horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 marca 2019 do dnia 17 marca 2019

linia_poziom

Waga Twoja brakująca połóweczka Bliźniąt - najlepszy horoskop tygodniowy

Waga Twoja brakująca połóweczka Bliźniąt

Dokładność i sumienność osób spod znaku Wagi zostaną z początkiem tygodnia zauważone, co będzie przyczyną z dawna zapowiadanych zwrotów w Twoim życiu. Uważaj na to co jesz, jedzenie potrafi działać na zachowanie, dlatego zwróć teraz uwagę na cytryny, one mogą zabrać Ci dużo mocy. W zbliżającym się okresie postaraj się większość godzin przesiadywać z dzieckiem. W myślach Wagi pojawią się nowe idee zarobkowe.

Nadchodzący tydzień dla Wagi to start niepowtarzalnego etapu, jest okazja zatem rozpocząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc z mądrości i doświadczeń. tygodniu, będziesz spokojniejszy niż na co dzień. W środę wydumasz ekspresowo awansować. W sobotę możliwe są ciekawe oferty wyjazdu. Koniec tygodnia to dobry termin do indywidualnych wycieczek w trakcie których możesz spotkać ukochanego.

Wadze będzie sprzyjać pomoc żywiołu wody. Nie spędzaj czasu wiecznie przed ekranem komputera, lepiej wybierz się na szybką wycieczkę do lasu. Mars, który przeważnie przynosi pomyślność Wadze, w zbliżającym się czasie nie będzie tak hojny, przygotuj się na duże niepowodzenie.

Waga ma zwyczaj nie dawania innym prawa do głosu. Mimo to w niedzielę szczególnie odszukaj ludzi którym możesz pomóc dając im czas by coś powiedziały. Słońce ustawi się w takim położeniu względem Merkurego że zrealizowanie postanowień okaże się bardzo przyspieszone. Pamiętaj! Od środy do piątku będzie ci groził kolor zielony, badaj swoje otoczenie na obecność tego koloru.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Pamiętaj aby do niedzieli zakończyć wszelkie ważne formalności. Siła wyższa przypuszczalnie niedługo wynagrodzi Ci smutki, jakie doznałeś w poprzednim tygodniu. Jeżeli ostatnimi czasy trapiły Cię nieciekawe dolegliwości to w nadchodzących dniach dzięki wsparciu nieznanych sił możesz oczekiwać polepszenia . ... więcej i więcej »

Byk Wiele znaczącym sygnałem okaże się odblask światła w torbie członka rodziny. Bykowi raczej słabo będzie sprzyjało powodzenie w miłości, ale pod warunkiem, że nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Nie oczekuj niemiłej zmiany ze strony członka rodziny z zagranicy. Ten tydzień dla Bliźniąt to zaczątek jedynego w swoim rodzaju rozdziału, jest okazja zatem rozpocząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc z nabytej mądrości i doświadczeń. ... więcej i więcej »

Rak W poniedziałek ktoś z rodziny zepsuje Ci plany, ale do czwartku, pod warunkiem, że będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko prawdopodobnie wróci do porządku. Pamiętaj! W te dni będzie ci groził kolor biały, obserwuj ubrania innych ludzi na obecność tego koloru. ... więcej i więcej »

Lew Najlepszym dniem na sprawy zawodowe będzie niewątpliwie środa. Tydzień sprzyja zakupom i dużym modyfikacjom celów. ... więcej i więcej »

Panna Jeżeli ostatnio gnębiły Ciebie różne choroby to w nadchodzących dniach dzięki ingerencji nieznanych sił powinieneś spodziewać się poprawy. Nie spędzaj czasu godzinami przed ekranem komputera, lepiej idź na szybką przechadzkę do parku. ... więcej i więcej »

Waga Nie oczekuj trudnej wizyty członka rodziny dawno nie widzianego w Twoim domu. Staraj się pić rozsądne ilości herbaty, pamiętaj że, płyny w pewnym stopniu wpływają w niewielkim stopniu na Twoją aurę. ... więcej i więcej »

Skorpion Wydarzenia będą działy się w łagodnym tempie, tak jakby od jakiegoś czasu do tego się przymierzały. Masz małą szansę zobaczyć istotny, pasujący kawałek do skomplikowanej układanki którą jest twoje życie wewnętrzne. ... więcej i więcej »

Strzelec Staranność i pedantyzm osób spod znaku Strzelca zostaną z początkiem tygodnia zauważone, co może stać się źródłem od dawna spodziewanych zmian. Zacznij zauważać z kim się zadajesz, szczegółowo przeanalizuj czy to dla Ciebie dobre relacje. ... więcej i więcej »

Koziorożec W czwartek wieczorem dobra gwiazda nie będzie Ci sprzyjać, dlatego więc zmień swoje plany w tym dniu. Jeżeli niedawno dosięgły Cię nieciekawe przypadłości to w nadchodzących dniach dzięki ingerencji sprzyjających Ci energii powinieneś liczyć na poprawę. ... więcej i więcej »

Wodnik Spróbuj w tym tygodniu skupić się na kwestiach związanych ze swoją pracą. Koniecznie bądź uważny ponieważ wiele incydentów związanych z twoją rodziną będzie się toczyło blisko ciebie. Możliwe, że wpływ Marsa na znak Wodnika będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. Nie przesiaduj wiecznie przed komputerem, zamiast tego idź na szybką wycieczkę w teren. ... więcej i więcej »

Ryby Zmiana położenia Neptuna w znaku Ryby która niedługo się wydarzy już niedługo da o sobie znać mocnym oddziaływaniem. W poniedziałek znajomy zepsuje Tobie humor, ale do czwartku, jeżeli będziesz zachowywać się normalnie, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do porządku. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Dla Wagi nadchodzący czas będzie okresem nieprzewidzianego wzmożonego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotychczas nic takiego nie można było oczekiwać. Jeśli myślisz o własnej firmie, to teraz jest to genialny etap na tego typu wyzwania. Znaki na niebie mówią, że Wadze teraz nic nie powinno pomóc w zdobyciu szacunku. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Znaki na niebie mówią, że Wadze w tym czasie nic nie powinno przeszkodzić w utracie ukochanego. W poniedziałek znajomy pogorszy Tobie , ale do soboty, jeżeli będziesz spokojnie robić swoje, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do porządku. Księżyc znajdzie się w takim układzie w stosunku do Neptuna że spełnienie planów okaże się bardzo utrudnione. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

W poniedziałek nieznajomy pogorszy Ci plany, ale do czwartku, pod warunkiem, że będziesz spokojnie robić swoje, wszytko zapewne powinno wrócić do normy. Nawet jeśli ostatnimi czasy trapiły Cię nieciekawe przypadłości to teraz dzięki ingerencji sprzyjających Ci energii możesz spodziewać się poprawy. Waga ma pod koniec tego tygodnia obserwować dokładnie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Wagi korzystny do podjęcia decyzji w sprawach majątkowych. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

W nadchodzącym tygodniu spróbuj rozsądnie dzielić wolny czas między uczuciami i sferą zawodową, a Mars pomoże uniknąć Tobie zbędnych wrażeń. Wiarygodna postać w niedługim okresie czasu poprosi Ciebie o wsparcie, jeśli nie chcesz zakończyć znajomości odmów tej osobie. O Wadze, być może o tobie, będzie się dużo plotkowało przez Internet. ...
więcej i więcej »

stopka