horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 lutego 2019 do dnia 17 lutego 2019

linia_poziom

Waga Twoja brakująca połóweczka Byka - najlepszy horoskop tygodniowy

Waga Twoja brakująca połóweczka Byka

Nie przesiaduj do późna przed telewizorem, zamiast tego udaj się na krótką wędrówkę do lasu. W najbliższym czasie odbędzie się umysłowa podróż, na której zdasz sobie sprawę, że Twoja krytyka przyjaciół jest nieprawdziwa. Dzięki odpowiedniemu układowi Saturna zbliżający się tydzień, przyniesie Wadze dużo niespodzianek, czyżby nowa praca?.W tym tygodniu Waga poczuje, iż przy pomocy znajomych nie ma kwestii niemożliwych. do spełnienia. Najbliższy okres w pracy stanie pod znakiem ciężkich służbowych spotkań. Ale dzięki oddziaływaniom Marsa masz szansę na czas ukończyć wszystkie cele.

Masz jedyną możliwość poprawić nie jedynie własne nastawienie, ale także więzi z przyjaciółmi. Wspólne oddziaływanie na siebie planety Jowisz oraz Merkury zapowiada zwiększone nadzieje na sukces. Oczekuje na Wagę przede wszystkim praca nad zrozumieniem siebie. Żeby chociaż cześć zrozumieć powinno się odrzucić dotychczasowe przekonania.

Konstelacja Wagi ciągle będzie w rzadkim ustawieniu z Plutonem co będzie oddziaływać na życie rodziny. Osoba urodzona w tym znaku musi nie zapominać, że na pozór nic nie znaczące zadania które zostawia na później każdego dnia, z końcem tygodnia dadzą znać o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. Układy konstelacji oznajmiają, że Wadze obecnie nic nie powinno zaszkodzić w zdobyciu szacunku.

Wadze nie będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu powietrza. W najbliższym czasie wykiełkuje w Tobie chęć zmian i tym razem ma szansę spełnienia, dlatego też już czas na nowe wyznania. Spodziewaj się ciekawej wizyty bliskiego z innego miasta.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Baranowi przeciętnie będzie sprzyjało szczęście w miłości, jeśli nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni. Merkury w koniunkcji z Marsem sprawi, że Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza aniżeli kondycja psychiczna. ... więcej i więcej »

Byk Spotęgowane działanie na Ciebie planety Jowisz oraz Saturn zapowiada zmniejszone nadzieje na sukces. Możesz spodziewać się miłej przygody ze strony gościa z innego miasta. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Zapamiętaj by do niedzieli wykonać wszelkie znaczące sprawy. Opatrzność prawdopodobnie wkrótce zrekompensuje Ci troski, jakie doznałeś w ostatnim czasie. Dopilnuj by pić choćby minimalne ilości kawy, pamiętaj że, napoje zasadniczo mają wpływ w niewielkim stopniu na Twoje samopoczucie. ... więcej i więcej »

Rak W niedzielę po południu dobra gwiazda będzie Tobie sprzyjać, dlatego też zmień swoje plany o tej porze. Oczekuj trudnej wizyty bliskiego z innego miasta. ... więcej i więcej »

Lew zbliżającym się czasie tygodniu, będziesz łagodniejszy niż zwykle. W środę przeanalizujesz w niedalekiej przyszłości awansować. W sobotę możliwe są ciekawe oferty podróży. Przygotuj się starannie na wypoczynek, może będziesz miał kilka godzin żeby wybrać się z rodziną na spacer. ... więcej i więcej »

Panna Nie zapomnij! Na początku tygodnia będzie ci przypominał o sobie kolor biały, badaj swoje otoczenie pod tym kątem. Przychodzi dzień, by zacząć uzewnętrzniać swoje emocje. Członkowie rodziny postrzegają nas nie tak jak tego chcielibyśmy. ... więcej i więcej »

Waga Niedługo pojawi się w Twoim umyśle zamiar zmian i tym razem ma szansę spełnienia, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć byłe sprawy. W nadchodzącym tygodniu postaraj się dużą ilość czasu spędzać na ćwiczeniach. W umyśle Wagi narodzą się świeże idee finansowe. ... więcej i więcej »

Skorpion W poniedziałek znajomy zepsuje Ci humor, ale do soboty, pod warunkiem, że będziesz zachowywać się normalnie, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do normy. Skorpionowi będzie sprzyjać wsparcie żywiołu ognia. ... więcej i więcej »

Strzelec W bieżącym okresie nie zalecane jest rozpoczynanie dużych koncepcji, lepiej zagospodarować swój wolny czas na sport. Pilnuj tego co jesz, jedzenie potrafi oddziaływać na zachowanie, toteż zwróć przez najbliższe dni szczególną uwagę na truskawki, te owoce mogą pozbawić Cię mocy. ... więcej i więcej »

Koziorożec Już wkrótce będzie miała miejsce fizyczna wędrówka, na której zdasz sobie sprawę, że Twoja ocena niektórych osób będzie właściwa. Koziorożcowi szczególnie będzie dopisywało powodzenie w życiu uczuciowym, ale pod warunkiem, że nie prześpi dwóch najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Wodnik Spróbuj w najbliższym czasie skoncentrować się na zdarzeniach związanych ze swoim życiem zawodowym. Musisz być czujny gdyż wiele spraw powiązanych z twoją rodziną będzie się toczyło blisko ciebie. Możliwe, że wpływ Jowisza na znak Wodnika będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. Wspólne oddziaływanie na Ciebie planety Mars i Uran oznacza zmniejszone nadzieje na sukces. ... więcej i więcej »

Ryby Szczęśliwy Numer w czasie tego tygodnia to 51. Zakończ rozgrzebywać przeszłość, natomiast zauważ to co teraz, oraz pielęgnuj przyjaźnie, bo wkrótce mogą być użyteczne. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Ponieważ sami się nie cenimy oczekujmy od innych szacunku. Waga ma na początku tego tygodnia obserwować bardzo uważnie innych. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Wagi korzystny do podjęcia kroków w sprawach majątkowych. W zbliżającym się okresie próbuj więcej czasu przebywać z dzieckiem. W myślach Wagi narodzą się świeże pomysły zarobkowe. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

W poniedziałek w południe układ gwiazd nie będzie Ci sprzyjać, w związku z tym dopasuj swoje plany na ten dzień. Pozytywnym sygnałem będzie odblask światła w mieszkaniu starego człowieka. Dzięki odpowiedniemu położeniu Księżyca najbliższy tydzień, da Wadze dużo niespodzianek, czyżby podwyżka?.Wnajbliższym czasie Waga przekona się, iż przy pomocy rodziny nie ma spraw niemożliwych. do wykonania. Zbliżający się czas w pracy stanie pod znakiem ciężkich służbowych spotkań. Wszakże dzięki oddziaływaniom Merkurego masz szansę na czas zakończyć wszystkie projekty. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

W zbliżającym się czasie nie zalecane jest rozpoczynanie skomplikowanych koncepcji, bardziej opłaca się przeznaczyć swój wolny okres na sport. Sobota to odpowiedni czas do indywidualnych wycieczek w trakcie których możesz odpocząć. Dla Wagi ten tydzień będzie okresem niespodziewanego, słabnącego zainteresowania ze strony znajomych po których dotąd nic takiego nie można było oczekiwać. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Zaprzestań przywoływać dawne dzieje, a dostrzeż przyszłość, oraz dbaj o przyjaźnie, bo wkrótce mogą być użyteczne. Wkrótce pojawi się w twojej głowie wizja zmian i tym razem ma szansę do pełnej realizacji, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć dawne wydarzenia. Liczba na która musisz uważać na ten tydzień to 12. ...
więcej i więcej »

stopka