horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 3 grudnia 2018 do dnia 9 grudnia 2018

linia_poziom

Waga Twoja brakująca połóweczka Lwa - najlepszy horoskop tygodniowy

Waga Twoja brakująca połóweczka Lwa

Przyglądaj się temu co spożywasz, posiłki potrafią oddziaływać na nasze zachowanie, dlatego zwróć przez najbliższe dni szczególną uwagę na mandarynki, one mogą zakłócić w tobie przepływ sił witalnych. Plany będą dziać się w powolnym czasie, tak jakby od dawna miało to nastąpić. Wadze umiarkowanie będzie sprzyjało powodzenie w w sprawach zawodowych, ale pod warunkiem, że nie prześpi trzech najbliższych, nadchodzących dni.

O Wadze, raczej nie o tobie, będzie się sporo plotkowało w Twojej miejscowości. Masz sporą nadzieję odszukać jeden, pasujący kawałek do delikatnej mandali którą jest twój własny świat. Wadze nie będzie sprzyjać wsparcie żywiołu ognia.

Spróbuj w najbliższym czasie skupić się na kwestiach powiązanych z uczuciami. Musisz być czujny ponieważ wiele incydentów związanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało przy tobie. Prawdopodobnie wpływ Wenus na znak Wagi będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. Zmiana położenia Wenus w znaku Wagi która w przyszłości będzie mieć miejsce już niedługo da się odczuć negatywnym oddziaływaniem. O ile fantazjujesz o stałym związku, aktualnie jest na to genialny moment na takowe wyzwania.

Masz obecnie możliwość podreperować nie tylko swoje nastawienie, ale również kontakty z rodziną. Waga ma zwyczaj zabierania innym głosu. Mimo to w niedzielę wyjątkowo zwróć uwagę na osoby którym możesz pomóc dając im czas aby coś zrobiły samemu. Astrologiczne obliczenia pokazują, że Wadze w tym czasie nic nie powinno przeszkodzić w odzyskaniu szacunku.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Uczysz się tak niestandardowo, że pozostali nie mogą za Tobą nadążyć. Nie zapomnij! W weekend będzie ci sprzyjał kolor czerwony, oglądaj ubrania innych ludzi na obecność tego koloru. ... więcej i więcej »

Byk Bykowi nie będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu ziemi. Plany będą dziać się w spodziewanym tempie, jakby od jakiegoś czasu na to czekały. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Mars, który zazwyczaj dostarcza pomyślność Bliźniętom, w zbliżającym się czasie nie zamierza być tak szczodry, czeka Ciebie spore rozgoryczenie. Dla Bliźniąt najbliższy tydzień będzie okresem dającego sie przewidzieć, wzmożonego zainteresowania ze strony znajomych po których dotąd nic takiego nie można było oczekiwać. ... więcej i więcej »

Rak Zakończ przywoływać minione czasy, natomiast dojrzyj teraźniejszość, i dbaj o przyjaźnie, ponieważ już za parę dni mogą być pomocne. Samotne osoby spod znaku Raka w najbliższym okresie będą miały sposobność na poznanie partnera na dobre i na złe. ... więcej i więcej »

Lew Masz właśnie sposobność podreperować nie jedynie własne samopoczucie, ale także więzi z rodziną. Konstelacja Lwa nadal będzie w sprzyjającym ustawieniu z Merkurym co będzie oddziaływać na sprawy bliskich. ... więcej i więcej »

Panna Wkrótce przydarzy Ci się duchowa podróż, na której dowiesz się, iż Twoja ocena osób jest niepoprawna. Spotka Ciebie teraz praca nad wsłuchaniem się w siebie. Aby Wszystko ogarnąć powinno się zdecydować się na uczucia. ... więcej i więcej »

Waga Wkrótce pojawi się w Twoim umyśle wizja spotkania i tym razem ma możliwość do pełnej realizacji, w związku z tym najwyższy czas na oczekujące Cię wyzwania. Ważnym znakiem okaże się drobna moneta w ręku umundurowanego człowieka. ... więcej i więcej »

Skorpion Przygotuj się szybko na sobotę, może będziesz miał czas żeby wybrać się ze znajomymi na koncert. Przestań rozgrzebywać minione czasy, a doceń przyszłość, i dbaj o znajomości, gdyż niebawem mogą być przydatne. ... więcej i więcej »

Strzelec O Strzelcu, raczej nie o tobie, będzie się dużo plotkowało przez Internet. Poczujesz, że przez wsparcie układu planet nie ma dla Ciebie spraw niemożliwych do spełnienia. ... więcej i więcej »

Koziorożec W środę w południe szczęście będzie Ci sprzyjać, dlatego też przemyśl swoje działania na ten dzień. Wspólne działanie na Ciebie planety Jowisz oraz Uran oznacza zmniejszone szansę na spotkanie szczęścia. ... więcej i więcej »

Wodnik Już wkrótce przydarzy Ci się ważna podróż, podczas której zrozumiesz, że Twoja ocena niektórych osób jest fałszywa. Przyglądaj się temu co spożywasz, jedzenie potrafi oddziaływać na zachowanie, toteż zwracaj uwagę na czereśnie, ponieważ mogą zakłócić w tobie przepływ energii. ... więcej i więcej »

Ryby W nadchodzącym tygodniu postaraj się więcej godzin przesiadywać w domu. W myślach Ryby narodzą się nowe pomysły zarobkowe. O Rybie, możliwe, że o tobie, będzie się sporo plotkowało przez Internet. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Dla Wagi ten tydzień to okres niespodziewanego, umiarkowanego zainteresowania ze strony znajomych po których dotąd niczego takiego nie można było się spodziewać. Już niedługo wykiełkuje w Twoim umyśle zamiar zmian i tym razem ma możliwość do pełnej realizacji, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć dawne wydarzenia. W najbliższym czasie pojawi się w Twoim umyśle chęć zmian i tym razem będzie miała szansę realizacji, dlatego też już czas na ciekawe zakupy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Merkury sprzyja w załatwianiu spraw miłosnych. Nie oczekuj miłej zmiany ze strony bliskiego z zagranicy. Osoby nie będące w związku spod znaku Wagi w zbliżającym się czasie będą miały szansę na poznanie drugiej połówki na zawsze. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Masz małą szansę zobaczyć pewien, poszukiwany kawałek do skomplikowanej konstrukcji którą jest twoja praca. Sobota to właściwy termin do samotnych wypraw podczas których możesz spotkać kogoś na kogo czekasz. zbliżającym się czasie okresie, będziesz twardszy niż na co dzień. W środę zastanowisz się niebawem awansować. W sobotę możliwe są niewiarygodne oferty wyjazdu. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Zaprzestań rozpamiętywać dawne dzieje, a doceń teraźniejszość, i dbaj o znajomości, ponieważ niedługo mogą być użyteczne. Najbliższy czas w pracy Wagi, okaże się porą podejmowania ważnych decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Warto więc każdorazowy wybór dobrze przemyśleć. Najbliższy tydzień będzie dla Wagi wybitnie pracowitym okresem Ale dzięki odpowiedniemu położeniu Neptuna będzie w stanie wyjaśnić wszystkie sprawy. Najsłabszym dniem na sprawy zawodowe będzie raczej czwartek. ...
więcej i więcej »

stopka