horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 3 grudnia 2018 do dnia 9 grudnia 2018

linia_poziom

Waga Twoja brakująca połóweczka Bliźniąt - najlepszy horoskop tygodniowy

Waga Twoja brakująca połóweczka Bliźniąt

Zwracaj uwagę z kim masz kontakty, szczegółowo zastanów się czy to dla Twojej osoby dobre relacje. Jeżeli w ostatnich dniach gnębiły Ciebie przeróżne dolegliwości to teraz dzięki wsparciu nieznanych sił powinieneś oczekiwać polepszenia . W nadchodzącym tygodniu postaraj się większość godzin przesiadywać na ćwiczeniach. W myślach Wagi pojawią się nowe pomysły finansowe.

Jeżeli sami się nie cenimy spodziewajmy się od pozostałych przykrości. W nadchodzącym okresie nie zalecane jest realizowanie skomplikowanych zamierzeń, bardziej opłaca się zagospodarować wolny czas na sport. Pamiętaj! Na początku tygodnia będzie ci przypominał o sobie kolor czerwony, oglądaj swoje otoczenie na obecność tego koloru.

Przygotuj się starannie na wypoczynek, nie wykluczone, że znajdziesz kilka godzin żeby wybrać się ze znajomymi na wycieczkę. Słońce znajdzie się w takim położeniu do Saturna że zrealizowanie postanowień może okazać się nieznacznie utrudnione. Pamiętaj aby do soboty zakończyć wszelkie znaczące zagadnienia. Siła wyższa prawdopodobnie w najbliższym czasie wynagrodzi Tobie trudy, jakie otrzymałeś w ostatnim czasie.

Dzięki odpowiedniemu układowi Księżyca najbliższy tydzień, przyniesie Wadze dużo niespodzianek, czyżby awans?.W nadchodzących dniach Waga poczuje, że przy pomocy znajomych nie ma pomysłów niemożliwych. do wykonania. Najbliższy okres w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich służbowych spotkań. Ale dzięki oddziaływaniom Merkurego będziesz miał szansę na czas zakończyć swoje projekty. Przestań analizować dawne dzieje, a dojrzyj to co teraz, oraz dbaj o stosunki towarzyskie, ponieważ już za parę dni mogą być przydatne. Czeka na Wagę głównie praca nad zrozumieniem bliskich. Aby Wszystko zrozumieć należy odrzucić uczucia.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Uczysz się tak niestandardowo, że pozostali nie mogą za Tobą nadążyć. Nie zapomnij! W weekend będzie ci sprzyjał kolor czerwony, oglądaj ubrania innych ludzi na obecność tego koloru. ... więcej i więcej »

Byk Bykowi nie będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu ziemi. Plany będą dziać się w spodziewanym tempie, jakby od jakiegoś czasu na to czekały. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Mars, który zazwyczaj dostarcza pomyślność Bliźniętom, w zbliżającym się czasie nie zamierza być tak szczodry, czeka Ciebie spore rozgoryczenie. Dla Bliźniąt najbliższy tydzień będzie okresem dającego sie przewidzieć, wzmożonego zainteresowania ze strony znajomych po których dotąd nic takiego nie można było oczekiwać. ... więcej i więcej »

Rak Zakończ przywoływać minione czasy, natomiast dojrzyj teraźniejszość, i dbaj o przyjaźnie, ponieważ już za parę dni mogą być pomocne. Samotne osoby spod znaku Raka w najbliższym okresie będą miały sposobność na poznanie partnera na dobre i na złe. ... więcej i więcej »

Lew Masz właśnie sposobność podreperować nie jedynie własne samopoczucie, ale także więzi z rodziną. Konstelacja Lwa nadal będzie w sprzyjającym ustawieniu z Merkurym co będzie oddziaływać na sprawy bliskich. ... więcej i więcej »

Panna Wkrótce przydarzy Ci się duchowa podróż, na której dowiesz się, iż Twoja ocena osób jest niepoprawna. Spotka Ciebie teraz praca nad wsłuchaniem się w siebie. Aby Wszystko ogarnąć powinno się zdecydować się na uczucia. ... więcej i więcej »

Waga Wkrótce pojawi się w Twoim umyśle wizja spotkania i tym razem ma możliwość do pełnej realizacji, w związku z tym najwyższy czas na oczekujące Cię wyzwania. Ważnym znakiem okaże się drobna moneta w ręku umundurowanego człowieka. ... więcej i więcej »

Skorpion Przygotuj się szybko na sobotę, może będziesz miał czas żeby wybrać się ze znajomymi na koncert. Przestań rozgrzebywać minione czasy, a doceń przyszłość, i dbaj o znajomości, gdyż niebawem mogą być przydatne. ... więcej i więcej »

Strzelec O Strzelcu, raczej nie o tobie, będzie się dużo plotkowało przez Internet. Poczujesz, że przez wsparcie układu planet nie ma dla Ciebie spraw niemożliwych do spełnienia. ... więcej i więcej »

Koziorożec W środę w południe szczęście będzie Ci sprzyjać, dlatego też przemyśl swoje działania na ten dzień. Wspólne działanie na Ciebie planety Jowisz oraz Uran oznacza zmniejszone szansę na spotkanie szczęścia. ... więcej i więcej »

Wodnik Już wkrótce przydarzy Ci się ważna podróż, podczas której zrozumiesz, że Twoja ocena niektórych osób jest fałszywa. Przyglądaj się temu co spożywasz, jedzenie potrafi oddziaływać na zachowanie, toteż zwracaj uwagę na czereśnie, ponieważ mogą zakłócić w tobie przepływ energii. ... więcej i więcej »

Ryby W nadchodzącym tygodniu postaraj się więcej godzin przesiadywać w domu. W myślach Ryby narodzą się nowe pomysły zarobkowe. O Rybie, możliwe, że o tobie, będzie się sporo plotkowało przez Internet. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

W środę znajomy pogorszy Tobie humor, ale do soboty, jeśli będziesz zachowywać się normalnie, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do porządku. Przekonasz się, iż przez wsparcie kolegów nie będzie dla Ciebie rzeczy niemożliwych do zrealizowania. Ten tydzień dla Wagi to początek niepowtarzalnego rozdziału, jest okazja więc rozpocząć wszystko od nowa, czerpiąc ze swojej wiedzy lub doświadczeń. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Niebawem odbędzie się fizyczna wędrówka, na której zdasz sobie sprawę, iż Twoja ocena osób będzie nieprawdziwa. Zacznij zauważać z kim się zadajesz i dokładnie rozważ czy to dla Ciebie dobre kontakty. Jowisz w kompozycji z Marsem będzie odpowiedzialny za to, że Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza niż samopoczucie psychiczne. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

W najbliższym czasie przyjdzie w Tobie wizja zmian i tym razem będzie miała szansę do pełnej realizacji, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze wydarzenia. O Wadze, możliwe, że o tobie, będzie głośno się mówiło przez Internet. Najgorszym dniem na sprawy miłosne będzie raczej czwartek. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Samotne osoby spod znaku Wagi w zbliżającym się tygodniu będą miały szansę na znalezienie partnera na zawsze. Jeśli fantazjujesz o własnej firmie, aktualnie jest to doskonały etap na takie postanowienia. Zastanawiasz się tak niestandardowo, że znajomi nie umieją za Tobą nadążyć. ...
więcej i więcej »

stopka