horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 7 stycznia 2019 do dnia 13 stycznia 2019

linia_poziom

Waga Twoja brakująca połóweczka Lwa - najlepszy horoskop tygodniowy

Waga Twoja brakująca połóweczka Lwa

Poczujesz, że przez pomoc przyjaciół nie będzie spraw niemożliwych do spełnienia. Spotęgowane działanie na Wagę planety Jowisz i Pluton oznacza zwiększone nadzieje na spotkanie szczęścia. Wiele znaczącym omenem może okazać się szklanka wina w szufladzie osoby, którą lubisz.

Konstelacja Wagi krótkotrwale będzie w sprzyjającym układzie z Marsem co będzie oddziaływać na sprawy przyjaciół. W najbliższym czasie będzie miała miejsce fizyczna wędrówka, podczas której zrozumiesz, iż Twoja krytyka osób będzie fałszywa. Staranność i sumienność osób spod znaku Wagi zostaną z początkiem tygodnia docenione, co będzie źródłem z dawna oczekiwanych zmian.

Wydarzenia będą dziać się w powolnym czasie, tak jakby od dawna do tego się przymierzały. Dzięki odpowiedniemu układowi Saturna nadchodzący tydzień, przyniesie Wadze długo oczekiwanych atrakcji, czyżby nowa praca?.Wnajbliższym czasie Waga poczuje, że z pomocą rodziny nie ma kwestii niemożliwych. do wykonania. Zbliżający się czas w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich służbowych spotkań. Jednak dzięki wpływom Jowisza masz szansę pomyślnie ukończyć swojecele. Zapamiętaj aby do piątku pozałatwiać wszelkie ważne sprawy. Siła wyższa prawdopodobnie niedługo zrekompensuje Ci trudy, które doznałeś ostatnim czasy.

Zacznij zauważać z kim się zadajesz i dokładnie rozważ czy to dla Twojej osoby odpowiednie relacje. Najlepszym dniem na sprawy urzędowe będzie prawdopodobnie poniedziałek. O Wadze, raczej nie o tobie, będzie się dużo plotkowało w Twojej miejscowości.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Staranność i uporządkowanie osób spod znaku Barana nie zostaną na początku tygodnia docenione, co może stać się źródłem dawno oczekiwanych roszad. Dzięki pozytywnemu ułożeniu Neptuna najbliższy tydzień, przyniesie Baranowi wiele niespodzianek, czyżby podwyżka?.Wnajbliższym czasie Baran przekona się, iż przy pomocy rodziny nie ma pomysłów niemożliwych. do spełnienia. Najbliższy okres w pracy stanie pod znakiem ciężkich biznesowych spotkań. Wszakże dzięki wpływom Księżyca masz szansę na czas zakończyć wszystkie cele. ... więcej i więcej »

Byk W nadchodzącym okresie nie zalecane jest realizowanie trudnych przedsięwzięć, lepiej zagospodarować wolny czas na rekreację. Astrologiczne obliczenia oznajmiają, że Bykowi w tym czasie nic nie powinno przeszkodzić w odzyskaniu szacunku. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Materialnie ten tydzień będzie czasem dużych szans. Sprzyjający Tobie numer w tym tygodniu to 5 0. ... więcej i więcej »

Rak Już niedługo zaistnieje w Twoim umyśle wola spotkania i tym razem ma możliwość realizacji, w związku z tym najwyższy czas na oczekujące Cię wyznania. W tym tygodniu postaraj się uczciwie dzielić wolny czas między uczuciami i sferą zawodową, a Mars pomoże uniknąć Tobie zbędnych emocji. ... więcej i więcej »

Lew Wiarygodna osoba w niedługim okresie poprosi Ciebie o pożyczkę, jeżeli nie chcesz skończyć tej znajomości odmów jej. Spróbuj w tym tygodniu skoncentrować się na przeżyciach związanych z uczuciami. Bądź uważny bo sporo problemów powiązanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało blisko ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Marsa na znak Lwa będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. ... więcej i więcej »

Panna Najbliższy czas w firmie Panny, okaże się okresem podejmowania istotnych decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Opłaca się więc każdy wybór dobrze przemyśleć. Nadchodzący tydzień będzie dla Panny wielce pracowitym czasem. Ale dzięki odpowiedniemu położeniu Księżyca będzie w stanie rozwiązać wszystkie sprawy. Wspólne oddziaływanie na siebie planety Jowisz i Uran zapowiada zmniejszone szansę na porażkę. ... więcej i więcej »

Waga Najgorszym dniem na sprawy finansowe będzie z pewnością środa. Merkury w kompozycji wraz z Plutonem będzie odpowiedzialny za to, że Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza niż samopoczucie psychiczne. ... więcej i więcej »

Skorpion Skorpionowi wyjątkowo będzie dopisywało szczęście w w sprawach zawodowych, ale tylko wtedy, gdy nie przegapi, trzech najbliższych, nadchodzących dni. Staranność i sumienność osób spod znaku Skorpiona nie zostaną na końcu tygodnia dostrzeżone, co będzie początkiem z dawna spodziewanych zmian. ... więcej i więcej »

Strzelec Przekonasz się, że przez wsparcie przyjaciół nie będzie spraw niemożliwych do załatwienia. Tydzień sprzyja zmianom w życiu oraz niespodziewanym modyfikacjom zamiarów. ... więcej i więcej »

Koziorożec Nadchodzi czas, by rozpocząć inaczej uzewnętrzniać swoje myśli. Inni widzą nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. Tydzień w firmie Koziorożca, okaże się czasem podejmowania i nauki odpowiedzialności za nie. Opłaci się przeto każdorazowy wybór dokładnie rozstrzygnąć. Najbliższy tydzień będzie dla Koziorożca wielce aktywnym okresem Ale dzięki odpowiedniemu ułożeniu Urana zdoła rozwiązać wszystkie formalności. ... więcej i więcej »

Wodnik W nadchodzącym okresie próbuj większość godzin przebywać z dzieckiem. W umyśle Wodnika pojawią się nowe pomysły finansowe. W najbliższym okresie, staniesz się twardszy niż zwykle. czwartek zastanowisz się w niedalekiej przyszłości awansować. W piątek prawdopodobne są ciekawe propozycje zawodowe. ... więcej i więcej »

Ryby Drobiazgowość i sumienność ludzi spod znaku Ryby nie zostaną na końcu tygodnia docenione, co stanie się źródłem od dawna zapowiadanych zmian. Nawet jeśli niedawno gnębiły Ciebie nieciekawe choroby to w nadchodzących dniach dzięki pomocy znajomych powinieneś liczyć na poprawę. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Jowisz, który często przynosi dobrą passę Wadze, w najbliższym tygodniu nie zamierza być tak wspaniałomyślny, przygotuj się na duże rozgoryczenie. Jowisz sprzyja w załatwianiu spraw osobistych. We wtorek w południe układ gwiazd będzie Ci sprzyjać, w związku z tym dopasuj swoje działania w tym dniu. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Wadze będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu powietrza. Przyszedł dzień, by zacząć spokojniej pokazywać własne uczucia. Inni widzą nas nie tak jak tego oczekujemy. Osoby nie będące w związku spod znaku Wagi w najbliższym okresie będą miały sposobność na poznanie partnera na dobre i na złe. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Waga ma na początku tego tygodnia słuchać bardzo dokładnie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Wagi sprzyjający do podjęcia kroków w sprawach finansowych. Saturn w układzie z Marsem sprawi, że Twoja sprawność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli samopoczucie psychiczne. Waga ma nawyk nie dawania innym prawa do głosu. Mimo to w środę szczególnie odszukaj ludzi którym możesz pomóc oddając im czas by coś zrobiły samemu. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Zapamiętaj aby do niedzieli zrealizować wszelkie znaczące zagadnienia. Los być może niedługo zrekompensuje Tobie troski, które doznałeś w ostatnim czasie. Poczujesz, iż przez wsparcie koleżanek nie będzie dla Ciebie spraw niemożliwych do zrealizowania. Tydzień sprzyja szukaniu miłosci i ostrożnym modyfikacjom celów. ...
więcej i więcej »

stopka