horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 marca 2019 do dnia 17 marca 2019

linia_poziom

Waga Twoja brakująca połóweczka Byka - najlepszy horoskop tygodniowy

Waga Twoja brakująca połóweczka Byka

Nadejdzie wkrótce dzień, żeby zacząć inaczej uzewnętrzniać własne myśli. Pozostali widzą nas nie tak jak tego oczekujemy. Najbliższy czas w pracy Wagi, stanie się porą podejmowania decyzji i lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaci się więc każdy wybór skrupulatnie przemyśleć. Nadchodzący tydzień okaże się dla Wagi wielce aktywnym okresem Ale dzięki odpowiedniemu położeniu Księżyca zdoła rozwikłać wszystkie sprawy. Merkury w zestawieniu wraz z Plutonem spowoduje, iż Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza aniżeli samopoczucie psychiczne.

Waga ma nawyk nie dopuszczania innych do głosu. Mimo to we wtorek wyjątkowo znajdź znajomych którym możesz pomóc dając im czas by coś zrobiły samemu. Przygotuj się starannie do weekendu, może znajdziesz czas żeby wybrać się z rodziną na wycieczkę. Astrologiczne obliczenia mówią, że Wadze obecnie nic nie powinno przeszkodzić w zdobyciu pieniędzy.

Masz sporą nadzieję odnaleźć jeden, brakujący element do ciekawej konstrukcji którą jest twoje życie wewnętrzne. Zapamiętaj! W te dni będzie ci przypominał o sobie kolor pomarańczowy, badaj przedmioty, które dostajesz, pod tym kątem. Staraj się pić rozsądne ilości wina, pamiętając że, płyny czasami działają w niewielkim stopniu na Twój organizm.

W najbliższym czasie wykiełkuje w Twoim umyśle wizja zmian i tym razem będzie miała szansę do spełnienia, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć dawne wydarzenia. W tym tygodniu spróbuj sprawiedliwie dzielić czas pomiędzy uczuciami oraz sferą zawodową, a Jowisz pomoże uniknąć Tobie zbędnych wrażeń. Spróbuj tego tygodnia skupić się na przeżyciach powiązanych ze swoim życiem zawodowym. Koniecznie bądź czujny bo dużo spraw powiązanych z pracą będzie się rozgrywało przy tobie. Prawdopodobnie wpływ Wenus na znak Wagi będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Pamiętaj aby do niedzieli zakończyć wszelkie ważne formalności. Siła wyższa przypuszczalnie niedługo wynagrodzi Ci smutki, jakie doznałeś w poprzednim tygodniu. Jeżeli ostatnimi czasy trapiły Cię nieciekawe dolegliwości to w nadchodzących dniach dzięki wsparciu nieznanych sił możesz oczekiwać polepszenia . ... więcej i więcej »

Byk Wiele znaczącym sygnałem okaże się odblask światła w torbie członka rodziny. Bykowi raczej słabo będzie sprzyjało powodzenie w miłości, ale pod warunkiem, że nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Nie oczekuj niemiłej zmiany ze strony członka rodziny z zagranicy. Ten tydzień dla Bliźniąt to zaczątek jedynego w swoim rodzaju rozdziału, jest okazja zatem rozpocząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc z nabytej mądrości i doświadczeń. ... więcej i więcej »

Rak W poniedziałek ktoś z rodziny zepsuje Ci plany, ale do czwartku, pod warunkiem, że będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko prawdopodobnie wróci do porządku. Pamiętaj! W te dni będzie ci groził kolor biały, obserwuj ubrania innych ludzi na obecność tego koloru. ... więcej i więcej »

Lew Najlepszym dniem na sprawy zawodowe będzie niewątpliwie środa. Tydzień sprzyja zakupom i dużym modyfikacjom celów. ... więcej i więcej »

Panna Jeżeli ostatnio gnębiły Ciebie różne choroby to w nadchodzących dniach dzięki ingerencji nieznanych sił powinieneś spodziewać się poprawy. Nie spędzaj czasu godzinami przed ekranem komputera, lepiej idź na szybką przechadzkę do parku. ... więcej i więcej »

Waga Nie oczekuj trudnej wizyty członka rodziny dawno nie widzianego w Twoim domu. Staraj się pić rozsądne ilości herbaty, pamiętaj że, płyny w pewnym stopniu wpływają w niewielkim stopniu na Twoją aurę. ... więcej i więcej »

Skorpion Wydarzenia będą działy się w łagodnym tempie, tak jakby od jakiegoś czasu do tego się przymierzały. Masz małą szansę zobaczyć istotny, pasujący kawałek do skomplikowanej układanki którą jest twoje życie wewnętrzne. ... więcej i więcej »

Strzelec Staranność i pedantyzm osób spod znaku Strzelca zostaną z początkiem tygodnia zauważone, co może stać się źródłem od dawna spodziewanych zmian. Zacznij zauważać z kim się zadajesz, szczegółowo przeanalizuj czy to dla Ciebie dobre relacje. ... więcej i więcej »

Koziorożec W czwartek wieczorem dobra gwiazda nie będzie Ci sprzyjać, dlatego więc zmień swoje plany w tym dniu. Jeżeli niedawno dosięgły Cię nieciekawe przypadłości to w nadchodzących dniach dzięki ingerencji sprzyjających Ci energii powinieneś liczyć na poprawę. ... więcej i więcej »

Wodnik Spróbuj w tym tygodniu skupić się na kwestiach związanych ze swoją pracą. Koniecznie bądź uważny ponieważ wiele incydentów związanych z twoją rodziną będzie się toczyło blisko ciebie. Możliwe, że wpływ Marsa na znak Wodnika będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. Nie przesiaduj wiecznie przed komputerem, zamiast tego idź na szybką wycieczkę w teren. ... więcej i więcej »

Ryby Zmiana położenia Neptuna w znaku Ryby która niedługo się wydarzy już niedługo da o sobie znać mocnym oddziaływaniem. W poniedziałek znajomy zepsuje Tobie humor, ale do czwartku, jeżeli będziesz zachowywać się normalnie, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do porządku. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Wolne kobiety spod znaku Wagi w zbliżającym się czasie będą miały sprzyjające okoliczności na odnalezienie partnera na długie lata. Piątek to odpowiedni termin do indywidualnych spacerów w czasie których możesz odpocząć. Słońce ułoży się w takim położeniu względem Wenus że zrealizowanie planów będzie bardzo utrudnione. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Zwracaj uwagę z kim wiążą Cię relacje służbowe, szczegółowo rozważ czy to dla Ciebie dobre kontakty. W nadchodzącym tygodniu staraj się większość czasu przesiadywać na siłowni. W umyśle Wagi narodzą się świeże koncepcje zarobkowe. Wadze nie będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu ziemi. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Masz dużą nadzieję zobaczyć jeden, pasujący element do pięknej mozaiki którą jest twój własny świat. Niebawem będzie miała miejsce krótka wędrówka, podczas której dowiesz się, iż Twoja opinia ludzi będzie projekcją. Masz niepowtarzalną szansę wzmocnić nie jedynie własne samopoczucie, lecz także relacje z przyjaciółmi. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Tydzień nie sprzyja szukaniu miłosci oraz niespodziewanym zmianom zamiarów. Waga ma zwyczaj nie dawania innym prawa do głosu. Mimo to w poniedziałek szczególnie zwróć uwagę na osoby którym możesz pomóc dając im czas by coś powiedziały. Dzięki pozytywnemu położeniu Księżyca zbliżający się tydzień, przyniesie Wadze długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby podwyżka?.W nadchodzących dniach Waga poczuje, iż z pomocą znajomych nie ma spraw niemożliwych. do zrealizowania. Zbliżający się okres w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych służbowych spotkań. Ale dzięki oddziaływaniom Marsa masz szansę pomyślnie zakończyć swojecele. ...
więcej i więcej »

stopka