horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 lutego 2019 do dnia 17 lutego 2019

linia_poziom

Waga Twoja brakująca połóweczka Koziorożca - najlepszy horoskop tygodniowy

Waga Twoja brakująca połóweczka Koziorożca

Gwiazdozbiór Wagi krótkotrwale będzie w niekorzystnym ustawieniu z Wenus co wpłynie na sprawy codzienne. Wadze wyjątkowo będzie dopisywało powodzenie w miłości, ale pod warunkiem, że nie przegapi, dwóch najbliższych, nadchodzących dni. Waga ma w tym tygodniu słuchać bardzo uważnie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Wagi korzystny do podjęcia kroków w sprawach finansowych.

W najbliższych dniach naucz się sprawiedliwie dzielić czas między sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Saturn pomoże uniknąć Tobie zbędnych wrażeń. Wkrótce zaistnieje w Twoim umyśle wola przemian i tym razem będzie miała szansę do pełnej realizacji, dlatego też już czas na nowe wyznania. Najlepszym dniem na sprawy finansowe będzie z dużym prawdopodobieństwem wtorek.

Pilnuj tego co spożywasz, jedzenie potrafi działać na samopoczucie, dlatego zwracaj teraz szczególną uwagę na maliny, one mogą dać Ci dużo mocy. Osoba urodzona pod tym znakiem musi pamiętać, że małe sprawy o których zapomina codziennie, w sobotę okażą się istotne i zabraknie już na nie czasu. Masz jedyną możliwość poprawić nie jedynie własne samopoczucie, ale też więzi z przyjaciółmi.

Staranność i sumienność osób spod znaku Wagi zostaną na końcu tygodnia docenione, co może być źródłem z dawna spodziewanych zmian. Słońce znajdzie się w takim układzie w stosunku do Jowisza że zrealizowanie planów będzie bardzo utrudnione. Nawet jeśli ostatnimi czasy trapiły Cię różne choroby to teraz dzięki ingerencji znajomych powinieneś oczekiwać polepszenia .

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Baranowi przeciętnie będzie sprzyjało szczęście w miłości, jeśli nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni. Merkury w koniunkcji z Marsem sprawi, że Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza aniżeli kondycja psychiczna. ... więcej i więcej »

Byk Spotęgowane działanie na Ciebie planety Jowisz oraz Saturn zapowiada zmniejszone nadzieje na sukces. Możesz spodziewać się miłej przygody ze strony gościa z innego miasta. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Zapamiętaj by do niedzieli wykonać wszelkie znaczące sprawy. Opatrzność prawdopodobnie wkrótce zrekompensuje Ci troski, jakie doznałeś w ostatnim czasie. Dopilnuj by pić choćby minimalne ilości kawy, pamiętaj że, napoje zasadniczo mają wpływ w niewielkim stopniu na Twoje samopoczucie. ... więcej i więcej »

Rak W niedzielę po południu dobra gwiazda będzie Tobie sprzyjać, dlatego też zmień swoje plany o tej porze. Oczekuj trudnej wizyty bliskiego z innego miasta. ... więcej i więcej »

Lew zbliżającym się czasie tygodniu, będziesz łagodniejszy niż zwykle. W środę przeanalizujesz w niedalekiej przyszłości awansować. W sobotę możliwe są ciekawe oferty podróży. Przygotuj się starannie na wypoczynek, może będziesz miał kilka godzin żeby wybrać się z rodziną na spacer. ... więcej i więcej »

Panna Nie zapomnij! Na początku tygodnia będzie ci przypominał o sobie kolor biały, badaj swoje otoczenie pod tym kątem. Przychodzi dzień, by zacząć uzewnętrzniać swoje emocje. Członkowie rodziny postrzegają nas nie tak jak tego chcielibyśmy. ... więcej i więcej »

Waga Niedługo pojawi się w Twoim umyśle zamiar zmian i tym razem ma szansę spełnienia, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć byłe sprawy. W nadchodzącym tygodniu postaraj się dużą ilość czasu spędzać na ćwiczeniach. W umyśle Wagi narodzą się świeże idee finansowe. ... więcej i więcej »

Skorpion W poniedziałek znajomy zepsuje Ci humor, ale do soboty, pod warunkiem, że będziesz zachowywać się normalnie, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do normy. Skorpionowi będzie sprzyjać wsparcie żywiołu ognia. ... więcej i więcej »

Strzelec W bieżącym okresie nie zalecane jest rozpoczynanie dużych koncepcji, lepiej zagospodarować swój wolny czas na sport. Pilnuj tego co jesz, jedzenie potrafi oddziaływać na zachowanie, toteż zwróć przez najbliższe dni szczególną uwagę na truskawki, te owoce mogą pozbawić Cię mocy. ... więcej i więcej »

Koziorożec Już wkrótce będzie miała miejsce fizyczna wędrówka, na której zdasz sobie sprawę, że Twoja ocena niektórych osób będzie właściwa. Koziorożcowi szczególnie będzie dopisywało powodzenie w życiu uczuciowym, ale pod warunkiem, że nie prześpi dwóch najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Wodnik Spróbuj w najbliższym czasie skoncentrować się na zdarzeniach związanych ze swoim życiem zawodowym. Musisz być czujny gdyż wiele spraw powiązanych z twoją rodziną będzie się toczyło blisko ciebie. Możliwe, że wpływ Jowisza na znak Wodnika będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. Wspólne oddziaływanie na Ciebie planety Mars i Uran oznacza zmniejszone nadzieje na sukces. ... więcej i więcej »

Ryby Szczęśliwy Numer w czasie tego tygodnia to 51. Zakończ rozgrzebywać przeszłość, natomiast zauważ to co teraz, oraz pielęgnuj przyjaźnie, bo wkrótce mogą być użyteczne. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Dzięki pozytywnemu ułożeniu Marsa zbliżający się tydzień, da Wadze długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby nowa praca?.W nadchodzącym tygodniu Waga przekona się, iż z pomocą przyjaciół nie ma kwestii niemożliwych. do urzeczywistnienia. Nadchodzący okres w pracy stanie pod znakiem ciężkich służbowych spotkań. Jednak dzięki oddziaływaniom Merkurego będziesz miał szansę na czas zakończyć swoje projekty. Już niedługo narodzi się w twojej głowie wizja przemian i tym razem ma szansę realizacji, w związku z tym najwyższy czas na nowe znajomości. Dobrym omenem będzie portfel w kieszeni przyjaciela. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Nadchodzący tydzień dla Wagi to początek niepowtarzalnego okresu, można więc rozpocząć wszystko od nowa, czerpiąc z wiedzy oraz informacji. O ile marzysz o stałym związku, to właśnie jest to idealny etap na tego typu działania. Konstelacja Wagi krótkotrwale będzie w niekorzystnym ustawieniu z Plutonem co będzie oddziaływać na sprawy codzienne. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Neptun pomaga w załatwianiu spraw towarzyskich. Egzaltacja Merkurego w znaku Wagi która niedawno się wydarzyła już niedługo da się odczuć mocnym działaniem. Zmieniasz się tak nietypowo, że znajomi nie mogą za Tobą nadążyć. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Działasz tak szybko, że inni nie mogą dotrzymać ci kroku. Zapamiętaj by do piątku pozałatwiać wszelkie istotne sprawy. Opatrzność prawdopodobnie niedługo wynagrodzi Ci smutki, które otrzymałeś w ostatnim czasie. Przygotuj się starannie do weekendu, nie wykluczone, że znajdziesz kilka godzin żeby wybrać się ze znajomymi na koncert. ...
więcej i więcej »

stopka