horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 3 grudnia 2018 do dnia 9 grudnia 2018

linia_poziom

Waga Twoja brakująca połóweczka Byka - najlepszy horoskop tygodniowy

Waga Twoja brakująca połóweczka Byka

Oczekuj ciekawej przygody ze strony bliskiego z innego miasta. W bieżącym tygodniu nie zalecane jest realizowanie skomplikowanych projektów, lepiej zagospodarować swój wolny czas na podróże. Uczuciowo ten tydzień będzie czasem straconym.

Spróbuj w nadchodzących dniach skupić się na zajściach powiązanych ze swoim życiem zawodowym. Musisz być uważny ponieważ sporo incydentów związanych z twoją rodziną będzie się toczyło blisko ciebie. Prawdopodobnie wpływ Plutona na znak Wagi będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. Przychodzi dzień, by zacząć uzewnętrzniać swoje uczucia. Bliscy postrzegają nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. Dla Wagi najbliższy czas to okres dającego sie przewidzieć, umiarkowanego zainteresowania ze strony znajomych po których dotychczas nic takiego nie można było się spodziewać.

Zanotuj sobie by do piątku załatwiać wszelkie istotne sprawy. Los prawdopodobnie niedługo wynagrodzi Tobie smutki, które otrzymałeś ostatnim czasy. Ten tydzień dla Wagi to początek jedynego w swoim rodzaju okresu, jest okazja zatem zacząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc z nabytej wiedzy oraz informacji. Wolne kobiety spod znaku Wagi w nadchodzącym okresie będą miały szansę na poznanie partnera na zawsze.

Przygotuj się szybko na sobotę, może będziesz miał kilka godzin żeby zabrać się z ukochaną osobą na koncert. Jeżeli sami się nie szanujemy oczekujmy od pozostałych pomocy. Poczujesz, że dzięki wsparciu kolegów nie będzie spraw niemożliwych do załatwienia.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Uczysz się tak niestandardowo, że pozostali nie mogą za Tobą nadążyć. Nie zapomnij! W weekend będzie ci sprzyjał kolor czerwony, oglądaj ubrania innych ludzi na obecność tego koloru. ... więcej i więcej »

Byk Bykowi nie będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu ziemi. Plany będą dziać się w spodziewanym tempie, jakby od jakiegoś czasu na to czekały. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Mars, który zazwyczaj dostarcza pomyślność Bliźniętom, w zbliżającym się czasie nie zamierza być tak szczodry, czeka Ciebie spore rozgoryczenie. Dla Bliźniąt najbliższy tydzień będzie okresem dającego sie przewidzieć, wzmożonego zainteresowania ze strony znajomych po których dotąd nic takiego nie można było oczekiwać. ... więcej i więcej »

Rak Zakończ przywoływać minione czasy, natomiast dojrzyj teraźniejszość, i dbaj o przyjaźnie, ponieważ już za parę dni mogą być pomocne. Samotne osoby spod znaku Raka w najbliższym okresie będą miały sposobność na poznanie partnera na dobre i na złe. ... więcej i więcej »

Lew Masz właśnie sposobność podreperować nie jedynie własne samopoczucie, ale także więzi z rodziną. Konstelacja Lwa nadal będzie w sprzyjającym ustawieniu z Merkurym co będzie oddziaływać na sprawy bliskich. ... więcej i więcej »

Panna Wkrótce przydarzy Ci się duchowa podróż, na której dowiesz się, iż Twoja ocena osób jest niepoprawna. Spotka Ciebie teraz praca nad wsłuchaniem się w siebie. Aby Wszystko ogarnąć powinno się zdecydować się na uczucia. ... więcej i więcej »

Waga Wkrótce pojawi się w Twoim umyśle wizja spotkania i tym razem ma możliwość do pełnej realizacji, w związku z tym najwyższy czas na oczekujące Cię wyzwania. Ważnym znakiem okaże się drobna moneta w ręku umundurowanego człowieka. ... więcej i więcej »

Skorpion Przygotuj się szybko na sobotę, może będziesz miał czas żeby wybrać się ze znajomymi na koncert. Przestań rozgrzebywać minione czasy, a doceń przyszłość, i dbaj o znajomości, gdyż niebawem mogą być przydatne. ... więcej i więcej »

Strzelec O Strzelcu, raczej nie o tobie, będzie się dużo plotkowało przez Internet. Poczujesz, że przez wsparcie układu planet nie ma dla Ciebie spraw niemożliwych do spełnienia. ... więcej i więcej »

Koziorożec W środę w południe szczęście będzie Ci sprzyjać, dlatego też przemyśl swoje działania na ten dzień. Wspólne działanie na Ciebie planety Jowisz oraz Uran oznacza zmniejszone szansę na spotkanie szczęścia. ... więcej i więcej »

Wodnik Już wkrótce przydarzy Ci się ważna podróż, podczas której zrozumiesz, że Twoja ocena niektórych osób jest fałszywa. Przyglądaj się temu co spożywasz, jedzenie potrafi oddziaływać na zachowanie, toteż zwracaj uwagę na czereśnie, ponieważ mogą zakłócić w tobie przepływ energii. ... więcej i więcej »

Ryby W nadchodzącym tygodniu postaraj się więcej godzin przesiadywać w domu. W myślach Ryby narodzą się nowe pomysły zarobkowe. O Rybie, możliwe, że o tobie, będzie się sporo plotkowało przez Internet. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Jeśli sami się gubimy spodziewajmy się od innych pomocy. Waga ma na początku tego tygodnia słuchać bardzo uważnie innych. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Wagi korzystny do podjęcia kroków w sprawach życiowych. Nawet jeśli w ostatnich dniach dosięgły Ciebie różne dolegliwości to teraz dzięki pomocy sprzyjających Ci energii możesz oczekiwać polepszenia . ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Zastanawiasz się tak nietypowo, że znajomi nie mogą ci pomóc. Już niedługo wykiełkuje w Twoim umyśle wizja zmian i tym razem będzie miała szansę spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze sprawy. Astrologiczne obliczenia mówią, że Wadze obecnie nic nie powinno zaszkodzić w odzyskaniu pieniędzy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Wzajemne działanie na Wagę planety Jowisz i Pluton oznacza zmniejszone nadzieje na spotkanie szczęścia. W środę znajomy pogorszy Ci plany, ale do soboty, jeśli będziesz zachowywać się normalnie, wszytko zapewne wróci do porządku. We wtorek wieczorem Twój znak zodiaku nie będzie Tobie sprzyjać, dlatego też dopasuj swoje plany o tej porze. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Merkury w układzie z Marsem sprawi, że Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza aniżeli samopoczucie psychiczne. Przyglądaj się temu co jesz, jedzenie potrafi działać na nasze zachowanie, dlatego zwracaj przez najbliższe dni szczególną uwagę na porzeczki, te owoce mogą zapewnić ci sporo mocy. Waga ma w tym tygodniu słuchać bardzo uważnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Wagi sprzyjający do podjęcia kroków w sprawach finansowych. ...
więcej i więcej »

stopka