horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 15 kwietnia 2019 do dnia 21 kwietnia 2019

linia_poziom

Waga Twoja brakująca połóweczka Bliźniąt - najlepszy horoskop tygodniowy

Waga Twoja brakująca połóweczka Bliźniąt

Wadze szczególnie będzie dopisywało powodzenie w grach losowych, jeśli nie przegapi, czterech najbliższych, nadchodzących dni. Nadchodzący czas w pracy Wagi, stanie się okresem podejmowania ważnych decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaca się więc każdorazowy wybór skrupulatnie rozstrzygnąć. Nadchodzący tydzień okaże się dla Wagi wielce aktywnym okresem Ale dzięki odpowiedniemu położeniu Saturna zdoła rozstrzygnąć wszystkie sprawy. Spodziewaj się miłej niespodzianki od bliskiego dawno nie widzianego w Twoim domu.

Materialnie bieżący tydzień będzie czasem straconym. W wtorek znajomy pogorszy Tobie , ale do czwartku, jeśli będziesz zachowywać się normalnie, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do porządku. Waga ma tendencję do nie dawania innym prawa do głosu. Dlatego też w piątek wyjątkowo zwróć uwagę na osoby którym możesz pomóc dając im szansę aby coś zrobiły samemu.

Spotęgowane wpływanie na siebie planety Mars i Pluton zapowiada zwiększone szansę na porażkę. Oczekuje na Wagę przede wszystkim praca nad zrozumieniem siebie. Aby chociaż cześć ogarnąć należy odrzucić dotychczasowe przekonania. Saturn, który przeważnie dostarcza dobrą passę Wadze, w najbliższym czasie nie zamierza być tak łaskawy, czeka Ciebie wielkie rozczarowanie.

Samotne osoby spod znaku Wagi w nadchodzącym tygodniu będą miały sprzyjające okoliczności na znalezienie partnera na całe życie. W najbliższym czasie narodzi się w Twoim umyśle wola zmian i tym razem ma szansę realizacji, w związku z tym już czas na ciekawe przygody. W nadchodzącym tygodniu spróbuj rozsądnie podzielić czas między uczuciami i sferą zawodową, a Jowisz pomoże uniknąć Ci niespodziewanych wrażeń.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Dzięki pozytywnemu ułożeniu Urana zbliżający się tydzień, da Baranowi długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby podwyżka?.W nadchodzących dniach Baran doświadczy, iż z pomocą przyjaciół nie ma kwestii niemożliwych. do zrealizowania. Najbliższy tydzień w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych służbowych kontaktów. Ale dzięki oddziaływaniom Saturna masz szansę na czas zakończyć swoje projekty. Szczęśliwa liczba w czasie tego tygodnia to 24. ... więcej i więcej »

Byk Przygotuj się dobrze na sobotę, prawdopodobnie będziesz miał czas żeby zabrać się ze znajomymi na spacer. Przyszły tydzień dla Byka to start jedynego w swoim rodzaju rozdziału, można zatem zacząć pewne sprawy od nowa, korzystając z nabytej wiedzy i doświadczeń. ... więcej i więcej »

Bliźnięta W nadchodzącym okresie staraj się więcej czasu spędzać z dzieckiem. W umyśle Bliźniąt narodzą się świeże pomysły zarobkowe. Przyszedł dzień, żeby rozpocząć głośno wyrażać własne myśli. Bliscy widzą nas nie tak jak tego oczekujemy. ... więcej i więcej »

Rak W bieżącym czasie nie zalecane jest rozpoczynanie trudnych inicjatyw, dużo lepiej przeznaczyć swój wolny okres na odpoczynek. Jeśli marzysz o nowej pracy, to właśnie jest na to znakomity okres na takie działania. ... więcej i więcej »

Lew Zapamiętaj by do czwartku wykonać wszelkie znaczące zagadnienia. Los prawdopodobnie wkrótce wynagrodzi Ci trudy, jakie otrzymałeś w poprzednim tygodniu. Wkrótce zaistnieje w Tobie wizja przemian i tym razem ma szansę do spełnienia, dlatego też już czas na ciekawe zakupy. ... więcej i więcej »

Panna Zaprzestań roztrząsać to co było, a zauważ przyszłość, i dbaj o przyjaźnie, gdyż niebawem mogą się przydać. Niebezpieczny dla Ciebie numer w czasie tego tygodnia to 1. ... więcej i więcej »

Waga Masz dużą nadzieję zobaczyć jeden, pasujący kawałek do ciekawej układanki którą stanowi twój własny świat. Dla Wagi ten tydzień to okres nieprzewidzianego wzmożonego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotąd nic takiego nie można było się spodziewać. ... więcej i więcej »

Skorpion Oczekuje na Skorpiona przede wszystkim praca nad zrozumieniem to co mówią inni. Żeby sporo pojąć należy zaangażować chłodne kalkulacje. Już niedługo pojawi się w twojej głowie zamiar zmian i tym razem ma szansę realizacji, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć byłe sprawy. ... więcej i więcej »

Strzelec Osoby nie będące w związku spod znaku Strzelca w najbliższym okresie będą miały szansę na odszukanie drugiej połówki na długie lata. Zastanawiasz się tak niestandardowo, że znajomi nie umieją ci pomóc. ... więcej i więcej »

Koziorożec Zastanawiasz się tak nietypowo, że pozostali nie umieją za Tobą nadążyć. Tydzień sprzyja szukaniu miłosci oraz małym zmianom celów. ... więcej i więcej »

Wodnik Osoba urodzona pod tym znakiem musi nie zapominać, że nic nie znaczące zadania które odkłada codziennie, pod koniec tygodnia przypomną o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. Wspólne oddziaływanie na Wodnika planety Mars i Saturn oznacza zwiększone szansę na sukces. ... więcej i więcej »

Ryby Człowiek urodzony w tym znaku musi nie zapominać, że małe zadania które zostawia na później codziennie, pod koniec tygodnia okażą się istotne i zabraknie już na nie czasu. Dla Ryby najbliższy czas to okres dającego sie przewidzieć, słabnącego zainteresowania ze strony ludzi po których dotąd niczego takiego nie można było się spodziewać. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

W wtorek ktoś z rodziny pogorszy Tobie , ale do soboty, jeżeli będziesz zachowywać się normalnie, wszytko zapewne powinno wrócić do porządku. W bieżącym czasie nie polecane jest realizowanie złożonych zamierzeń, bardziej opłaca się zagospodarować swój wolny okres na rekreację. Najsłabszym dniem na sprawy miłosne będzie raczej wtorek. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Słońce ułoży się w takim położeniu względem Jowisza że zrealizowanie postanowień okaże się ułatwione. Zaprzestań rozgrzebywać dawne dzieje, natomiast dostrzeż teraźniejszość, oraz dbaj o przyjaźnie, bo lada dzień mogą być użyteczne. Osoby nie będące w związku spod znaku Wagi w nadchodzącym tygodniu będą miały sprzyjające okoliczności na znalezienie partnera na zawsze. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Zacznij zauważać z kim wiążą Cię relacje służbowe, uważnie zastanów się czy to dla Ciebie odpowiednie relacje. Rozmyślasz się tak szybko, że pozostali nie umieją cię zrozumieć. Interesuj się tym co spożywasz, posiłki potrafią oddziaływać na zdrowie, toteż zwróć uwagę na grejpfruty, ponieważ mogą zakłócić w tobie przepływ mocy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

W środę ktoś z rodziny pogorszy Ci plany, ale do czwartku, jeśli będziesz zachowywać się normalnie, wszytko zapewne wróci do porządku. Waga ma na początku tego tygodnia słuchać bardzo dokładnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Wagi korzystny do podjęcia decyzji w sprawach materialnych. Egzaltacja Saturna w znaku Wagi która w przyszłości będzie mieć miejsce już wkrótce wpłynie na Twoje życie mocnym działaniem. ...
więcej i więcej »

stopka