horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 3 grudnia 2018 do dnia 9 grudnia 2018

linia_poziom

Waga Twoja brakująca połóweczka Koziorożca - najlepszy horoskop tygodniowy

Waga Twoja brakująca połóweczka Koziorożca

Osoba urodzona pod tym znakiem musi nie zapominać, że na pozór mało znaczące sprawy które odkłada codziennie, pod koniec tygodnia przypomną o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. Sprzyjający Tobie numer na ten tydzień to 72. Wzajemne działanie na siebie planety Jowisz i Saturn oznacza zmniejszone nadzieje na sukces.

Ważnym omenem będzie zagubiony przedmiot w kieszeni członka rodziny. Wadze raczej słabo będzie dopisywało szczęście w miłości, ale tylko wtedy, gdy nie prześpi trzech najbliższych, nadchodzących dni. Wiarygodna postać w niedługim okresie poprosi Ciebie o pomoc, jeśli nie chcesz zaprzepaścić więzi pomóż jej.

Wenus pomaga w załatwianiu spraw osobistych. Jeżeli w ostatnich dniach dosięgły Ciebie nieciekawe przypadłości to w tym tygodniu dzięki wsparciu nieznanych sił powinieneś spodziewać się poprawy. Single spod znaku Wagi w nadchodzącym czasie będą miały sposobność na znalezienie drugiej połówki na zawsze.

Już wkrótce odbędzie się długa wędrówka, dzięki której zrozumiesz, iż Twoja ocena osób jest właściwa. Spróbuj w nadchodzących dniach skupić się na zajściach związanych z uczuciami. Bądź czujny ponieważ wiele problemów związanych z twoją rodziną będzie się toczyło przy tobie. Możliwe, że wpływ Plutona na znak Wagi będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. Przyszły tydzień dla Wagi to start jedynego w swoim rodzaju etapu, powinno się zatem zacząć pewne sprawy od nowa, korzystając z posiadanej wiedzy lub informacji.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Uczysz się tak niestandardowo, że pozostali nie mogą za Tobą nadążyć. Nie zapomnij! W weekend będzie ci sprzyjał kolor czerwony, oglądaj ubrania innych ludzi na obecność tego koloru. ... więcej i więcej »

Byk Bykowi nie będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu ziemi. Plany będą dziać się w spodziewanym tempie, jakby od jakiegoś czasu na to czekały. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Mars, który zazwyczaj dostarcza pomyślność Bliźniętom, w zbliżającym się czasie nie zamierza być tak szczodry, czeka Ciebie spore rozgoryczenie. Dla Bliźniąt najbliższy tydzień będzie okresem dającego sie przewidzieć, wzmożonego zainteresowania ze strony znajomych po których dotąd nic takiego nie można było oczekiwać. ... więcej i więcej »

Rak Zakończ przywoływać minione czasy, natomiast dojrzyj teraźniejszość, i dbaj o przyjaźnie, ponieważ już za parę dni mogą być pomocne. Samotne osoby spod znaku Raka w najbliższym okresie będą miały sposobność na poznanie partnera na dobre i na złe. ... więcej i więcej »

Lew Masz właśnie sposobność podreperować nie jedynie własne samopoczucie, ale także więzi z rodziną. Konstelacja Lwa nadal będzie w sprzyjającym ustawieniu z Merkurym co będzie oddziaływać na sprawy bliskich. ... więcej i więcej »

Panna Wkrótce przydarzy Ci się duchowa podróż, na której dowiesz się, iż Twoja ocena osób jest niepoprawna. Spotka Ciebie teraz praca nad wsłuchaniem się w siebie. Aby Wszystko ogarnąć powinno się zdecydować się na uczucia. ... więcej i więcej »

Waga Wkrótce pojawi się w Twoim umyśle wizja spotkania i tym razem ma możliwość do pełnej realizacji, w związku z tym najwyższy czas na oczekujące Cię wyzwania. Ważnym znakiem okaże się drobna moneta w ręku umundurowanego człowieka. ... więcej i więcej »

Skorpion Przygotuj się szybko na sobotę, może będziesz miał czas żeby wybrać się ze znajomymi na koncert. Przestań rozgrzebywać minione czasy, a doceń przyszłość, i dbaj o znajomości, gdyż niebawem mogą być przydatne. ... więcej i więcej »

Strzelec O Strzelcu, raczej nie o tobie, będzie się dużo plotkowało przez Internet. Poczujesz, że przez wsparcie układu planet nie ma dla Ciebie spraw niemożliwych do spełnienia. ... więcej i więcej »

Koziorożec W środę w południe szczęście będzie Ci sprzyjać, dlatego też przemyśl swoje działania na ten dzień. Wspólne działanie na Ciebie planety Jowisz oraz Uran oznacza zmniejszone szansę na spotkanie szczęścia. ... więcej i więcej »

Wodnik Już wkrótce przydarzy Ci się ważna podróż, podczas której zrozumiesz, że Twoja ocena niektórych osób jest fałszywa. Przyglądaj się temu co spożywasz, jedzenie potrafi oddziaływać na zachowanie, toteż zwracaj uwagę na czereśnie, ponieważ mogą zakłócić w tobie przepływ energii. ... więcej i więcej »

Ryby W nadchodzącym tygodniu postaraj się więcej godzin przesiadywać w domu. W myślach Ryby narodzą się nowe pomysły zarobkowe. O Rybie, możliwe, że o tobie, będzie się sporo plotkowało przez Internet. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Tydzień sprzyja szukaniu miłosci oraz dużym zmianom celów. Znajoma persona w nadchodzącym okresie czasu zwróci się do Ciebie o pożyczkę, jeśli nie chcesz utracić tej znajomości odmów tej osobie. Astrologiczne obliczenia pokazują, że Wadze teraz nic nie powinno przeszkodzić w utracie ukochanego. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Nie siedź całymi dniami przed telewizorem, lepiej udaj się na aktywną przechadzkę nad wodę. W nadchodzącym okresie próbuj większość godzin spędzać w domu. W myślach Wagi pojawią się nowe pomysły finansowe. Waga ma w tym tygodniu słuchać bardzo uważnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Wagi sprzyjający do podjęcia kroków w sprawach niematerialnych. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Choćby niedawno gnębiły Ciebie przeróżne dolegliwości to w tym tygodniu dzięki pomocy znajomych powinieneś oczekiwać polepszenia . We wtorek po południu układ gwiazd będzie Tobie sprzyjać, dlatego też dopasuj swoje plany na ten dzień. Przychodzi okres, żeby zacząć aktywnie pokazywać własne myśli. Pozostali postrzegają nas nie tak jak tego oczekujemy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

W nadchodzącym okresie staraj się więcej czasu przesiadywać w pracy. W myślach Wagi narodzą się nowe koncepcje finansowe. Uważaj na to co spożywasz, jedzenie potrafi oddziaływać na nasze zdrowie, dlatego zwróć w tym tygodniu uwagę na porzeczki, one mogą zabrać Ci dużo energii. Wadze nie będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu ognia. ...
więcej i więcej »

stopka