horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 7 stycznia 2019 do dnia 13 stycznia 2019

linia_poziom

Waga Twoja brakująca połóweczka Koziorożca - najlepszy horoskop tygodniowy

Waga Twoja brakująca połóweczka Koziorożca

Zwróć uwagę z kim masz kontakty, szczegółowo zastanów się czy to dla Ciebie dobre kontakty. Waga ma zwyczaj nie dawania innym prawa do głosu. Mimo to w niedzielę wyjątkowo zwróć uwagę na znajomych którym możesz pomóc oddając im czas by coś powiedziały. Wspólne oddziaływanie na Wagę planety Mars i Uran zapowiada zmniejszone szansę na spotkanie szczęścia.

Choćby niedawno dosięgły Cię nieciekawe choroby to w tym tygodniu dzięki ingerencji znajomych powinieneś spodziewać się poprawy. Wadze niespodziewane będzie dopisywało powodzenie w hazardzie, ale pod warunkiem, że nie przegapi, czterech najbliższych, nadchodzących dni. W zbliżającym się tygodniu próbuj dużą ilość godzin przebywać z dzieckiem. W głowie Wagi narodzą się nowe pomysły finansowe.

Dla Wagi nadchodzący czas to okres spodziewanego, zwiększonego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotąd niczego takiego nie można było się spodziewać. Poczujesz, iż dzięki pomocy koleżanek nie będzie spraw niemożliwych do zrealizowania. Nie przesiaduj zbyt długo przed ekranem komputera, zamiast tego udaj się na długą wędrówkę w teren.

Przyszły tydzień dla Wagi to start unikalnego rozdziału, można więc rozpocząć pewne sprawy od nowa, korzystając z wiedzy lub doświadczeń. Przygotuj się umiejętnie na sobotę, nie wykluczone, że będziesz miał czas żeby zabrać się ze znajomymi na wycieczkę. Pozycja centralna Merkurego w znaku Wagi która w przyszłości będzie mieć miejsce już teraz da o sobie znać negatywnym działaniem.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Staranność i uporządkowanie osób spod znaku Barana nie zostaną na początku tygodnia docenione, co może stać się źródłem dawno oczekiwanych roszad. Dzięki pozytywnemu ułożeniu Neptuna najbliższy tydzień, przyniesie Baranowi wiele niespodzianek, czyżby podwyżka?.Wnajbliższym czasie Baran przekona się, iż przy pomocy rodziny nie ma pomysłów niemożliwych. do spełnienia. Najbliższy okres w pracy stanie pod znakiem ciężkich biznesowych spotkań. Wszakże dzięki wpływom Księżyca masz szansę na czas zakończyć wszystkie cele. ... więcej i więcej »

Byk W nadchodzącym okresie nie zalecane jest realizowanie trudnych przedsięwzięć, lepiej zagospodarować wolny czas na rekreację. Astrologiczne obliczenia oznajmiają, że Bykowi w tym czasie nic nie powinno przeszkodzić w odzyskaniu szacunku. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Materialnie ten tydzień będzie czasem dużych szans. Sprzyjający Tobie numer w tym tygodniu to 5 0. ... więcej i więcej »

Rak Już niedługo zaistnieje w Twoim umyśle wola spotkania i tym razem ma możliwość realizacji, w związku z tym najwyższy czas na oczekujące Cię wyznania. W tym tygodniu postaraj się uczciwie dzielić wolny czas między uczuciami i sferą zawodową, a Mars pomoże uniknąć Tobie zbędnych emocji. ... więcej i więcej »

Lew Wiarygodna osoba w niedługim okresie poprosi Ciebie o pożyczkę, jeżeli nie chcesz skończyć tej znajomości odmów jej. Spróbuj w tym tygodniu skoncentrować się na przeżyciach związanych z uczuciami. Bądź uważny bo sporo problemów powiązanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało blisko ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Marsa na znak Lwa będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. ... więcej i więcej »

Panna Najbliższy czas w firmie Panny, okaże się okresem podejmowania istotnych decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Opłaca się więc każdy wybór dobrze przemyśleć. Nadchodzący tydzień będzie dla Panny wielce pracowitym czasem. Ale dzięki odpowiedniemu położeniu Księżyca będzie w stanie rozwiązać wszystkie sprawy. Wspólne oddziaływanie na siebie planety Jowisz i Uran zapowiada zmniejszone szansę na porażkę. ... więcej i więcej »

Waga Najgorszym dniem na sprawy finansowe będzie z pewnością środa. Merkury w kompozycji wraz z Plutonem będzie odpowiedzialny za to, że Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza niż samopoczucie psychiczne. ... więcej i więcej »

Skorpion Skorpionowi wyjątkowo będzie dopisywało szczęście w w sprawach zawodowych, ale tylko wtedy, gdy nie przegapi, trzech najbliższych, nadchodzących dni. Staranność i sumienność osób spod znaku Skorpiona nie zostaną na końcu tygodnia dostrzeżone, co będzie początkiem z dawna spodziewanych zmian. ... więcej i więcej »

Strzelec Przekonasz się, że przez wsparcie przyjaciół nie będzie spraw niemożliwych do załatwienia. Tydzień sprzyja zmianom w życiu oraz niespodziewanym modyfikacjom zamiarów. ... więcej i więcej »

Koziorożec Nadchodzi czas, by rozpocząć inaczej uzewnętrzniać swoje myśli. Inni widzą nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. Tydzień w firmie Koziorożca, okaże się czasem podejmowania i nauki odpowiedzialności za nie. Opłaci się przeto każdorazowy wybór dokładnie rozstrzygnąć. Najbliższy tydzień będzie dla Koziorożca wielce aktywnym okresem Ale dzięki odpowiedniemu ułożeniu Urana zdoła rozwiązać wszystkie formalności. ... więcej i więcej »

Wodnik W nadchodzącym okresie próbuj większość godzin przebywać z dzieckiem. W umyśle Wodnika pojawią się nowe pomysły finansowe. W najbliższym okresie, staniesz się twardszy niż zwykle. czwartek zastanowisz się w niedalekiej przyszłości awansować. W piątek prawdopodobne są ciekawe propozycje zawodowe. ... więcej i więcej »

Ryby Drobiazgowość i sumienność ludzi spod znaku Ryby nie zostaną na końcu tygodnia docenione, co stanie się źródłem od dawna zapowiadanych zmian. Nawet jeśli niedawno gnębiły Ciebie nieciekawe choroby to w nadchodzących dniach dzięki pomocy znajomych powinieneś liczyć na poprawę. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Pamiętaj by do niedzieli zakończyć wszelkie znaczące formalności. Opatrzność prawdopodobnie w najbliższym czasie wynagrodzi Tobie smutki, jakie doznałeś w poprzednich dniach . W poniedziałek nieznajomy zepsuje Tobie , ale do czwartku, jeżeli będziesz zachowywać się normalnie, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do porządku. Dopilnuj by pić umiarkowane ilości alkoholu, pamiętaj że, napoje zasadniczo wpływają bezpośrednio na Twoje ciało. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

W nadchodzącym tygodniu postaraj się rozsądnie podzielić wolny czas między uczuciami i sferą zawodową, a Uran pomoże uniknąć Ci niepotrzebnych emocji. Działasz tak długo, że inni nie umieją cię zrozumieć. Najgorszym dniem na sprawy urzędowe będzie być może czwartek. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Nadchodzący czas w pracy Wagi, okaże się czasem podejmowania ważnych decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Warto przeto każdy wybór dobrze rozstrzygnąć. Nadchodzący tydzień okaże się dla Wagi wybitnie pracowitym okresem Ale dzięki odpowiedniemu położeniu Marsa zdoła rozwiązać wszystkie sprawy. W zbliżającym się okresie staraj się większość czasu przesiadywać na siłowni. W umyśle Wagi pojawią się świeże koncepcje finansowe. Wydarzenia będą dziać się w szybkim tempie, tak jakby od jakiegoś czasu miało to nastąpić. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Już niedługo narodzi się w Twoim umyśle wola spotkania i tym razem ma możliwość spełnienia, dlatego też już czas na ciekawe wyznania. Najgorszym dniem na sprawy zawodowe będzie raczej wtorek. Słońce ustawi się w takim położeniu w stosunku do Saturna że wykonanie planów okaże się mocno przyspieszone. ...
więcej i więcej »

stopka