horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 lutego 2019 do dnia 17 lutego 2019

linia_poziom

Waga Twoja brakująca połóweczka Bliźniąt - najlepszy horoskop tygodniowy

Waga Twoja brakująca połóweczka Bliźniąt

Niedługo pojawi się w twojej głowie wizja zmian i tym razem ma szansę realizacji, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze sprawy. Liczba na która musisz uważać w czasie tego tygodnia to 49. Osoba urodzona pod tym znakiem musi nie zapominać, że na pozór nie istotne drobiazgi o których zapomina każdego dnia, w piątek przypomną o sobie i może nie starczyć już na nie czasu.

Drobiazgowość i pedantyzm osób spod znaku Wagi zostaną na końcu tygodnia docenione, co może stać się źródłem dawno oczekiwanych roszad. Masz obecnie sposobność podreperować nie jedynie własne wnętrze, ale także więzi z przyjaciółmi. Dla Wagi nadchodzący czas będzie okresem dającego sie przewidzieć, słabnącego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotychczas niczego takiego nie można było oczekiwać.

Pozytywnym omenem może okazać się szklanka wina w szufladzie dziecka. Wenus, który zazwyczaj dostarcza szczęście Wadze, w nadchodzącym okresie nie planuje być tak hojny, bądź gotowy spore niepowodzenie. Działasz tak nietypowo, że inni nie mogą za Tobą nadążyć.

W przyszłym tygodniu nie jest wskazane wykonywanie dużych przedsięwzięć, dużo lepiej przeznaczyć swój wolny termin na sport. Przygotuj się starannie do weekendu, nie wykluczone, że będziesz miał kilka godzin żeby zabrać się z rodziną do kina. Niebawem będzie miała miejsce fizyczna wyprawa, podczas której pojmiesz, że Twoja ocena przyjaciół jest słuszna.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Baranowi przeciętnie będzie sprzyjało szczęście w miłości, jeśli nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni. Merkury w koniunkcji z Marsem sprawi, że Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza aniżeli kondycja psychiczna. ... więcej i więcej »

Byk Spotęgowane działanie na Ciebie planety Jowisz oraz Saturn zapowiada zmniejszone nadzieje na sukces. Możesz spodziewać się miłej przygody ze strony gościa z innego miasta. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Zapamiętaj by do niedzieli wykonać wszelkie znaczące sprawy. Opatrzność prawdopodobnie wkrótce zrekompensuje Ci troski, jakie doznałeś w ostatnim czasie. Dopilnuj by pić choćby minimalne ilości kawy, pamiętaj że, napoje zasadniczo mają wpływ w niewielkim stopniu na Twoje samopoczucie. ... więcej i więcej »

Rak W niedzielę po południu dobra gwiazda będzie Tobie sprzyjać, dlatego też zmień swoje plany o tej porze. Oczekuj trudnej wizyty bliskiego z innego miasta. ... więcej i więcej »

Lew zbliżającym się czasie tygodniu, będziesz łagodniejszy niż zwykle. W środę przeanalizujesz w niedalekiej przyszłości awansować. W sobotę możliwe są ciekawe oferty podróży. Przygotuj się starannie na wypoczynek, może będziesz miał kilka godzin żeby wybrać się z rodziną na spacer. ... więcej i więcej »

Panna Nie zapomnij! Na początku tygodnia będzie ci przypominał o sobie kolor biały, badaj swoje otoczenie pod tym kątem. Przychodzi dzień, by zacząć uzewnętrzniać swoje emocje. Członkowie rodziny postrzegają nas nie tak jak tego chcielibyśmy. ... więcej i więcej »

Waga Niedługo pojawi się w Twoim umyśle zamiar zmian i tym razem ma szansę spełnienia, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć byłe sprawy. W nadchodzącym tygodniu postaraj się dużą ilość czasu spędzać na ćwiczeniach. W umyśle Wagi narodzą się świeże idee finansowe. ... więcej i więcej »

Skorpion W poniedziałek znajomy zepsuje Ci humor, ale do soboty, pod warunkiem, że będziesz zachowywać się normalnie, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do normy. Skorpionowi będzie sprzyjać wsparcie żywiołu ognia. ... więcej i więcej »

Strzelec W bieżącym okresie nie zalecane jest rozpoczynanie dużych koncepcji, lepiej zagospodarować swój wolny czas na sport. Pilnuj tego co jesz, jedzenie potrafi oddziaływać na zachowanie, toteż zwróć przez najbliższe dni szczególną uwagę na truskawki, te owoce mogą pozbawić Cię mocy. ... więcej i więcej »

Koziorożec Już wkrótce będzie miała miejsce fizyczna wędrówka, na której zdasz sobie sprawę, że Twoja ocena niektórych osób będzie właściwa. Koziorożcowi szczególnie będzie dopisywało powodzenie w życiu uczuciowym, ale pod warunkiem, że nie prześpi dwóch najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Wodnik Spróbuj w najbliższym czasie skoncentrować się na zdarzeniach związanych ze swoim życiem zawodowym. Musisz być czujny gdyż wiele spraw powiązanych z twoją rodziną będzie się toczyło blisko ciebie. Możliwe, że wpływ Jowisza na znak Wodnika będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. Wspólne oddziaływanie na Ciebie planety Mars i Uran oznacza zmniejszone nadzieje na sukces. ... więcej i więcej »

Ryby Szczęśliwy Numer w czasie tego tygodnia to 51. Zakończ rozgrzebywać przeszłość, natomiast zauważ to co teraz, oraz pielęgnuj przyjaźnie, bo wkrótce mogą być użyteczne. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Przyszedł okres, żeby zacząć spokojniej pokazywać swoje przekonania. Pozostali widzą nas nie tak jak tego oczekujemy. Masz nikłą szansę znaleźć jeden, poszukiwany kawałek do ciekawej mozaiki którą stanowi twoja praca. Wolne kobiety spod znaku Wagi w nadchodzącym okresie będą miały sprzyjające okoliczności na spotkanie partnera na dobre i na złe. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Plany będą działy się w szybkim czasie, tak jakby od jakiegoś czasu na to czekały. Jeżeli myślisz o kupnie domu, to jest to idealny okres na tego typu postanowienia. Słońce znajdzie się w takim położeniu w stosunku do Jowisza że spełnienie planów będzie ułatwione. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Czeka na Ciebie teraz praca nad wsłuchaniem się w bliskich. Żeby Wszystko pojąć należy oddalić uczucia. Uczysz się tak długo, że znajomi nie mogą za Tobą nadążyć. Uważaj by pić mniej herbaty, pamiętaj że, napoje czasami wpływają niematerialnie na Twoje ciało. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Niebawem będzie miała miejsce długa podróż, podczas której zrozumiesz, iż Twoja opinia niektórych osób jest niesprawiedliwa. Zakończ rozgrzebywać to co było, natomiast dojrzyj przyszłość, oraz podtrzymuj koneksje, gdyż już za parę dni mogą się przydać. Zastanawiasz się tak szybko, że pozostali nie umieją cię zrozumieć. ...
więcej i więcej »

stopka