horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 15 kwietnia 2019 do dnia 21 kwietnia 2019

linia_poziom

Waga Twoja brakująca połóweczka Byka - najlepszy horoskop tygodniowy

Waga Twoja brakująca połóweczka Byka

Szczęśliwy Numer w czasie tego tygodnia to 13. Jeśli myślisz o kupnie domu, aktualnie jest to genialny czas na takowe postanowienia. Spróbuj w tym tygodniu skupić się na sprawach powiązanych ze swoim życiem zawodowym. Musisz być czujny ponieważ sporo incydentów związanych z pracą będzie się toczyło wokół ciebie. Możliwe, że wpływ Marsa na znak Wagi będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych.

Wydarzenia będą dziać się w gwałtownym tempie, jakby od dawna miało to nastąpić. Choćby niedawno gnębiły Cię różne choroby to teraz dzięki wsparciu nieznanych sił możesz spodziewać się poprawy. Ten tydzień dla Wagi to początek unikalnego etapu, można więc rozpocząć wszystko od nowa, korzystając ze zgromadzonej mądrości oraz doświadczeń.

Wzajemne oddziaływanie na Wagę planety Neptun i Uran zapowiada zwiększone szansę na sukces. Jowisz w kombinacji z Marsem spowoduje, iż Twoja sprawność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli kondycja psychiczna. Przestań roztrząsać to co było, natomiast dostrzeż przyszłość, i podtrzymuj układy, gdyż już za parę dni mogą się przydać.

nadchodzącym tygodniu, staniesz się przytulniejszy niż na co dzień. czwartek wydumasz wkrótce awansować. W sobotę prawdopodobne są ciekawe oferty wycieczki. Egzaltacja Saturna w znaku Wagi która niedawno się wydarzyła już niedługo da o sobie znać pozytywnym oddziaływaniem. Masz pewną nadzieję odszukać pewien, brakujący element do delikatnej mandali którą jest twoje życie.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Dzięki pozytywnemu ułożeniu Urana zbliżający się tydzień, da Baranowi długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby podwyżka?.W nadchodzących dniach Baran doświadczy, iż z pomocą przyjaciół nie ma kwestii niemożliwych. do zrealizowania. Najbliższy tydzień w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych służbowych kontaktów. Ale dzięki oddziaływaniom Saturna masz szansę na czas zakończyć swoje projekty. Szczęśliwa liczba w czasie tego tygodnia to 24. ... więcej i więcej »

Byk Przygotuj się dobrze na sobotę, prawdopodobnie będziesz miał czas żeby zabrać się ze znajomymi na spacer. Przyszły tydzień dla Byka to start jedynego w swoim rodzaju rozdziału, można zatem zacząć pewne sprawy od nowa, korzystając z nabytej wiedzy i doświadczeń. ... więcej i więcej »

Bliźnięta W nadchodzącym okresie staraj się więcej czasu spędzać z dzieckiem. W umyśle Bliźniąt narodzą się świeże pomysły zarobkowe. Przyszedł dzień, żeby rozpocząć głośno wyrażać własne myśli. Bliscy widzą nas nie tak jak tego oczekujemy. ... więcej i więcej »

Rak W bieżącym czasie nie zalecane jest rozpoczynanie trudnych inicjatyw, dużo lepiej przeznaczyć swój wolny okres na odpoczynek. Jeśli marzysz o nowej pracy, to właśnie jest na to znakomity okres na takie działania. ... więcej i więcej »

Lew Zapamiętaj by do czwartku wykonać wszelkie znaczące zagadnienia. Los prawdopodobnie wkrótce wynagrodzi Ci trudy, jakie otrzymałeś w poprzednim tygodniu. Wkrótce zaistnieje w Tobie wizja przemian i tym razem ma szansę do spełnienia, dlatego też już czas na ciekawe zakupy. ... więcej i więcej »

Panna Zaprzestań roztrząsać to co było, a zauważ przyszłość, i dbaj o przyjaźnie, gdyż niebawem mogą się przydać. Niebezpieczny dla Ciebie numer w czasie tego tygodnia to 1. ... więcej i więcej »

Waga Masz dużą nadzieję zobaczyć jeden, pasujący kawałek do ciekawej układanki którą stanowi twój własny świat. Dla Wagi ten tydzień to okres nieprzewidzianego wzmożonego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotąd nic takiego nie można było się spodziewać. ... więcej i więcej »

Skorpion Oczekuje na Skorpiona przede wszystkim praca nad zrozumieniem to co mówią inni. Żeby sporo pojąć należy zaangażować chłodne kalkulacje. Już niedługo pojawi się w twojej głowie zamiar zmian i tym razem ma szansę realizacji, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć byłe sprawy. ... więcej i więcej »

Strzelec Osoby nie będące w związku spod znaku Strzelca w najbliższym okresie będą miały szansę na odszukanie drugiej połówki na długie lata. Zastanawiasz się tak niestandardowo, że znajomi nie umieją ci pomóc. ... więcej i więcej »

Koziorożec Zastanawiasz się tak nietypowo, że pozostali nie umieją za Tobą nadążyć. Tydzień sprzyja szukaniu miłosci oraz małym zmianom celów. ... więcej i więcej »

Wodnik Osoba urodzona pod tym znakiem musi nie zapominać, że nic nie znaczące zadania które odkłada codziennie, pod koniec tygodnia przypomną o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. Wspólne oddziaływanie na Wodnika planety Mars i Saturn oznacza zwiększone szansę na sukces. ... więcej i więcej »

Ryby Człowiek urodzony w tym znaku musi nie zapominać, że małe zadania które zostawia na później codziennie, pod koniec tygodnia okażą się istotne i zabraknie już na nie czasu. Dla Ryby najbliższy czas to okres dającego sie przewidzieć, słabnącego zainteresowania ze strony ludzi po których dotąd niczego takiego nie można było się spodziewać. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Zwróć uwagę z kim wiążą Cię relacje służbowe, szczegółowo rozważ czy to dla Ciebie odpowiednie kontakty. Pozycja centralna Plutona w znaku Wagi która w przyszłości będzie mieć miejsce już niedługo da się odczuć negatywnym wpływem. Nadchodzący czas w pracy Wagi, okaże się czasem podejmowania decyzji i nauki odpowiedzialności za nie. Opłaci się zatem każdy wybór dokładnie rozstrzygnąć. Najbliższy czas okaże się dla Wagi wysoce aktywnym czasem. Jednak dzięki pozytywnemu położeniu Księżyca zdoła rozwiązać wszystkie formalności. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

W wtorek znajomy pogorszy Tobie , ale do piątku, jeśli będziesz pamiętać o innych, wszytko zapewne wróci do normy. Wadze szczególnie będzie sprzyjało szczęście w hazardzie, ale pod warunkiem, że nie prześpi dwóch najbliższych, nadchodzących dni. Jeżeli ostatnio gnębiły Ciebie nieciekawe przypadłości to teraz dzięki pomocy układu planet możesz oczekiwać polepszenia . ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Jowisz, który przeważnie dostarcza dobrą passę Wadze, w nadchodzącym okresie nie planuje być tak szczodry, czeka Ciebie wielkie niepowodzenie. Przestań analizować dawne dzieje, a zwróć uwagę na teraźniejszość, oraz dbaj o znajomości, ponieważ wkrótce mogą być pomocne. Drobiazgowość i pedantyzm ludzi spod znaku Wagi zostaną z początkiem tygodnia zauważone, co będzie początkiem od dawna zapowiadanych zmian. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Wadze nie będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu ziemi. Masz małą nadzieję zobaczyć jeden, pasujący kawałek do delikatnej mozaiki którą stanowi twoja rodzina. Astrologiczne obliczenia oznajmiają, że Wadze teraz nic nie powinno zaszkodzić w zdobyciu szacunku. ...
więcej i więcej »

stopka