzie głośno się mówiło w Twojej okolicy. Astrologiczne obliczenia mówią, że Wadze teraz nic nie powinno przeszkodzić w odzyskaniu dobrego imienia. Osoba urodzona w tym znaku musi pamiętać, że na pozór małe sprawy do załatwienia które odkłada każdego dnia, z końcem tygodnia przypomną o sobie i może już zabraknąć na nie czasu.

Wadze nie będzie sprzyjać wsparcie żywiołu ognia. Zwracaj uwagę z kim się spotykasz, uważnie przeanalizuj czy to dla Twojej osoby dobre kontakty. Ważna koleżanka w nadchodzącym czasie zwróci się do Ciebie o pożyczkę, jeżeli nie chcesz zakończyć znajomości odmów tej osobie.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Pamiętaj aby do niedzieli zakończyć wszelkie ważne formalności. Siła wyższa przypuszczalnie niedługo wynagrodzi Ci smutki, jakie doznałeś w poprzednim tygodniu. Jeżeli ostatnimi czasy trapiły Cię nieciekawe dolegliwości to w nadchodzących dniach dzięki wsparciu nieznanych sił możesz oczekiwać polepszenia . ... więcej i więcej »

Byk Wiele znaczącym sygnałem okaże się odblask światła w torbie członka rodziny. Bykowi raczej słabo będzie sprzyjało powodzenie w miłości, ale pod warunkiem, że nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Nie oczekuj niemiłej zmiany ze strony członka rodziny z zagranicy. Ten tydzień dla Bliźniąt to zaczątek jedynego w swoim rodzaju rozdziału, jest okazja zatem rozpocząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc z nabytej mądrości i doświadczeń. ... więcej i więcej »

Rak W poniedziałek ktoś z rodziny zepsuje Ci plany, ale do czwartku, pod warunkiem, że będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko prawdopodobnie wróci do porządku. Pamiętaj! W te dni będzie ci groził kolor biały, obserwuj ubrania innych ludzi na obecność tego koloru. ... więcej i więcej »

Lew Najlepszym dniem na sprawy zawodowe będzie niewątpliwie środa. Tydzień sprzyja zakupom i dużym modyfikacjom celów. ... więcej i więcej »

Panna Jeżeli ostatnio gnębiły Ciebie różne choroby to w nadchodzących dniach dzięki ingerencji nieznanych sił powinieneś spodziewać się poprawy. Nie spędzaj czasu godzinami przed ekranem komputera, lepiej idź na szybką przechadzkę do parku. ... więcej i więcej »

Waga Nie oczekuj trudnej wizyty członka rodziny dawno nie widzianego w Twoim domu. Staraj się pić rozsądne ilości herbaty, pamiętaj że, płyny w pewnym stopniu wpływają w niewielkim stopniu na Twoją aurę. ... więcej i więcej »

Skorpion Wydarzenia będą działy się w łagodnym tempie, tak jakby od jakiegoś czasu do tego się przymierzały. Masz małą szansę zobaczyć istotny, pasujący kawałek do skomplikowanej układanki którą jest twoje życie wewnętrzne. ... więcej i więcej »

Strzelec Staranność i pedantyzm osób spod znaku Strzelca zostaną z początkiem tygodnia zauważone, co może stać się źródłem od dawna spodziewanych zmian. Zacznij zauważać z kim się zadajesz, szczegółowo przeanalizuj czy to dla Ciebie dobre relacje. ... więcej i więcej »

Koziorożec W czwartek wieczorem dobra gwiazda nie będzie Ci sprzyjać, dlatego więc zmień swoje plany w tym dniu. Jeżeli niedawno dosięgły Cię nieciekawe przypadłości to w nadchodzących dniach dzięki ingerencji sprzyjających Ci energii powinieneś liczyć na poprawę. ... więcej i więcej »

Wodnik Spróbuj w tym tygodniu skupić się na kwestiach związanych ze swoją pracą. Koniecznie bądź uważny ponieważ wiele incydentów związanych z twoją rodziną będzie się toczyło blisko ciebie. Możliwe, że wpływ Marsa na znak Wodnika będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. Nie przesiaduj wiecznie przed komputerem, zamiast tego idź na szybką wycieczkę w teren. ... więcej i więcej »

Ryby Zmiana położenia Neptuna w znaku Ryby która niedługo się wydarzy już niedługo da o sobie znać mocnym oddziaływaniem. W poniedziałek znajomy zepsuje Tobie humor, ale do czwartku, jeżeli będziesz zachowywać się normalnie, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do porządku. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

O Wadze, być może o tobie, będzie się dużo mówiło w Twojej miejscowości. Przekonasz się, iż przez wsparcie kolegów nie będzie spraw niemożliwych do zrealizowania. Drobiazgowość i sumienność osób spod znaku Wagi nie zostaną z początkiem tygodnia docenione, co stanie się przyczyną z dawna zapowiadanych zmian. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Nadchodzący czas w pracy Wagi, stanie się okresem podejmowania ważnych decyzji i lekcją odpowiedzialności za nie. Godzi się przeto każdorazowy wybór dobrze rozważyć. Nadchodzący tydzień będzie dla Wagi bardzo pracowitym czasem. Ale dzięki odpowiedniemu ułożeniu Neptuna będzie w stanie wyjaśnić wszystkie formalności. Czeka na Wagę teraz praca nad zrozumieniem bliskich. Żeby chociaż cześć pojąć należy odrzucić dotychczasowe przekonania. Zmiany będą przebiegać w szybkim tempie, tak jakby od dawna miało to nastąpić. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Działasz tak niestandardowo, że inni nie umieją dotrzymać ci kroku. Tydzień sprzyja wyjazdom oraz ostrożnym modyfikacjom planów. Wolne kobiety spod znaku Wagi w nadchodzącym czasie będą miały sprzyjające okoliczności na odszukanie partnera na całe życie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Wadze słabo będzie dopisywało powodzenie w w sprawach zawodowych, ale tylko wtedy, gdy nie przegapi, trzech najbliższych, nadchodzących dni. Saturn w układzie wraz z Wenusem sprawi, że Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza aniżeli samopoczucie psychiczne. Zmiany będą przebiegać w powolnym tempie, tak jakby od lat na to czekały. ...
więcej i więcej »

stopka