horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 lutego 2019 do dnia 17 lutego 2019

linia_poziom

Waga Twoja brakująca połóweczka Lwa - najlepszy horoskop tygodniowy

Waga Twoja brakująca połóweczka Lwa

Masz dużą nadzieję zobaczyć istotny, pasujący kawałek do ciekawej układanki którą stanowi twoja rodzina. Przyszedł czas, żeby rozpocząć aktywnie wyrażać własne emocje. Pozostali widzą nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. Zaprzestań roztrząsać minione czasy, a dojrzyj to co teraz, i podtrzymuj przyjaźnie, gdyż wkrótce mogą być użyteczne.

Doświadczysz, iż przez wsparcie układu planet nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych do zrealizowania. Dlatego, że sami się gubimy spodziewajmy się od znajomych zrozumienia. Już niedługo zaistnieje w Tobie chęć przemian i tym razem ma szansę realizacji, w związku z tym już czas na oczekujące Cię zakupy.

Pozytywnym omenem może być szklanka wina w torbie przyjaciela. Spotka Wagę głównie praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Aby sporo zrozumieć należy zaangażować dotychczasowe przekonania. W niedzielę po południu szczęście będzie Tobie sprzyjać, dlatego więc zmień swoje działania o tej porze.

Tydzień nie sprzyja robieniu porządków oraz dużym zmianom zamiarów. Zmiana położenia Jowisza w znaku Wagi która niedługo będzie miała miejsce już wkrótce wpłynie na Twoje życie słabym oddziaływaniem. Najbliższy tydzień w firmie Wagi, okaże się okresem podejmowania ważnych decyzji i lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaca się przeto każdorazowy wybór dobrze przeanalizować .Tydzień będzie dla Wagi wielce aktywnym czasem. Ale dzięki odpowiedniemu układowi Neptuna zdoła rozstrzygnąć wszystkie sprawy.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Baranowi przeciętnie będzie sprzyjało szczęście w miłości, jeśli nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni. Merkury w koniunkcji z Marsem sprawi, że Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza aniżeli kondycja psychiczna. ... więcej i więcej »

Byk Spotęgowane działanie na Ciebie planety Jowisz oraz Saturn zapowiada zmniejszone nadzieje na sukces. Możesz spodziewać się miłej przygody ze strony gościa z innego miasta. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Zapamiętaj by do niedzieli wykonać wszelkie znaczące sprawy. Opatrzność prawdopodobnie wkrótce zrekompensuje Ci troski, jakie doznałeś w ostatnim czasie. Dopilnuj by pić choćby minimalne ilości kawy, pamiętaj że, napoje zasadniczo mają wpływ w niewielkim stopniu na Twoje samopoczucie. ... więcej i więcej »

Rak W niedzielę po południu dobra gwiazda będzie Tobie sprzyjać, dlatego też zmień swoje plany o tej porze. Oczekuj trudnej wizyty bliskiego z innego miasta. ... więcej i więcej »

Lew zbliżającym się czasie tygodniu, będziesz łagodniejszy niż zwykle. W środę przeanalizujesz w niedalekiej przyszłości awansować. W sobotę możliwe są ciekawe oferty podróży. Przygotuj się starannie na wypoczynek, może będziesz miał kilka godzin żeby wybrać się z rodziną na spacer. ... więcej i więcej »

Panna Nie zapomnij! Na początku tygodnia będzie ci przypominał o sobie kolor biały, badaj swoje otoczenie pod tym kątem. Przychodzi dzień, by zacząć uzewnętrzniać swoje emocje. Członkowie rodziny postrzegają nas nie tak jak tego chcielibyśmy. ... więcej i więcej »

Waga Niedługo pojawi się w Twoim umyśle zamiar zmian i tym razem ma szansę spełnienia, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć byłe sprawy. W nadchodzącym tygodniu postaraj się dużą ilość czasu spędzać na ćwiczeniach. W umyśle Wagi narodzą się świeże idee finansowe. ... więcej i więcej »

Skorpion W poniedziałek znajomy zepsuje Ci humor, ale do soboty, pod warunkiem, że będziesz zachowywać się normalnie, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do normy. Skorpionowi będzie sprzyjać wsparcie żywiołu ognia. ... więcej i więcej »

Strzelec W bieżącym okresie nie zalecane jest rozpoczynanie dużych koncepcji, lepiej zagospodarować swój wolny czas na sport. Pilnuj tego co jesz, jedzenie potrafi oddziaływać na zachowanie, toteż zwróć przez najbliższe dni szczególną uwagę na truskawki, te owoce mogą pozbawić Cię mocy. ... więcej i więcej »

Koziorożec Już wkrótce będzie miała miejsce fizyczna wędrówka, na której zdasz sobie sprawę, że Twoja ocena niektórych osób będzie właściwa. Koziorożcowi szczególnie będzie dopisywało powodzenie w życiu uczuciowym, ale pod warunkiem, że nie prześpi dwóch najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Wodnik Spróbuj w najbliższym czasie skoncentrować się na zdarzeniach związanych ze swoim życiem zawodowym. Musisz być czujny gdyż wiele spraw powiązanych z twoją rodziną będzie się toczyło blisko ciebie. Możliwe, że wpływ Jowisza na znak Wodnika będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. Wspólne oddziaływanie na Ciebie planety Mars i Uran oznacza zmniejszone nadzieje na sukces. ... więcej i więcej »

Ryby Szczęśliwy Numer w czasie tego tygodnia to 51. Zakończ rozgrzebywać przeszłość, natomiast zauważ to co teraz, oraz pielęgnuj przyjaźnie, bo wkrótce mogą być użyteczne. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Mars, który przeważnie przynosi powodzenie Wadze, w najbliższym czasie nie zamierza być tak łaskawy, przygotuj się na wielkie rozczarowanie. Słońce sprzyja odnawianiu kontaktów towarzyskich. Jeżeli fantazjujesz o własnej firmie, to jest na to wspaniały okres na tego typu decyzje. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Zwróć uwagę by pić więcej wody, pamiętaj że, napoje czasami mają wpływ niematerialnie na Twoje ciało. Ważnym sygnałem będzie pęk kluczy w dłoni osoby, którą lubisz. Wadze wyjątkowo będzie sprzyjało szczęście w grach losowych, jeśli nie przegapi, czterech najbliższych, nadchodzących dni. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Uważaj by pić więcej alkoholu, wbrew pozorom napoje zasadniczo oddziaływują w niewielkim stopniu na Twoją aurę. Nawet jeśli ostatnio trapiły Cię różne dolegliwości to w nadchodzących dniach dzięki pomocy układu planet możesz liczyć na poprawę. Przestań rozpamiętywać minione czasy, natomiast zwróć uwagę na przyszłość, oraz dbaj o znajomości, gdyż lada dzień mogą być pomocne. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Emocjonalnie ten tydzień będzie czasem straconym. Słońce ustawi się w takim położeniu względem Wenus że zrealizowanie planów może okazać się bardzo ułatwione. W nadchodzącym okresie staraj się dużą ilość godzin spędzać w domu. W głowie Wagi pojawią się nowe idee finansowe. ...
więcej i więcej »

stopka