horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 15 kwietnia 2019 do dnia 21 kwietnia 2019

linia_poziom

Waga Twoja brakująca połóweczka Koziorożca - najlepszy horoskop tygodniowy

Waga Twoja brakująca połóweczka Koziorożca

Księżyc ustawi się w takim położeniu do Wenus że wykonanie postanowień może okazać się bardzo ułatwione. O Wadze, możliwe, że o tobie, będzie się dużo plotkowało w Twojej okolicy. W bieżącym tygodniu nie jest wskazane wykonywanie trudnych koncepcji, dużo lepiej zagospodarować swój wolny okres na odpoczynek.

Wkrótce zaistnieje w Twoim umyśle chęć przemian i tym razem będzie miała szansę do pełnej realizacji, w związku z tym już czas na nowe wyzwania. Szczęśliwa liczba w tym tygodniu to 15. Konstelacja Wagi chwilowo będzie w rzadkim układzie z Saturnem co będzie oddziaływać na sprawy rodziny.

Merkury w kombinacji z Plutonem spowoduje, że Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza aniżeli sprawność umysłowa. Pilnuj tego co jesz, jedzenie potrafi oddziaływać na zdrowie, dlatego zwracaj szczególną uwagę na porzeczki, te owoce mogą zapewnić ci sporo mocy. W najbliższym czasie odbędzie się fizyczna wędrówka, na której zdasz sobie sprawę, iż Twoja ocena przyjaciół jest słuszna.

Nadchodzi czas, by zacząć aktywnie uzewnętrzniać własne myśli. Członkowie rodziny postrzegają nas nie tak jak tego chcielibyśmy. Pozycja centralna Jowisza w znaku Wagi która niedługo się wydarzy już niedługo da się odczuć słabym działaniem. Wadze raczej słabo będzie dopisywało powodzenie w grach losowych, ale tylko wtedy, gdy nie prześpi trzech najbliższych, nadchodzących dni.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Dzięki pozytywnemu ułożeniu Urana zbliżający się tydzień, da Baranowi długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby podwyżka?.W nadchodzących dniach Baran doświadczy, iż z pomocą przyjaciół nie ma kwestii niemożliwych. do zrealizowania. Najbliższy tydzień w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych służbowych kontaktów. Ale dzięki oddziaływaniom Saturna masz szansę na czas zakończyć swoje projekty. Szczęśliwa liczba w czasie tego tygodnia to 24. ... więcej i więcej »

Byk Przygotuj się dobrze na sobotę, prawdopodobnie będziesz miał czas żeby zabrać się ze znajomymi na spacer. Przyszły tydzień dla Byka to start jedynego w swoim rodzaju rozdziału, można zatem zacząć pewne sprawy od nowa, korzystając z nabytej wiedzy i doświadczeń. ... więcej i więcej »

Bliźnięta W nadchodzącym okresie staraj się więcej czasu spędzać z dzieckiem. W umyśle Bliźniąt narodzą się świeże pomysły zarobkowe. Przyszedł dzień, żeby rozpocząć głośno wyrażać własne myśli. Bliscy widzą nas nie tak jak tego oczekujemy. ... więcej i więcej »

Rak W bieżącym czasie nie zalecane jest rozpoczynanie trudnych inicjatyw, dużo lepiej przeznaczyć swój wolny okres na odpoczynek. Jeśli marzysz o nowej pracy, to właśnie jest na to znakomity okres na takie działania. ... więcej i więcej »

Lew Zapamiętaj by do czwartku wykonać wszelkie znaczące zagadnienia. Los prawdopodobnie wkrótce wynagrodzi Ci trudy, jakie otrzymałeś w poprzednim tygodniu. Wkrótce zaistnieje w Tobie wizja przemian i tym razem ma szansę do spełnienia, dlatego też już czas na ciekawe zakupy. ... więcej i więcej »

Panna Zaprzestań roztrząsać to co było, a zauważ przyszłość, i dbaj o przyjaźnie, gdyż niebawem mogą się przydać. Niebezpieczny dla Ciebie numer w czasie tego tygodnia to 1. ... więcej i więcej »

Waga Masz dużą nadzieję zobaczyć jeden, pasujący kawałek do ciekawej układanki którą stanowi twój własny świat. Dla Wagi ten tydzień to okres nieprzewidzianego wzmożonego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotąd nic takiego nie można było się spodziewać. ... więcej i więcej »

Skorpion Oczekuje na Skorpiona przede wszystkim praca nad zrozumieniem to co mówią inni. Żeby sporo pojąć należy zaangażować chłodne kalkulacje. Już niedługo pojawi się w twojej głowie zamiar zmian i tym razem ma szansę realizacji, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć byłe sprawy. ... więcej i więcej »

Strzelec Osoby nie będące w związku spod znaku Strzelca w najbliższym okresie będą miały szansę na odszukanie drugiej połówki na długie lata. Zastanawiasz się tak niestandardowo, że znajomi nie umieją ci pomóc. ... więcej i więcej »

Koziorożec Zastanawiasz się tak nietypowo, że pozostali nie umieją za Tobą nadążyć. Tydzień sprzyja szukaniu miłosci oraz małym zmianom celów. ... więcej i więcej »

Wodnik Osoba urodzona pod tym znakiem musi nie zapominać, że nic nie znaczące zadania które odkłada codziennie, pod koniec tygodnia przypomną o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. Wspólne oddziaływanie na Wodnika planety Mars i Saturn oznacza zwiększone szansę na sukces. ... więcej i więcej »

Ryby Człowiek urodzony w tym znaku musi nie zapominać, że małe zadania które zostawia na później codziennie, pod koniec tygodnia okażą się istotne i zabraknie już na nie czasu. Dla Ryby najbliższy czas to okres dającego sie przewidzieć, słabnącego zainteresowania ze strony ludzi po których dotąd niczego takiego nie można było się spodziewać. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Ważnym omenem może okazać się szklanka wina w torbie przyjaciela. Liczba na która musisz uważać w czasie tego tygodnia to 5. Zacznij zauważać z kim masz kontakty i dokładnie rozważ czy to dla Ciebie odpowiednie kontakty. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Dokładność i sumienność osób spod znaku Wagi zostaną na początku tygodnia docenione, co stanie się źródłem od dawna spodziewanych zmian. O ile fantazjujesz o własnej firmie, aktualnie jest to świetny etap na takowe decyzje. W sobotę w południe Twój znak zodiaku nie będzie Ci sprzyjać, w związku z tym dopasuj swoje plany w tym czasie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Wadze wyjątkowo będzie sprzyjało szczęście w w sprawach zawodowych, ale tylko wtedy, gdy nie przegapi, dwóch najbliższych, nadchodzących dni. Konstelacja Wagi nadal będzie w rzadkim układzie z Plutonem co wpłynie na życie rodziny. W bieżącym okresie nie polecane jest wykonywanie dużych koncepcji, lepiej przeznaczyć swój wolny czas na wypoczynek. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Niebezpieczny dla Ciebie numer na ten tydzień to 51. Uważaj na to co jesz, jedzenie potrafi działać na nasze samopoczucie, toteż zwróć przez najbliższe dni uwagę na ananasy, te owoce mogą zakłócić w tobie przepływ mocy. Wadze umiarkowanie będzie dopisywało szczęście w życiu uczuciowym, ale pod warunkiem, że nie prześpi trzech najbliższych, nadchodzących dni. ...
więcej i więcej »

stopka