horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 7 stycznia 2019 do dnia 13 stycznia 2019

linia_poziom

Waga Twoja brakująca połóweczka Byka - najlepszy horoskop tygodniowy

Waga Twoja brakująca połóweczka Byka

Dla Wagi najbliższy tydzień będzie okresem spodziewanego, słabnącego zainteresowania ze strony ludzi po których dotąd nic takiego nie można było oczekiwać. Księżyc znajdzie się w takim położeniu względem Marsa że zrealizowanie zamiarów będzie nieco utrudnione. Przestań przywoływać dawne zdarzenia, a doceń przyszłość, oraz dbaj o przyjaźnie, ponieważ niebawem mogą się przydać.

Emocjonalnie bieżący tydzień będzie czasem szybkiego rozwoju. Najsłabszym dniem na sprawy miłosne będzie niewątpliwie wtorek. Konstelacja Wagi nadal będzie w sprzyjającym układzie z Neptunem co wpłynie na sprawy intymne.

Nadchodzący tydzień dla Wagi to zaczątek niepowtarzalnego etapu, jest okazja zatem rozpocząć pewne sprawy od nowa, korzystając z posiadanej mądrości i doświadczeń. Drobiazgowość i uporządkowanie ludzi spod znaku Wagi zostaną na początku tygodnia zauważone, co może stać się przyczyną z dawna spodziewanych zmian. Oczekuj miłej zmiany ze strony bliskiego z zagranicy.

Pozytywnym sygnałem może być drobna moneta w dłoni starego człowieka. Znajoma koleżanka w niedługim czasie poprosi Ciebie o kredyt, jeżeli nie chcesz skończyć przyjaźni pomóż tej osobie. Zapamiętaj by do czwartku załatwiać wszelkie znaczące zagadnienia. Opatrzność być może niedługo zrekompensuje Ci straty, które otrzymałeś w poprzednich dniach .

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Staranność i uporządkowanie osób spod znaku Barana nie zostaną na początku tygodnia docenione, co może stać się źródłem dawno oczekiwanych roszad. Dzięki pozytywnemu ułożeniu Neptuna najbliższy tydzień, przyniesie Baranowi wiele niespodzianek, czyżby podwyżka?.Wnajbliższym czasie Baran przekona się, iż przy pomocy rodziny nie ma pomysłów niemożliwych. do spełnienia. Najbliższy okres w pracy stanie pod znakiem ciężkich biznesowych spotkań. Wszakże dzięki wpływom Księżyca masz szansę na czas zakończyć wszystkie cele. ... więcej i więcej »

Byk W nadchodzącym okresie nie zalecane jest realizowanie trudnych przedsięwzięć, lepiej zagospodarować wolny czas na rekreację. Astrologiczne obliczenia oznajmiają, że Bykowi w tym czasie nic nie powinno przeszkodzić w odzyskaniu szacunku. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Materialnie ten tydzień będzie czasem dużych szans. Sprzyjający Tobie numer w tym tygodniu to 5 0. ... więcej i więcej »

Rak Już niedługo zaistnieje w Twoim umyśle wola spotkania i tym razem ma możliwość realizacji, w związku z tym najwyższy czas na oczekujące Cię wyznania. W tym tygodniu postaraj się uczciwie dzielić wolny czas między uczuciami i sferą zawodową, a Mars pomoże uniknąć Tobie zbędnych emocji. ... więcej i więcej »

Lew Wiarygodna osoba w niedługim okresie poprosi Ciebie o pożyczkę, jeżeli nie chcesz skończyć tej znajomości odmów jej. Spróbuj w tym tygodniu skoncentrować się na przeżyciach związanych z uczuciami. Bądź uważny bo sporo problemów powiązanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało blisko ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Marsa na znak Lwa będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. ... więcej i więcej »

Panna Najbliższy czas w firmie Panny, okaże się okresem podejmowania istotnych decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Opłaca się więc każdy wybór dobrze przemyśleć. Nadchodzący tydzień będzie dla Panny wielce pracowitym czasem. Ale dzięki odpowiedniemu położeniu Księżyca będzie w stanie rozwiązać wszystkie sprawy. Wspólne oddziaływanie na siebie planety Jowisz i Uran zapowiada zmniejszone szansę na porażkę. ... więcej i więcej »

Waga Najgorszym dniem na sprawy finansowe będzie z pewnością środa. Merkury w kompozycji wraz z Plutonem będzie odpowiedzialny za to, że Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza niż samopoczucie psychiczne. ... więcej i więcej »

Skorpion Skorpionowi wyjątkowo będzie dopisywało szczęście w w sprawach zawodowych, ale tylko wtedy, gdy nie przegapi, trzech najbliższych, nadchodzących dni. Staranność i sumienność osób spod znaku Skorpiona nie zostaną na końcu tygodnia dostrzeżone, co będzie początkiem z dawna spodziewanych zmian. ... więcej i więcej »

Strzelec Przekonasz się, że przez wsparcie przyjaciół nie będzie spraw niemożliwych do załatwienia. Tydzień sprzyja zmianom w życiu oraz niespodziewanym modyfikacjom zamiarów. ... więcej i więcej »

Koziorożec Nadchodzi czas, by rozpocząć inaczej uzewnętrzniać swoje myśli. Inni widzą nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. Tydzień w firmie Koziorożca, okaże się czasem podejmowania i nauki odpowiedzialności za nie. Opłaci się przeto każdorazowy wybór dokładnie rozstrzygnąć. Najbliższy tydzień będzie dla Koziorożca wielce aktywnym okresem Ale dzięki odpowiedniemu ułożeniu Urana zdoła rozwiązać wszystkie formalności. ... więcej i więcej »

Wodnik W nadchodzącym okresie próbuj większość godzin przebywać z dzieckiem. W umyśle Wodnika pojawią się nowe pomysły finansowe. W najbliższym okresie, staniesz się twardszy niż zwykle. czwartek zastanowisz się w niedalekiej przyszłości awansować. W piątek prawdopodobne są ciekawe propozycje zawodowe. ... więcej i więcej »

Ryby Drobiazgowość i sumienność ludzi spod znaku Ryby nie zostaną na końcu tygodnia docenione, co stanie się źródłem od dawna zapowiadanych zmian. Nawet jeśli niedawno gnębiły Ciebie nieciekawe choroby to w nadchodzących dniach dzięki pomocy znajomych powinieneś liczyć na poprawę. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Spotęgowane oddziaływanie na Ciebie planety Mars oraz Saturn zapowiada zmniejszone szansę na spotkanie szczęścia. W zbliżającym się tygodniu staraj się dużo więcej godzin przesiadywać w domu. W myślach Wagi pojawią się świeże pomysły finansowe. Przygotuj się umiejętnie do weekendu, być może będziesz miał czas żeby wybrać się z ukochaną osobą na koncert. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Pamiętaj! W te dni będzie ci groził kolor zielony, badaj swoje otoczenie na obecność tego koloru. Koniec tygodnia to odpowiedni okres do samotnych wypraw w czasie których możesz odetchnąć od codzienności. Zapamiętaj by do czwartku zakończyć wszelkie istotne zagadnienia. Los przypuszczalnie wkrótce zrekompensuje Tobie troski, które otrzymałeś w ostatnim czasie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Pluton pomaga w załatwianiu spraw osobistych. Niedługo narodzi się w Twoim umyśle chęć zmian i tym razem ma możliwość spełnienia, dlatego też już czas zamknąć zakończyć byłe sprawy. Choćby ostatnio trapiły Cię nieciekawe dolegliwości to w nadchodzących dniach dzięki wsparciu znajomych powinieneś spodziewać się poprawy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Jeżeli ostatnio trapiły Ciebie przeróżne przypadłości to w tym tygodniu dzięki wsparciu sprzyjających Ci energii powinieneś liczyć na poprawę. Pilnuj tego co spożywasz, jedzenie potrafi działać na nasze zdrowie, toteż zwracaj przez najbliższe dni uwagę na truskawki, one mogą zapewnić ci sporo energii. Doświadczysz, że przez pomoc koleżanek nie będzie rzeczy niemożliwych do spełnienia. ...
więcej i więcej »

stopka