horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 7 stycznia 2019 do dnia 13 stycznia 2019

linia_poziom

Waga Twoja brakująca połóweczka Bliźniąt - najlepszy horoskop tygodniowy

Waga Twoja brakująca połóweczka Bliźniąt

Wkrótce pojawi się w Tobie wizja przemian i tym razem ma szansę spełnienia, w związku z tym już czas na oczekujące Cię przygody. Staraj się pić rozsądne ilości kawy, wbrew przekonaniom płyny zasadniczo oddziaływują mocno na Twój organizm. Waga ma tendencję do nie dawania innym prawa do głosu. Mimo to w niedzielę wyjątkowo zwróć uwagę na osoby którym możesz pomóc oddając im szansę aby coś zrobiły samemu.

W wtorek nieznajomy zepsuje Ci plany, ale do czwartku, jeśli będziesz pamiętać o innych, wszytko prawdopodobnie wróci do porządku. Pamiętaj aby do czwartku wykonać wszelkie istotne sprawy. Opatrzność być może w najbliższym czasie zrekompensuje Ci straty, jakie doznałeś w ostatnim czasie. Najgorszym dniem na sprawy rodzinne będzie raczej środa.

Emocjonalnie najbliższe dni będą okresem na zmiany. Tydzień nie sprzyja zmianom w pracy oraz ostrożnym zmianom planów. Wadze umiarkowanie będzie sprzyjało powodzenie w życiu uczuciowym, oczywiście, jeżeli nie prześpi trzech najbliższych, nadchodzących dni.

Niedobrym sygnałem będzie zagubiony przedmiot w ręku umundurowanego człowieka. Przygotuj się dobrze na sobotę, nie wykluczone, że będziesz miał czas żeby zabrać się ze znajomymi na koncert. Zaprzestań rozpamiętywać dawne zdarzenia, a zauważ przyszłość, i podtrzymuj znajomości, bo lada dzień mogą być przydatne.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Staranność i uporządkowanie osób spod znaku Barana nie zostaną na początku tygodnia docenione, co może stać się źródłem dawno oczekiwanych roszad. Dzięki pozytywnemu ułożeniu Neptuna najbliższy tydzień, przyniesie Baranowi wiele niespodzianek, czyżby podwyżka?.Wnajbliższym czasie Baran przekona się, iż przy pomocy rodziny nie ma pomysłów niemożliwych. do spełnienia. Najbliższy okres w pracy stanie pod znakiem ciężkich biznesowych spotkań. Wszakże dzięki wpływom Księżyca masz szansę na czas zakończyć wszystkie cele. ... więcej i więcej »

Byk W nadchodzącym okresie nie zalecane jest realizowanie trudnych przedsięwzięć, lepiej zagospodarować wolny czas na rekreację. Astrologiczne obliczenia oznajmiają, że Bykowi w tym czasie nic nie powinno przeszkodzić w odzyskaniu szacunku. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Materialnie ten tydzień będzie czasem dużych szans. Sprzyjający Tobie numer w tym tygodniu to 5 0. ... więcej i więcej »

Rak Już niedługo zaistnieje w Twoim umyśle wola spotkania i tym razem ma możliwość realizacji, w związku z tym najwyższy czas na oczekujące Cię wyznania. W tym tygodniu postaraj się uczciwie dzielić wolny czas między uczuciami i sferą zawodową, a Mars pomoże uniknąć Tobie zbędnych emocji. ... więcej i więcej »

Lew Wiarygodna osoba w niedługim okresie poprosi Ciebie o pożyczkę, jeżeli nie chcesz skończyć tej znajomości odmów jej. Spróbuj w tym tygodniu skoncentrować się na przeżyciach związanych z uczuciami. Bądź uważny bo sporo problemów powiązanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało blisko ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Marsa na znak Lwa będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. ... więcej i więcej »

Panna Najbliższy czas w firmie Panny, okaże się okresem podejmowania istotnych decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Opłaca się więc każdy wybór dobrze przemyśleć. Nadchodzący tydzień będzie dla Panny wielce pracowitym czasem. Ale dzięki odpowiedniemu położeniu Księżyca będzie w stanie rozwiązać wszystkie sprawy. Wspólne oddziaływanie na siebie planety Jowisz i Uran zapowiada zmniejszone szansę na porażkę. ... więcej i więcej »

Waga Najgorszym dniem na sprawy finansowe będzie z pewnością środa. Merkury w kompozycji wraz z Plutonem będzie odpowiedzialny za to, że Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza niż samopoczucie psychiczne. ... więcej i więcej »

Skorpion Skorpionowi wyjątkowo będzie dopisywało szczęście w w sprawach zawodowych, ale tylko wtedy, gdy nie przegapi, trzech najbliższych, nadchodzących dni. Staranność i sumienność osób spod znaku Skorpiona nie zostaną na końcu tygodnia dostrzeżone, co będzie początkiem z dawna spodziewanych zmian. ... więcej i więcej »

Strzelec Przekonasz się, że przez wsparcie przyjaciół nie będzie spraw niemożliwych do załatwienia. Tydzień sprzyja zmianom w życiu oraz niespodziewanym modyfikacjom zamiarów. ... więcej i więcej »

Koziorożec Nadchodzi czas, by rozpocząć inaczej uzewnętrzniać swoje myśli. Inni widzą nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. Tydzień w firmie Koziorożca, okaże się czasem podejmowania i nauki odpowiedzialności za nie. Opłaci się przeto każdorazowy wybór dokładnie rozstrzygnąć. Najbliższy tydzień będzie dla Koziorożca wielce aktywnym okresem Ale dzięki odpowiedniemu ułożeniu Urana zdoła rozwiązać wszystkie formalności. ... więcej i więcej »

Wodnik W nadchodzącym okresie próbuj większość godzin przebywać z dzieckiem. W umyśle Wodnika pojawią się nowe pomysły finansowe. W najbliższym okresie, staniesz się twardszy niż zwykle. czwartek zastanowisz się w niedalekiej przyszłości awansować. W piątek prawdopodobne są ciekawe propozycje zawodowe. ... więcej i więcej »

Ryby Drobiazgowość i sumienność ludzi spod znaku Ryby nie zostaną na końcu tygodnia docenione, co stanie się źródłem od dawna zapowiadanych zmian. Nawet jeśli niedawno gnębiły Ciebie nieciekawe choroby to w nadchodzących dniach dzięki pomocy znajomych powinieneś liczyć na poprawę. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Konstelacja Wagi chwilowo będzie w niekorzystnym ustawieniu z Marsem co wpłynie na życie rodziny. W środę wieczorem układ gwiazd będzie Ci sprzyjać, dlatego więc dopasuj swoje działania na ten czas. Słońce ustawi się w takim położeniu względem Jowisza że wykonanie planów okaże się nieco przyspieszone. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

W piątek rano Twój znak zodiaku będzie Ci sprzyjać, dlatego więc zmień swoje plany o tej porze. Samotne osoby spod znaku Wagi w nadchodzącym okresie będą miały szansę na spotkanie drugiej połówki na dobre i na złe. Staranność i pedantyzm osób spod znaku Wagi zostaną z początkiem tygodnia dostrzeżone, co stanie się przyczyną z dawna spodziewanych zmian. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Wadze szczególnie będzie sprzyjało powodzenie w grach losowych, jeśli nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni. Wzajemne oddziaływanie na Ciebie planety Mars i Merkury zapowiada zmniejszone szansę na porażkę. Zwróć uwagę by pić rozsądne ilości piwa, wbrew pozorom napoje w pewnym stopniu działają w znacznym stopniu na Twoją aurę. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Wolne kobiety spod znaku Wagi w nadchodzącym tygodniu będą miały sprzyjające okoliczności na spotkanie partnera na zawsze. Waga ma w tym tygodniu obserwować bardzo starannie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Wagi odpowiedni do podjęcia decyzji w sprawach dawno zapomnianych. Saturn w zestawieniu wraz z Marsem spowoduje, iż Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli kondycja psychiczna. ...
więcej i więcej »

stopka