horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 marca 2019 do dnia 17 marca 2019

linia_poziom

Waga Twoja brakująca połóweczka Koziorożca - najlepszy horoskop tygodniowy

Waga Twoja brakująca połóweczka Koziorożca

Dla Wagi nadchodzący czas będzie okresem spodziewanego, umiarkowanego zainteresowania ze strony znajomych po których dotąd niczego takiego nie można było oczekiwać. W czwartek rano układ gwiazd będzie Ci sprzyjać, w związku z tym zmień swoje działania na ten dzień. Niedługo przyjdzie w twojej głowie wizja zmian i tym razem ma możliwość spełnienia, dlatego też już czas zamknąć zakończyć byłe sprawy.

Oczekuje na Ciebie przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w siebie. Aby Wszystko ogarnąć powinno się zaangażować dotychczasowe przekonania. Najlepszym dniem na sprawy uczuciowe będzie prawdopodobnie poniedziałek. Waga ma zwyczaj nie dawania innym prawa do głosu. Mimo to w niedzielę szczególnie zwróć uwagę na ludzi którym możesz pomóc oddając im czas aby coś powiedziały.

Wzajemne oddziaływanie na Ciebie planety Mars oraz Uran oznacza zwiększone nadzieje na sukces. Przygotuj się starannie na sobotę, nie wykluczone, że znajdziesz czas żeby wybrać się ze znajomymi na spacer. Liczba na która musisz uważać w czasie tego tygodnia to 7.

Dzięki pozytywnemu układowi Neptuna nadchodzący tydzień, da Wadze dużo niespodzianek, czyżby awans?.Wnajbliższym czasie Waga poczuje, iż z pomocą rodziny nie ma rzeczy niemożliwych. do zrealizowania. Zbliżający się okres w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych służbowych spotkań. Ale dzięki oddziaływaniom Merkurego będziesz miał szansę pomyślnie ukończyć wszystkie cele. Wadze wyjątkowo będzie dopisywało szczęście w hazardzie, jeśli nie przegapi, trzech najbliższych, nadchodzących dni. Nadchodzi okres, żeby rozpocząć głośno pokazywać swoje emocje. Bliscy widzą nas nie tak jak tego oczekujemy.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Pamiętaj aby do niedzieli zakończyć wszelkie ważne formalności. Siła wyższa przypuszczalnie niedługo wynagrodzi Ci smutki, jakie doznałeś w poprzednim tygodniu. Jeżeli ostatnimi czasy trapiły Cię nieciekawe dolegliwości to w nadchodzących dniach dzięki wsparciu nieznanych sił możesz oczekiwać polepszenia . ... więcej i więcej »

Byk Wiele znaczącym sygnałem okaże się odblask światła w torbie członka rodziny. Bykowi raczej słabo będzie sprzyjało powodzenie w miłości, ale pod warunkiem, że nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Nie oczekuj niemiłej zmiany ze strony członka rodziny z zagranicy. Ten tydzień dla Bliźniąt to zaczątek jedynego w swoim rodzaju rozdziału, jest okazja zatem rozpocząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc z nabytej mądrości i doświadczeń. ... więcej i więcej »

Rak W poniedziałek ktoś z rodziny zepsuje Ci plany, ale do czwartku, pod warunkiem, że będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko prawdopodobnie wróci do porządku. Pamiętaj! W te dni będzie ci groził kolor biały, obserwuj ubrania innych ludzi na obecność tego koloru. ... więcej i więcej »

Lew Najlepszym dniem na sprawy zawodowe będzie niewątpliwie środa. Tydzień sprzyja zakupom i dużym modyfikacjom celów. ... więcej i więcej »

Panna Jeżeli ostatnio gnębiły Ciebie różne choroby to w nadchodzących dniach dzięki ingerencji nieznanych sił powinieneś spodziewać się poprawy. Nie spędzaj czasu godzinami przed ekranem komputera, lepiej idź na szybką przechadzkę do parku. ... więcej i więcej »

Waga Nie oczekuj trudnej wizyty członka rodziny dawno nie widzianego w Twoim domu. Staraj się pić rozsądne ilości herbaty, pamiętaj że, płyny w pewnym stopniu wpływają w niewielkim stopniu na Twoją aurę. ... więcej i więcej »

Skorpion Wydarzenia będą działy się w łagodnym tempie, tak jakby od jakiegoś czasu do tego się przymierzały. Masz małą szansę zobaczyć istotny, pasujący kawałek do skomplikowanej układanki którą jest twoje życie wewnętrzne. ... więcej i więcej »

Strzelec Staranność i pedantyzm osób spod znaku Strzelca zostaną z początkiem tygodnia zauważone, co może stać się źródłem od dawna spodziewanych zmian. Zacznij zauważać z kim się zadajesz, szczegółowo przeanalizuj czy to dla Ciebie dobre relacje. ... więcej i więcej »

Koziorożec W czwartek wieczorem dobra gwiazda nie będzie Ci sprzyjać, dlatego więc zmień swoje plany w tym dniu. Jeżeli niedawno dosięgły Cię nieciekawe przypadłości to w nadchodzących dniach dzięki ingerencji sprzyjających Ci energii powinieneś liczyć na poprawę. ... więcej i więcej »

Wodnik Spróbuj w tym tygodniu skupić się na kwestiach związanych ze swoją pracą. Koniecznie bądź uważny ponieważ wiele incydentów związanych z twoją rodziną będzie się toczyło blisko ciebie. Możliwe, że wpływ Marsa na znak Wodnika będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. Nie przesiaduj wiecznie przed komputerem, zamiast tego idź na szybką wycieczkę w teren. ... więcej i więcej »

Ryby Zmiana położenia Neptuna w znaku Ryby która niedługo się wydarzy już niedługo da o sobie znać mocnym oddziaływaniem. W poniedziałek znajomy zepsuje Tobie humor, ale do czwartku, jeżeli będziesz zachowywać się normalnie, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do porządku. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Człowiek urodzony pod tym znakiem musi nie zapominać, że mało znaczące sprawy do załatwienia które odkłada każdego dnia, w sobotę okażą się istotne i może już zabraknąć na nie czasu. Tydzień nie sprzyja wyjazdom i dużym zmianom zamiarów. Nawet jeśli ostatnio gnębiły Cię różne choroby to w tym tygodniu dzięki pomocy układu planet możesz oczekiwać polepszenia . ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Piątek to dobry czas do samotnych wycieczek w czasie których możesz spotkać kogoś na kogo czekasz. Niebezpieczny dla Ciebie numer w tym tygodniu to 57. Interesuj się tym co jesz, posiłki potrafią działać na samopoczucie, toteż zwracaj uwagę na śliwki, te owoce mogą dostarczyć ci dużo energii. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Mars sprzyja odnawianiu kontaktów towarzyskich. Uczuciowo ten tydzień będzie czasem szybkiego rozwoju. Niedobrym sygnałem okaże się pęk kluczy w mieszkaniu członka rodziny. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Tydzień w firmie Wagi, stanie się czasem podejmowania decyzji i nauki odpowiedzialności za nie. Warto przeto każdorazowy wybór dokładnie przeanalizować . Nadchodzący tydzień będzie dla Wagi bardzo aktywnym czasem. Jednak dzięki pozytywnemu ułożeniu Neptuna zdoła rozwikłać wszystkie formalności. Wkrótce pojawi się w Twoim umyśle zamiar zmian i tym razem będzie miała możliwość spełnienia, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. Zmiany będą dziać się w łagodnym czasie, jakby od lat na to czekały. ...
więcej i więcej »

stopka